Profhilo®

Kyseliny hyaluronové
Výrobce: IBSA Pharma
Zobrazit telefonní číslo
Nezapomeňte zmínit, že máte kontakt od Estheticon.cz
Zobrazit e-mail
Nezapomeňte zmínit, že máte kontakt od Estheticon.cz
Zobrazit web
remodelace pleti, biorevitalizace, stárnutí pleti, vrásky, odstranění vrásek, vypnutí pleti, lifting pleti, omlazení obličeje, kyselina hyaluronová, injekční výplně

Společnosti IBSA PHARMA má ve svém portfoliu kvalitní a prověřené produkty, mezi zaměstnanci je řada lékařů s vlastní praxí, kteří mají s dováženými a distribuovanými produkty vlastní zkušenosti.

Pro své zákazníky pořádá společnost pravidelná školení a praktické workshopy s lektory vyškolenými u výrobců, vysílá místní lékaře na školení do zahraničí.

Profhilo jako nový spojenec v boji proti stárnutí kůže. Aplikuje se speciální technikou BAP, tzv. bioestetických bodů, kdy se redukuje počet vpichů a body jsou dál od velkých cév a větších nervových větví. Tato speciální aplikační metoda zaručuje spolu s unikátní technologií výroby Profhilo rovnoměrnou distribuci v tkáni celé ošetřované oblasti.

Řetězce kyseliny hyaluronové jsou spojeny fyzikálními vazbami (nikoli přidanými chemickými činidly), termickým procesem vznikají stabilní hybridní komplexy NAHYCOTM Hybrid Technology.

Tímto unikátním výrobním procesem je zajištěna vysoká stabilita a 8x vyšší odolnost proti přirozenému odbourávání kyseliny hyaluronové ve tkáni. Ošetření si můžete dopřát nejen v obličeji, ale i na čele, krku, dekoltu, pažích, kolenou a hřbetech rukou. Pro podpoření aktivace buněk produkující kolagen a elastin, tzv. bioregenerační efekt je potřeba dávku po měsíci zopakovat.Profhilo na rozdíl od klasických výplní aktivuje i buňky tukové tkáně, tedy působí na všech úrovních. Další ošetření je individuální, závisí na věku, kvalitě a stavu kůže.

K aplikaci je Profhilo baleno v 2 ml předplněné stříkačce, lékař aplikuje na každou stranu např. obličeje 1ml.Kdy uvažovat o Profhilo? Proces stárnutí kůže je spojen s věkem, ale je i individuální. Pokud cítíte, že je Vaše kůže unavená a zašedlá, zkuste Profhilo, Jedná se se přírodní i tělu vlastní kyselinu hyaluronovou a to 32 mg ve 2 ml. A po měsíci je potřeba aplikaci zopakovat k podpoření efektu rozzářené kůže a mladistvého vzhledu.

Profhilo®: Příběhy pacientů

Záchrana ztracené pevnosti kůže
Kyselina hyaluronová

U paní doktorky jsem byla pro ztrátu pevnosti kůže a celkově jsem nebyla s pletí spokojena. Doporučila mi 2 sezení s profhilo a opravdu jsem změnu zaznamenala. Paní doktorka byla velmi šikovná a obě návštěvy...

číst dál

Profhilo®: Otázky

Profhilo®: Články