Profhilo®

Ultračistá kyselina hyaluronová
Výrobce: IBSA Pharma
Zobrazit telefonní číslo
Nezapomeňte zmínit, že máte kontakt od Estheticon.cz
Zobrazit e-mail
Nezapomeňte zmínit, že máte kontakt od Estheticon.cz
Zobrazit web
remodelace kůže, biorevitalizace, stárnutí kůže, vrásky, odstranění vrásek, vypnutí kůže, lifting kůže, omlazení obličeje, kyselina hyaluronová, injekční výplně
profhilo

Bioremodelace Profhilo® - nový spojenec v boji proti stárnutí kůže

Má duální účinek a okamžitý efekt vypnutí.

Obsažená kyselina hyaluronová s nízkou molekulovou hmotností stimuluje tvorbu endogenní kyseliny hyaluronové, má tedy bioregenerační účinek.

Remodelační účinek vzniká působením vysokomolekulární kyseliny hyaluronové, která kůži vypíná a tím i remodeluje. Je v Profhilo® zastoupená stejným dílem.

Profhilo® je ultračistá nezesíťovaná kyselina hyaluronová, 64 mg ve 2 ml předplněné stříkačce. Je vyrobena v souladu s evropskými normami a normami FDA.

Zdravotnický prostředek III. třídy.

nahyco

Profhilo® je kyselina hyaluronová ve své nejlepší podobě

Řetězce nízkomolekulární a vysokomolekulární kyseliny hyaluronové jsou spojeny termickým stabilizačním procesem, nikoli chemickými činidly určenými k zesíťování.

Vznikají vysoce stabilní hybridní komplexy (nikoli směsi) odolné vůči přirozenému odbourávání kyseliny hyaluronové ve tkáni.

Díky vysoké soudržnosti se Profhilo® optimálně integruje do tkání. Pozoruhodná je rovněž schopnost se šířit celými anatomickými strukturami i tukovými oblastmi v místech, kde i výplně s nízkou viskozitou mohou vytvářet nepravidelné kontury.

profhilo

Výhody Profhilo®

Optimální výsledky jsou dosaženy pouze po 2 ošetřeních v intervalu 1 měsíce. Pro podpoření aktivace buněk produkující kolagen a elastin, tzv. bioregenerační efekt je potřeba dávku po měsíci zopakovat.

Rychlost odbourávání nezesíťované kyseliny hyaluronové je individuální, toto ošetření obvykle vydrží 8-12 měsíců. Lékař určí, kdy je potřeba další aplikaci, závisí na stupni stárnutí a ošetřované oblasti. Další ošetření je individuální, závisí na věku, kvalitě a stavu kůže.

Zákrok trvá kolem 15 minut a je téměř bezbolestný.

Profhilo® na rozdíl od klasických výplní aktivuje i buňky tukové tkáně, tedy působí na všech úrovních.

techniky

Unikátní aplikační technika Profhilo®

Profhilo® se aplikuje speciální injekční technikou BAP, tzv. bioestetických bodů dál od větších cév a nervových větví. Touto metodou se redukuje počet vpichů, tedy i bolest, prostoje a počet aplikačních sezení. Tato speciální metoda a unikátní technologie výroby zaručují rovnoměrnou distribuci v tkáni celé ošetřované oblasti. Původně byla vytvořena pro oblast obličeje - malární a submalární oblast, skvělé výsledky má tato metoda i v oblasti krku.

10-ti bodová BAP technika krku byla vyvinuta pro vytvoření reprodukovatelných injekčních bodů. Tyto body byly standardizovány bez ohledu na rozdíly mezi pacienty a tím se znemožnil případný vpich do oblasti životně důležitých struktur.

Profhilo® se aplikuje do povrchové podkožní vrstvy.

starnuti-kuze

Kdy uvažovat o Profhilo®?

Pokud cítíte, že je Vaše kůže unavená a zašedlá, zkuste Profhilo®.

Ošetření si můžete dopřát nejen v obličeji, ale i na čele, krku, dekoltu, pažích, kolenou a hřbetech rukou.

Profhilo® zasahuje do fyziologického procesu stárnutí kůže, při změnách elastických vláken a kolagenu. Působí v procesu reparace tkáně v případě akné nebo jizev, v případě ztráty nebo poškození tukové tkáně.

Vaše kůže bude maximálně hydratovaná, celá se rozzáří, bude hladší, vypnutá, získá zpět elasticitu.

logo

Společnost IBSA Pharma

Založená skupinou švýcarských biologů v roce 1945, má výjimečné postavení na světovém trhu, řídí celý životní cyklus kyseliny hyaluronové od biofermentace surovin po hotový přípravek v předplněných injekčních stříkačkách.

Zabývá se vědeckým výzkumem, technickým vývojem a nejmodernějšími výrobními procesy v této oblasti.

Nabízí klientům široké spektrum dermoestetických produktů pro prevenci a boj proti procesu stárnutí kůže. Jedná se o prevenci fyziologického úbytku kyseliny hyaluronové v kůži, obnovení hydratace a pružnosti kůže.

Kvalita se zaměřením na detaily, ne vždy viditelné, ale vždy zásadní.

Profhilo®: Příběhy pacientů

Záchrana ztracené pevnosti kůže
Kyselina hyaluronová

U paní doktorky jsem byla pro ztrátu pevnosti kůže a celkově jsem nebyla s pletí spokojena. Doporučila mi 2 sezení s profhilo a opravdu jsem změnu zaznamenala. Paní doktorka byla velmi šikovná a obě návštěvy...

číst dál

Profhilo®: Diskusní fórum

Názory na injekční výplně
Zdravím vás všechny!! Ráda bych se dozvěděla jaký máte názor na injekční výplně. P... číst dál
Poslední komentář · 10. 3. 2021

Jo a propadlina mezi očima je způsobena mracenim..někdy stačí botulotoxin a problém j... číst dál

Profhilo®: Dotazy

Profhilo®: Články