Aptos

Společnost specializující se na tvorbu a distribuci liftingových nití na obličej a tělo
Zobrazit telefonní číslo
Nezapomeňte zmínit, že máte kontakt od Estheticon.cz
Zobrazit e-mail
Nezapomeňte zmínit, že máte kontakt od Estheticon.cz
vrásky, ochablá kůže, stárnutí kůže, uvolněná kůže

O společnosti

Aptos je gruzínská společnost s více než 20 lety zkušeností v oboru specializovaná na výrobu a distribuci minimálně invazivních nití k omlazení a konturování tváře a těla.

První nitě Aptos byly vyvinuty v roce 1987 plastickým chirurgem Dr. Marlen Sulamanidze, Ph.D. a první patent Aptosu byl zaregistrován v roce 1996. Od té doby společnost neustále roste, vyvinula celkem 18 patentů a distribuuje své výrobky v 51 zemích. Tým profesionálů Aptosu vyškolil více než 11 000 lékařů po celém světě tak, aby efektivně využívali jeho produkty.

Liftingové nitě Aptos

Liftingové nitě Aptos

Výrobky

Firma Aptos se specializuje na výrobu a prodej miniinvazivních nití na obličej a tělo. Vyrábí širokou škálu nití s různými vlastnostmi a charakteristikami: vstřebatelné nitě, nevstřebatelné nitě, kónické nitě, obousměrné nitě a mnoho dalších.

Technologické pokroky, kterých dosáhla tato značka revolucionalizovaly nejen ošetření vrásek v obličeji, ale též operaci nosu a otoplastiku. Nitě vyráběné firmou Aptos lze používat i na oblast těla a díky jejím výrobkům je též možné ošetřovat zónu hrudi, vnitřní strany paží, břicha a stehen.

Technologie a výzkum

Firma Aptos formuluje budoucnost estetické medicíny prostřednictvím svého výzkumu vedoucímu ke zdokonalení technologie až do úplného odstranění rizika lidské chyby. Díky svému pokroku se stala jednou z průkopnických společností v oblasti liftingových nití, které vyvíjí lékaři lékařům.

Společnost nadále vylepšuje své výrobky tak, aby se krása a pohoda staly dostupnými a byly dosažitelné pro stále více klientů, neustále předvídá technologické trendy v oboru a poskytuje bezpečná a efektivní řešení pacientům.

Aptos niťový lifting: Příběhy pacientů

Aptos niťový lifting: Fórum

Zkušenosti s Aptos
Dobrý den. Už dlouho jsem zde nebyla a nechala plynout čas. Nastal čas, kdy vidím, že... číst dál
Poslední komentář · 20. 5. 2019

Dočetla jsem se, že je někdy před aplikací nitě nutné použít speciální přípravky s ob... číst dál

Aptos niťový lifting: Otázky