• 5 odpovědí
 • 4 Likes

B-Lite / Stylage / Desirial

  96% spokojeno

 | 167 recenzí pacientů

  96% spokojeno

 | 167 recenzí pacientů

Aesthe-Med s.r.o.

Napište nám

Recenze (41)

Podělte se o svou zkušenost

Máte zkušenost s produktem 1? Vložte recenzi a pomozte ostatním se rozhodnout.


Sledujte nás

Sledujte nás napříč celým portálem a nepřijdete o žádné související novinky.

lehké implantáty 
B-Lite 

B-Lite / Stylage / Desirial již získal/a tuto recenzi

Skvělý výkon a přístup MUDr. Hirňáka

Registrovaný uživatel 7.3.2019
Spokojený/á     

Jsem velice spokojená s výkonem a celkovým přístupem MUDr. Hirňáka. Patří mu velké poděkování a doporučuji všem, kteří uvažuji o zákroku.

Další recenze

Profil - Aesthe-Med s.r.o.

Motto:

BEZPEČNÁ KRÁSA – odstranění vrásek, zvětšení rtů, detoxikace, hydratace a omlazení pleti, omlazení intimních partií

Více o nás

Profil společnosti Aesthe-Med s.r.o.

Společnost Aesthe-Med s.r.o. působí v České republice a na Slovensku od roku 2010. Tato rodinná firma dodává luxusní produkty a zdravotnické prostředky pro profesionální i domácí péči nejen o kůži, ale celkovou rejuvenaci, detoxikaci a anti-ageing. Cílem firmy je dokonalý servis a podpora ve všech fázích spolupráce.

Naším cílem je spokojenost klientů se svým zdravím, vzhledem i projevy stárnutí. Věříme, že díky našim produktům zvýšíme uživatelům sebevědomí, které je v životě tak důležité. Neustále se přizpůsobujeme novým trendům a potřebám žen i mužů.

Společnost Aesthe-Med s.r.o. je výhradním dodavatelem těchto produktů:
 • B-LITE prsní implantáty - revoluční prsní implantáty až o 30% lehčí než jiné
 • STYLAGE - výplňové materiály
 • STYLAGE SKIN PRO - řada péče o pleť, anti-ageing
 • DESIRIAL - speciální hydrogely pro zachování ženského intimního zdraví
 • GOLD COLLAGEN® - řada doplňků stravy pro vlasy a nehty
 • SOFTFIL - francouzské mirokanyly a metoterapeutické jehly
 • MEGA NFC - prostředek pro detoxikaci a anti-ageing
Produkty z naší nabídky
B-lite implantáty o 30% lehčí

B-Lite je revoluční změnou ve výrobě prsních silikonových implantátů. Až o 30 % nižší hmotnost ve srovnání s nyní používanými implantáty nabízí klientkám nejen mimořádný komfort, ale zejména nižší riziko zdravotních komplikací souvisejících právě s hmotností implantátů. Současně je k výrobě použito těch nejkvalitnějších, dlouhodobě ověřených materiálů a nijak se nemění operační postupy, což významně přispívá k maximální bezpečnosti implantace. Výroba probíhá v německé společnosti Polytech, patentovaná technologie je vlastnictvím společnosti G&G Biotechnology Ltd., Izrael.

blite

Prsní implantáty B-Lite jsou o 30% lehčí než ostatní prsní implantáty, čímž výrazně omezí riziko vytažení prsní tkáně.

Velikosti a tvar prsních implantátů B-Lite

K dispozici jsou kruhové a anatomické implantáty ve velmi širokém spektru kombinací rozměrů báze a výškových profilů.Vybrat si můžete z implantátůo objemu od 50 do 920ml, na objednávku lze řešit téměř jakýkoliv tvarový a velikostní požadavek.

Záruční podmínky implantátů B-Lite

Kromě standardních obchodně – dodavatelských podmínek poskytuje společnost G&G Biotechnology Ltd. program doživotní záruky na rupturu preparátu B-Lite Forever.

Stylage®

Stylage® jsou výplňové materiály na bázi kyseliny hyaluronové od renomované značky Laboratoires Vivacy. Tento francouzský výrobce patří mezi nejlepší z hlediska inovací v oboru estetických produktů.

Některé preparáty Stylage® obsahují antioxidanty a slouží k zpomalení procesů stárnutí kůže. Studie prokazují, že 96 % pacientů ošetřených Stylage® bylo s výsledkem sokojených i po 12 měsících po aplikaci. 87 % lékařů, kteří ošetření provádělo, prohlásilo, že kůže má po aplikaci prokazatelně objemový efekt a je hydratovaná.

Výhody:

 • kyselina hyaluronová je látka tělu vlastní
 • přirozený výsledek
 • ošetření probíhá ambulantně s lokální anestezií
 • výsledek je okamžitý a trvá 9-12 měsíců
 • ošetřením lze vyřešit vrásky, zvětšení rtů, různé kožní deformace a korekce v obličeji
 • aplikaci lze opakovat každých 3-6 měsíců

Více o ošetření s produkty Stylage®

Typy injekčních výplní Stylage®: 

 • STYLAGE® S, STYLAGE® M, STYLAGE® L - injekční výplně k ošetření všech typů vrásek
 • STYLAGE® XL - injekční výplně pro objem
 • STYLAGE® XXL - injekční výplně pro objem
 • STYLAGE® Hydro - hydratace pleti
 • STYLAGE® HydroMax - hydratace pleti
 • STYLAGE® SPecial Lips - korekce citlivé oblasti pleti

Stylage obr

Pro ošetření injekčními výplněmi STYLAGE® se vždy obraťte na specializovaného dermatologa s certifikací.

STYLAGE® Skin Pro

Řada péče o pleť, která je uzpůsobená jako doplněk estetických zákroků. Nejčastěji funguje jako péče o pleť po aplikaci výplňových materiálů. Řada Stylage Skin Pro má nedílné zastoupení v profesionálním anti-ageingu. Aktivní složky produktu pokožku hydratují, chrání, vyživují a omlazují.

Výrobky řady Stylage Skin Pro jsou k zakoupení zde

Desirial®

Světově první řada biologických hydrogelů, které jsou vytvořené pro zachování ženského intimního zdraví. Desirial® je dostupný ve dvou typech:

 • Desirial®
 • Desirial Plus®

Gel na bázi kyseliny hyaluronové se aplikuje injekčně. Jeho funkce je plně hydratační a regenerační. Kyselina hyaluronová, která je pro tělo známou látkou, zaručí přirozený objem velkých stydkých pysků a hydratuje vaginální oblast. Desirial® je první svého druhu v Evropě, patří mezi registrovaný zdravotnický prostředek s označením CE.

Výhody:

 • kyselina hyaluronová je látka tělu vlastní
 • ošetření funguje jako prevence proti zanesení infekce
 • ošetření se provádí v lokální anestezii a ambulantně
 • omlazení intimních partií se promítne na kvalitě sexuálního života
 • efekt trvá 6-12 měsíců
 • ošetření lze podstoupit 1-2x do rok

Tento způsob omlazení intimních partií je bezpečný a jen zřídka se objevují vedlejší účinky.

Více o omlazení intimních partií s produkty Desirial®

Gold Collagen

Jedinečná japonská řada doplňků stravy. Tento produkt má patentované složení, které umožňuje zvýšení kvality kůže, nehtů a vlasů. Doplněk stravy je určený ženám i mužům všech věkových kategorií. Produkty lze kombinovat a zajistit tak maximální účinek.

Nová generace o péči o pleť je založená na speciální směsi kyseliny hyaluronové, kolagenu a dalších aktivních složek. Pro tělo je Gold Collagen dobře vstřebatelný a je k dostání v tekuté podobě, jako tablety nebo jako maska.

V nabídce jsou čtyři typy tekutého Gold Collagenu:

Pure Gold Collagen

Napomáhá zdravému vzhledu vlasů a nehtů. Kombinace kolagenu a kyseliny hyaluronové působí v hlubších vrstvách kůže a zpomaluje proces stárnutí. Doplněk stravy je určený pro ženy do 40 let.

Gold Collagen Forte

Redukuje výskyt vrásek a chrání proti oxidativnímu stresu. Směs antioxidantů, kolagenu a vitamínů bojuje s pokročilejšími známkami stárnutí. Doplněk stravy je určený ženám nad 40 let.

Acitve Gold Collagen 

Je doplněk stravy určený pro aktivní životní styl. Regeneruje klouby, chrupavky a svaly. Zlepšuje psychickou a fyzickou odolnost a celkově posiluje imunitu. Ve srovnání s Pure Gold Collagen obsahuje tento produkt ještě navíc složky pro regeneraci pohybového aparátu.

Gold Collagen Hairlift

Vyživuje vlasy a podporuje jejich růst. Směs hydrolyzovaného kolagenu a keratinu vlasu dodává potřebnou sílu a jedinečnou péči.

Všechny výrobky řady Gold Collagen jsou k dostání zde

Gold gold2 Gold3

 

Mega NFC

Německý prostředek s prvotřídní kvalitou je určený k detoxikaci a anti-ageingu. Doporučuje se jako doplněk stravy při potižích způsobených přítomností těžkých kovů a amoniaku v krvi. Skvěle funguje jako prevence pro osoby trpící záněty žaludku, nemocí střev a alergiemi na potraviny.

Přípravek na sebe váže toxické částice a redukuje oxidativní stres. Produkt je zcela přírodní a získal světový patent ve výrobním procesu.

NFC
Vital Injector System a Vital Injector System 2

Jedinečný přístroj svého druhu na světovém trhu. Je řízený integrovaným počítačem a je určený k plošné aplikaci kyseliny hyaluronové mikrojehlami do definované hloubky kůže. Lze si nastavit množství a frekvenci. 

Využívá se hlavně v mezoterapii. Kůži projasní a zajistí ji hloubkovou hydrataci. Také umožňuje minimalizaci vrásek kolem očí.

Ošetření přístrojem Vital Injector systém žádejte u estetického dermatologa či specialisty s certifikací.

Hydratační balzám na rty

Průzračně čirý balzám na rty s obsahem výživných látek. Rtům vrátí přirozenou hydrataci, ale také svůdný lesk. Jeho hlavní složkou je včelí vosk a Vitamín E. Vosk chrání rty před chladným počasím a větrem, Vitamín E před oxidačním stresem a účinky volných radikálů. Rty získají pevný a hladký vzhled.

rty
SoftFil

Nabídka francouzských mikrokanyla mezoterapeutických jehel pro profesionální kliniky a specialisty.

Naše fotografie

Zobrazit více Zobrazit méně

Diskuze

Sledujte nás napříč celým portálem a nepřijdete o žádné související novinky.

lehké implantáty 
B-Lite 

Je možné dát pod žlázu anatomický implantát?

Xixao
 • 1 odpovědí
 • 1 Like
Dobry den, jsem 3 roky po augmentaci 325ml Mentor hight profil castecne pod sval. Dela se mi souhyb a utahuje si mi implantat a prsa jsou pri praci ruk nevzhledne. Na konzultaci kvuli reoperaci mi byl doporucen profil xtra od Mentoru 425-475ml jelikoz chci i vetsi prsa nez mam. Melo by to byt pod zlazu aby nenastal nevzhledny efekt jako ted. Je mozne dat pod zlazu i plny anatom? Co by jste poradili? Dekuji Více 
B-Lite / Stylage / Desirial
 • 5 odpovědí
 • 4 Likes
Dovoluji si Vám doporučit konzultaci se specialistou na téma reoperace s použitím odlehčených implantátů B-Lite, které přinášejí při reoperacích řadu benefitů proti klasickým implantátům.
Hezký den a hodně štěstí při řešení reoperace!

Reoperace odlehčenými implantáty - výměna implantátu

Valina
 • 10 odpovědí
 • 1 Like
Dobry den, bude to rok, co jsem podstoupila augmentaci prsou, operaci jsem zvažovala dlouho, ale jelikož jsem onemocněla rakovinou prsu (prso neodstranovali) a ještě 5let jsem po léčbě čekala, aby vse bylo OK, sla jsem na zvětšení v pokročilým věku - 48 letech, strasne jsem se těšila, a plné duverovala svému doktorovi. Na konzultaci neprobíhalo ani měření ani zkoušení implantátů do podprsenky, myslela jsem si, ze si nemůžu kvůli te prodělané léčbě vybírat , říkala jsem si, ze pan doktor musí vědět (teď sama sebe nechápu). Implantát mám pod žlázu 315 polytech a na otázku jestli bych mohla jiný odlehčený, mi bylo řečený, ze ne-opět jsem to přisuzovala te me léčbě , ikdyz mi můj onko.doktor augmentaci schválil, ze vubec neni žádný problém. Teď mám jedno prso tvrdé a na kontrole, kterou jsem si sama vyžádala , mi bylo řečeno, ze je tam kapsule a až mi to bude vadit, tak vím, kde jsou.... chtela bych jít na reoperaci, chtela bych odlehčené implantáty , chtela bych poradit jakou značku a hlavně se bojim-stydím, ze jdu v mem věku, když tam chodí mladý ženy ..... dekuju za odpoved Marta Více 

Aplikace kyseliny hyaluronové pod oči

nipe
 • 1 odpovědí
 • 3 Likes
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda může být aplikace výplní na bázi kyseliny hyaluronové pod oči nebezpečná? Mám nevzhledné prohlubně, které kruhy ještě zvýrazňují. Lékařka, kterou jsem již navštívila mi řekla, že pod oči je vhodná jedině plazmaterapie, protože po aplikaci kys.hyaluronové je možné i oslepnutí. Plazmaterapii jsem již dvakrát absolvovala, ale můj problém to nevyřešilo. V televizi jsem viděla pořad, že se kys.hyaluronová běžně pod oči aplikuje, ale o nežádoucích účincích se nezmínili. Děkuji za odpověď Více 
B-Lite / Stylage / Desirial
 • 5 odpovědí
 • 4 Likes
Jedním ze speciálních produktů, určených právě pro aplikaci pro oční okolí je STYLAGE S.
Produkty STYLAGE byly v r. 2017 nejpoužívanějšími výplněmi na bázi kyseliny hyaluronové ve Francii a 2. nejpoužívanější v Evropě. To svědčí o jejich kvalitě a bezpečnosti. Doporučuji se obrátit na některé z mnoha renomovaných pracovišť, které s nimi pracují.
Více info na www.bezpecnakrasa.cz
Hodně štěstí a bezpečné omlazení přeje Pavel Šerý

Zvětšení prsou implantáty 1100

Vera1
 • 1 odpovědí
Hladam doktora,ktory mi Urobi zvacsenie prs s implantatmi minimalne 1100 g, mam teraz 800 g,( uz som mala 3 operacie) ,avsak este stale to nieje to,co som si predstavovala. Mam siroky hrudnik,176 cm,asi 70 kg, 800 g vyzera na mne uplne normalne,podprsenka velkosti 85 D. Dakujem za odpoved Více 
B-Lite / Stylage / Desirial
 • 5 odpovědí
 • 4 Likes
Dobrý den, ve Vašem případě doporučuji zvážit implantáty B-Lite, které mají maximální sériově vyráběnou velikost 920ml. Jejich obrovským benefitem je o třetinu nižší hmotnost proti běžným implantátům. Více info na www.bezpecnakrasa.cz.
Šťastnou volbu přeje Pavel Šerý

Kolagen jako doplněk stravy?

kovbojka
 • 2 Likes
Dobrý den,
ráda bych se zeptala na názory na vnitřní užívání kolagenu. Je zde opravdu nějaký prokázaný účinek, nebo se jedná spíše o další z mnoha předražených doplňků. Případně u jakého z kolagenů se dá nějaký efekt očekávat.

díky moc za odpověď Více 
B-Lite / Stylage / Desirial
 • 5 odpovědí
 • 4 Likes
Dobrý den,
vnitřní užívání kolagenu je velmi efektivní pokud se jedná o tekutou formu hydrolyzovaného kolagenu. Pak je jeho vstřebatelnost násobně vyšší než u tablet či povrchové aplikace. Při výběru produktu je důležité sledovat jeho složení, množství obsaženého kolagenu nebo např. přítomnost vitamínu C, který je nezbytný pro tvorbu a správnou funkci kolagenu.
Například Gold Collagen Forte obsahuje kromě 5000mg hydrolyzovaného kolagenu také kyselinu hyaluronovou, 100% doporučené denní dávky vitamínu C a silnou směs antioxidantů (Acai Berry, koenzym Q10, resveratrol a další).
Účinky produktů Gold Collagen jsou podloženy několika klinickými výzkumy a studiemi, které byly zveřejněny v mnoha respektovaných vědeckých publikacích.
Když budete mít zájem, můžete se podívat na www.bezpecnakrasa.cz/gold-collagen
Pěkný den!

Mezoterapie po výplních kys. hya

Vali
 • 4 odpovědí
 • 4 Likes
Dobrý den,
chtěla jsem se zeptat po jak dlouhé době se dá aplikovat po výplních kys. hyaluronové mezoterapie jiné značky kyseliny hyaluronové.
Byla jsem na výplních kolem úst a uvažuji o mezoterapii a mám obavu, aby nebyl problém v tom, že výplň je od jiného výrobce. Děkuji Více 
B-Lite / Stylage / Desirial
 • 5 odpovědí
 • 4 Likes
Dobrý den, Vámi uvedené výplně STYLAGE jsou zcela jistě dobrou volbou. Jedná se o jeden z nejmodernějších a nejkvalitnějších materiálů, který byl v r. 2015 druhým nejpoužívanějším výplňovým materiálem na francouzském trhu a v r. 2016 se již dělil o první příčku. Nabízí i velmi vyspělou formu mezoterapie s nestabilizovanou kyselinou hyaluronovou obohacenou Manitolem (produkt Hydro) a stabilizovanou kyselinou hyaluronovou se Sorbitolem (produkt HydroMax), což přispívá nejen k prodloužení účinku, ale také k antioxidaci.

Zákroky

Injekční výplně
   Skinbooster – Vital Injector
   Výplně na bázi kyseliny hyaluronové
Výměna implantátu
Vyhlazení vrásek
Vyjmutí implantátu
Zvětšení prsou (Augmentace)
   Zvětšení prsou implantáty B-lite

Zobrazit více Zobrazit méně

Upozornění

 • Ceny jsou pouze orientační.
 • Ceny zákroků nemusí obsahovat anestezii, speciální prádlo, konzultaci apod.

Články

Implantáty B-Lite
8.4.2019

B-Lite je revoluční změnou ve výrobě prsních silikonových implantátů. Až o 30 % nižší hmotnost ve srovnání s nyní používanými...

Napište nám

Adresy

Adresa
Divadelní 14
741 01 Nový Jičín
Česká republika