• 28 odpovědí
 • 20 Likes

LIPOELASTIC, NAGOR, EUROSILICONE, TEOSYAL, TEOXANE

 • 100% do 4 dnů
 • zodpovězených
  poptávek
  průměrná
  odpověď

Napište nám

Recenze (69)

Podělte se o svou zkušenost

Máte zkušenost s produktem 1? Vložte recenzi a pomozte ostatním se rozhodnout.


LIPOELASTIC, NAGOR, EUROSILICONE, TEOSYAL, TEOXANE již získal/a tuto recenzi

Krásný výsledek zvětšení prsou

Spokojený/á     

Jsem nadšená s výběrem pana doktora a kliniky, velmi příjemné prostředí a profesionální přístup. Operace dopadla na výbornou. Doporučuji

Zvětšení poprsí v Novém Jičíně

Eva 21.11.2019
Spokojený/á     

S panem doktorem a vůbec s celým personálem nemocnice v Novém Jičíně jsem moc spokojená. Mám krásné nové prsa...

Další recenze

Profil - LIPOELASTIC a.s.

Motto:

VŠE PRO PLASTICKOU CHIRURGII - kompresní bandáže - prsní implantáty - výplňové materiály pro vyhlazení vrásek - léčba jizev

Více o nás

Profil společnosti Lipoelastic

Společnost LIPOELASTIC vznikla v roce 2002. Vyrábí celou řadu kompresních bandáží v různých designových i funkčních provedeních, které neustále přizpůsobuje novým trendům a potřebám dnešní plastické chirurgie. Bandáže LIPOELASTIC jsou první volbou pro všechny, kteří chtějí záruku správné pooperační péče, jež významnou měrou ovlivňuje konečný výsledek zákroku. V rámci pooperační péče doporučují lékaři svým pacientům kompresivní bandáže LIPOELASTIC® již ve více než 67 zemích světa. To řadí LIPOELASTIC a.s. mezi největší producenty na světě a leadera v Evropě.

Kompresivní bandáže LIPOELASTIC® jsou určeny k pooperační léčbě po plasticko-estetických zákrocích typu liposukce, mamaplastika, augmentace nebo redukce prsou, abdominoplastika, facelifting či necklifting a jiné.

Pacienti dlouhodobě oceňují technické zpracování a volbu materiálu, který významně zvyšuje komfort a eliminuje stres z dlouhodobého používání i v těch nejnáročnějších klimatických podmínkách. Ačkoli materiály jsou příjemné na dotyk, maximálně prodyšné, odvádí vlhkost a mají schopnost udržovat stálé mikroklima, je plně zaručena jejich elasticita a tažnost ve všech směrech a konstantní komprese. Všechny produkty byly testovány a splňují nejpřísnější kritéria kladená na zdravotnické prostředky. Inovace a vývoj nových typů bandáží jsou konzultovány s předními odborníky v oboru plastické a estetické chirurgie.

Trochu neskromným, avšak reálným cílem společnosti LIPOELASTIC a.s. je vyrábět „nejlepší kompresivní bandáže na světě“. Neustále zdokonalujeme vývoj a výrobní postupy, čímž dopomáháme pacientům k tomu, aby se cítili i vypadali skvěle.

Jsme také výhradním dodavatelem těchto produktů:
Prsní a tělní implantáty Eurosilicone

Produkty francouzského výrobce Eurosilicone nalézají široké uplatnění v oblasti estetické i rekonstrukční chirurgie. Společnost se může pochlubit více než 25letou zkušeností v oboru a své výrobky vyváží do více než 70 zemí světa.

Prsní implantáty

Implantáty kulaté nebo anatomické jsou dostupné v různých výškách a profilech a jsou plněny silikonovým gelem. Vysoce kohezivní gel obsažený v implantátech snižuje riziko mikroskopického úniku silikonu přes pouzdro implantátu a umožňuje trvalé udržení požadovaného tvaru implantátu.

Ostatní implantáty

Eurosilicone se nespecializuje pouze na prsní implantáty, ale vyrábí rovněž tělní implantáty pro oblast lýtek, nosu, lící, brady, hýždí a varlat.

Expandéry

Expandéry se využívají ke korekci různých kožních defektů (popáleniny, jizvy, velká mateřská znaménka) a přípravě trvalé implantace. Expandér s integrovaným ventilem je dostupný v několika profilech a variantách.

Sizery

Vnější sizer najde své využití při konzultaci. Vkládá se do podprsenky tak, aby si pacientka s lékařem ujasnila optimální objem implantátu.

Vnitřní sizer se vkládá do dutiny během operace a slouží k přesnému určení objemu implantátu. V dutině nezůstává, když je objem určen, střídá jej přesný implantát. Použití vnitřních sizerů je důležité zejména při asymetrii prsou.

Prsní a tělní implantáty Nagor

Implantáty Nagor jsou déle než 34 let vyráběny ve Velké Británii a tomu odpovídá i jejich kvalita. Provází je pověst vysoce odolných implantátů, což potvrzují také statistiky výskytu ruptur. Nagor jsou dostupné v širokém spektru variant a nabízí program celoživotní záruky.

Prsní implantáty

Široká nabídka anatomických i kulatých implantátů plněných vysoce kohezivním silikonovým gelem, které nabízí jak texturovaný, tak hladký povrch.

Ostatní implantáty

Implantáty pro hýždě a lýtka, k rekonstrukci varlat, implantáty pro nos, tváře a bradu. V široké škále profilů, velikostí a variant, všechny vyrobeny z vysoce kvalitního lékařského silikonu.

Expandéry

Expandéry využívají lékaři jako přípravu na rekonstrukci prsou. Dostupné jsou expandéry různých tvarů včetně dvoufázových expandérů s integrovaným ventilem

Výplňové materiály Teosyal

Laboratoře Teoxane byly založeny v roce 2003 v Ženevě a specializují se na výrobu dermálních výplní na bázi kyseliny hyaluronové. Produktová řada Teosyal se používá k vyplňování vrásek v oblasti obličeje a dekoltu, ale také k ošetření kruhů pod očima. Pro domácí ošetření vyvinuly laboratoře Teoxane exkluzivní kosmeceutickou řadu. Tato anti-aging péče je určena všem, kteří hledají účinné řešení proti stárnutí.

Vlastnosti gelů Teosyal:

 • kyselina hyaluronová hydratuje pokožku, propůjčuje ji pružnost a pevnost, dává ji hladký a plný vzhled
 • koncentrace 25mg/g, jeden z největších obsahů kyseliny hyaluronové na trhu
 • kyselina hyaluronová je neživočišného původu, biologicky odbouratelná a vstřebatelná
 • průměrná trvanlivost účinku 12 měsíců
 • viditelný výsledek bezprostředně po aplikaci
 • obsah proteinů méně než 5 u/g
 • hladina bakteriálních endoxinů je výrazně nižší než požaduje evropský lékopis
 • ergonomická skleněná injekční stříkačka
 • ocenění za nejlepší výplňový materiál roku 2008 a 2013
Profesionální péče o jizvy Biodermis

Nabízíme různé tvary a velikosti silikonových náplastí Epi-derm™, silikonovou mast Xeragel™ a silikonový balzám Pro-Sil ™. Jsou určeny pro terapii hypertrofických a keloidních jizev, pro rehabilitaci popálenin a jiných poškození kůže.

Žádný produkt nikdy nedokáže zcela eliminovat jizvu. U produktů Biodermis™ bylo klinicky dokázáno, že jsou bezpečnou a účinnou metodou, jak tyto nevzhledné jizvy léčit a pomoci jim splynout s okolní zdravou tkání.

Naše fotografie

Zobrazit více Zobrazit méně

Diskuze

Kompresní podprsenka - jak dlouho nosit menší velikost?

Iriska
 • 33 odpovědí
 • 16 Likes
Chtěla by jsem se zeptat, po augmentaci se obvykle nasazuje pacientkam pas a kompr.podprsenka, většinou o číslo i o dvě menší, právě z důvodu komprese implantátů, jak dlouho je nutné nosit tuto menší podprsenku..je možné po nějaké době nosit prádlo příslušící skutečné velikosti která je po augmentaci? Tedy asi po zahojení? Více 
Dobrý den, Lucio,
jako výrobci kompresního prádla LIPOELASTIC od svých zákaznic víme, že pooperační podprsenku používají na spaní ještě několik měsíců po zákroku. Cítí se v ní pohodlně a dodává jim pocit bezpečí pro operanovaná prsa.
Novým prsům kompresní popdrsenka nijak nevadí :-) Řiďte se především svým pocitem.

S pozdravem a přáním krásného dne
LIPOELASTIC tým

Výplň hýždí vlastním tukem

KláraJ.
 • 1 odpovědí
Dobrý den,
měla bych zájem o zvětšení hýždí vlastním tukem. Jsem štíhlejší postavy a proto se obávám, aby byl výsledek patrný.
Na internetu v českých zdrojích nelze najít moc fotek před a po zákroku, a když už, tak se výsledný efekt nezdá značný. V cizojazyčných zdrojích (především z Jižní Ameriky) jsem ale našla pěkné výsledky i na ženách štíhlých a proto bych se chtěla zeptat, zdali něco takového, jako na přiložených obrázcích, provádí i některá z českých klinik, případně kolik by takový zákrok stál a zda-li se dá odebrat tuk z více oblastí.
Měla bych zájem o aplikaci do hýždí a boků tak, aby výsledný efekt byl vidět jak při pohledu zboku tak zepředu. Ačkoli jsem štíhlá (bmi 21,5) v posledních dvou let jsem přibrala kolem 10kg, především tuku, který se mi usadil zejména na břichu, proto si myslím, že by bylo možno tuku nasbírat dostatek, ačkoliv v některých zdrojích jsem našla, že tato váha je pro přenos tuku příliš nízká. Více 
Dobrý den, paní Kláro,

přenos vlastního tuku je možný za pomocí přístroje body-jet. Jedná se o velmi šetrnou metodu na bázi vodního paprsku, která pacientce umožňuje rychlý návrat do běžného života.
Více o této metodě si můžete přečíst zde:
https://www.lipoelastic.cz/produkty/bodyjet/
Pod stejným odkazem naleznete také seznam pracovišť, které s přístrojem body-jet pracují a mohli by Vám s Vašim požadavkem vyjít vstříc.
https://www.lipoelastic.cz/produkty/bodyjet/#vyber-lekare

V případě dotazů k této metodě nás neváhejte kontaktovat.

S pozdravem a přáním krásného dne

LIPOELASTIC tým :-)

Lipoelastic podprsenka po augmentaci

annee
 • 3 odpovědí
 • 10 Likes
Hezký den,
před pár dny jsem podstoupila augmentaci prsou a dostala jsem na klinice pooperační podprsenku Lipoelastic a stahovací pás. Nevím jak přesně má podprsenka sedět, ale přijde mi, že by mi víc vyhovovala jiná velikost. Pod prsy mám hrudník 71 cm a přes prsa teď 87 cm a velikost podprsenky mám 75B. Přijde mi ale, že je mi hlavně ta guma pod prsy trochu volnější nebo že prostě nestahuje. Je to špatně? Neměli mi dát na klinice jinou velikost podprsenky? Na webu Lipoelastic mi vyšlo, že bych měla mít 70C. Nevím jak a jestli vůbec to nějak řešit. Bojimt se, aby komprese byla dostatečná. Více 
Dobrý den, Annulko,
podle mír, které uvádíte byste správně měla mít opravdu podprsenku velikosti 70 C. Ze zkušeností však víme, že na klinikách někdy dávají větší velikost podprsenky z důvodu otoků. Protože jste krátce po zákroku, konzultujte nesprávnou velikost se svým operaterém, který pozná, zda je komprese dostatečná. Vzhledem k tomu, že doporučujeme vlastnit alespoň 2 kusy pooperační podprsenky, druhou podprsenku si zakupte již ve velikosti 70 C. Záleží vždy však na typu vybrané podprsenky, pokud si nebudete jistá s výběrem nebo velikostí, kontaktujte nás telefonicky na telefonním čísle  571 ... Zobrazit číslo 571 116 320  Telefon nebo na online chatu. Jsme Vám plně k dispozici a rádi Vám s výběrem poradíme :-) S pozdravem a přáním krásného dne LIPOELASTIC tým ☼

Motiva ergonomix vs Nagor

Baby16
 • 14 odpovědí
 • 5 Likes
Dobrý den,
V září se chystám podstoupit augmentaci. Toužila jsem po ní vždy, ale také mě odrazoval nepřirozený vzhled prsou v leže a hlavně na dotek. Když jsem se dozvěděla o ergonomickych implantatech Motiva, chtěla jsem jít hned.
Nyní jsem ale narazila i na implantáty Nagor, které jsou také velice pružné a údajně měkké na pohmat.
Chtěla bych tedy znát názory na tyto dva druhy implantátů... Má cenu se rozmyslet na implantáty Nagor z hlediska toho, ze jsou déle na trhu? Je jejich kvalita a bezpečnost srovnatelná?
Děkuji za každou odpověď Více 
Dobrý den,

dovoluji si reagovat za společnost LIPOELASTIC, která je exkluzivním distributorem značky NAGOR v České republice. Implantáty jsou vyráběny v Británii a patří k nejstarší značce vyráběné v Evropě (1979). Více informací o značce si můžete přečíst na našem webu https://www.lipoelastic.cz/produkty/nagor/. 
Přidanou hodnotou implantátů NAGOR je především malá jizva, přirozený implantát jak na pohled, tak na omak, skvělé garanční podmínky a v neposlední řadě také jedinečná texturace implantátu, která napomáhá přilnavosti k prsní tkáni a tím pádem snižuje riziko kapsulární kontraktury. 
O tom, jak jsou implantáty kvalitní se můžete přesvědčit shlédnutím videa, ve kterém provádíme zátěžový test, kdy implantát přejíždíme autem https://www.youtube.com/watch?time_continue=1&v=4n_tSV0HrZ8.
Víme, že není jednoduché se rozhodnout, ale třeba Vám pomůže osobní zkušenost majitelky společnosti LIPOELASTIC https://www.lipoelastic.cz/novinky/alena-hradilova-nic-nedela-zenu-krasnejsi-nez-vira-ve-vlastni-krasu/, která si pro augmentaci vybrala právě NAGOR implantáty. Pokud byste měla konkrétní dotazy, určitě Vám na ně ráda odpoví a případně poradí.
Nebo si můžete přečíst rozhovor s pacientkou Katkou, která stejně jako Vy váhala nad volbou těch pravých implantátů https://www.lipoelastic.cz/novinky/duverujte-lekari-ktereho-jste-si-vybrala/. 
Zde se také můžete podívat na reálné fotky pacientek, které augmentaci s prsními implantáty NAGOR podstoupily: https://www.instagram.com/nagor_cz/ 
Pokud máte zájem o detailnější informace, můžeme Vám zaslat naši brožuru NAGOR, která je určena právě pro pacientky: https://www.lipoelastic.cz/templates/lipoelasticcz/img/nagor/Budte_svudna_s_prsnimi_implantaty_Nagor.pdf 
My jsme kvalitou a bezpečností prsních implantátů NAGOR přesvědčeni a budeme rádi, když se i Vy stanete další ze spokojených pacientek.


Pokud máte jakékoliv konkrétnější dotazy, neváhejte nás kontaktovat, jsme tu pro Vás :)

Krásný den,

Nela z LIPOELASTIC
Dobrý den, podívejte se na https://eshop.lipoelastic.cz/eshop/lecba-jizev
Společnost BIODERMIS nabízí kompletní porfolio produktů určených k péči o jizvy. Na jizvy po operaci prsou Vám doporučujeme silikonové náplasti Epi-Derm v kombinaci se silikonovým balzámem Pro-Sil.
Ze zkušeností pacientek víme, že kombinací silikonové náplasti s kompresní podprsenkou můžete dosáhnout vynikajích výsledků a Vaše jizvy budou téměř neviditelné :-)

Krásný den, LIPOELASTIC tým ♥

Rýhy a otlaky po kompresním prádle

Andriska
Dobrý den, jsem týden po liposukci břicha a když prádlo sundávám kvůli hygieně, jsou na břiše vidět znatelné otlaky od prádla ( od okrajů a hlavně od prostřední vyztužené části). Chci se zeptat, zda otlaky a rýhy po konci nošení zmizí? Dekuju za odpověď Více 
Dobrý den, Andrisko,

z důvodu, že pooperační prádlo musí splňovat zvýšenou kompresi, mohou se pod bandáží ve výjimečných případech vyskytnout otlaky a rýhy. Tyto projevy tlaku však nejsou trvalého rázu a po ukončení rekonvalescence s pooperačním prádlem zmizí. Pokud by se Vám však zdálo, že otlaky nemají tendenci mizet, poraďte se prosím s Vaším operujícím lékařem zda byla správně zvolena velikost prádla. Pokud potřebujete jakkoliv poradit ohledně pooperačního prádla - výběr velikosti, typ prádla - NEVÁHEJTE se na nas obrátit na tel č.+  420 ... Zobrazit číslo 420 571 116 301  Telefon .

S pozdravem a přáním krásného dne, LIPOELASTIC tým :-)
Dobrý den,

pooperační podprsenku doporučujeme nosit minimálně 6 - 8 týdnů po augmentaci. Jak u nošení pásu, tak i u pooperační podprsenky byste však měla respektovat doporučení svého operujícího lékaře.
Pooperační prádlo a jeho správná délka nošení ovlivňuje výsledek augmentace, urychluje hojení a zabraňuje šíření infekcí.

S pozdravem a přáním krásného dne, LIPOELASTIC tým :-)

Oprava liposukce a korekce jizvy

H.H
 • 1 odpovědí
Jsem již skoro 6 měsíců po korekci jizvy a liposukci spodní části břicha. Dotazovala jsem se několikrát svého lékaře, zda nerovnosti zmizí. Bylo mi řečeno, že když dodrží dané postupy tak ano. Nic se nezměnilo! Mám takové nerovnosti, že jsem takové břicho neměla ani před zákrokem. Korekce také nedopadla dobře. Část jizvy je přirostlá, takže se mi nad dní udělala také boulicka a část kůže je rozleptana, protože po vyndani stehu mi sestra jizvu prelepila plně lepicí náplastí, kterou jsem měla po týdnu sundat. Díky bohu jsem ji sundala o par dni dřív. Z jedné části mi vytekala tekutina a jizva se v tom místě nehojila, takže mám v tom místě ošklivé zarudnuti. A co pan doktor? Myslí si, že se moc pozoruji a to podbřiško co mi vzniklo nerovnomernym odstín tuku je prý normální. Dospěla jsem k rozhodnutí, že již k doktorovi nepůjdu. On na mne nic nepozoroval a stale mi ironicky odpovidal. Jedine co uznal, ze je spatne, je prirostla jizva, kterou mi muze opravit. Ráda bych našla ve středních čechách doktora, který by mi s ním problémem dokázal pomoci. Více 
Dobrý den, na vystouplé, nevzhledné, keloidní jizvy doporučujeme používat výrobky od americké firmy BIODERMIS, která se zaměřuje na léčbu jizev. Ve Vašem případě doporučuji používat silikonové náplasti Epi-Derm nebo silikonový balzám Pro-Sil. Více informací najdete zde: https://eshop.lipoelastic.cz/eshop/lecba-jizev Krásný den, LIPOELASTIC tým :)
Dobrý den Petro,

aby Vaše jizva vypadala po zahojení co nejlépe a nedocházelo ke vzniku keliodních a hypertrofních jizev (silné, zvýšené a nepřitažlivé jizvy) doporučujeme používat produkty americké značky BIODERMIS. Epi-Derm silikonové náplasti v kombinaci se silikonovou mastí jsou účinným duem v boji proti vzniku těchto nevzhledných jizev.
Více si můžete přečíst na našem e-shopu https://eshop.lipoelastic.cz/eshop/lecba-jizev
nebo nás kontaktovat na telefonním čísle +  420 ... Zobrazit číslo 420 571 571 116  Telefon 301.

S pozdravem a přáním krásného dne ☼

Jitka z týmu LIPOELASTIC

Zákroky

Abdominoplastika (Operace břicha)
   Miniabdominoplastika
Estetické operace přednoží
Injekční výplně
   Výplně na bázi kyseliny hyaluronové
Korekce jizev
Liposukce
Mastektomie
Modelace prsou (Breast-lift)
   Modelace prsou s augmentací (pomocí prsních implantátů)
Obličejové implantáty
Operace asymetrie prsou
Operace čela (Forehead lift)
Operace uší (Otoplastika)
Plastická operace paží
Plastická operace stehen
Plastika nosu (Rhinoplastika)
Úprava vpáčených bradavek
Rekonstrukce prsu
Výměna implantátu
Vyjmutí implantátu
Zmenšení prsou
Zvětšení prsou (Augmentace)
   Zvětšení prsou - Macrolane
   Zvětšení prsou aquafillingem
   Zvětšení prsou vlastním tukem - Autoaugmentace (kmenové buňky)
   Zvětšení prsou vlastním tukem (lipofilling, lipomodelace prsou)

Zobrazit více Zobrazit méně

Upozornění

 • Ceny jsou pouze orientační.
 • Ceny zákroků nemusí obsahovat anestezii, speciální prádlo, konzultaci apod.

Video

Články

Prsní implantáty EUROSILICONE
2.2.2017

Společnost Eurosilicone má na trhu prsních implantátů více než 25 let zkušeností a je největším evropským výrobcem. Má...

Prsní implantáty NAGOR
1.2.2017

Společnost NAGOR - jako součást skupiny GCA, založena v roce 1979, je jediná britská společnost, která navrhuje, vyrábí a...

Fitness a krásné poprsí? Jde to!
2.12.2016

Vyvážená strava, cvičení a celkově zdravý životní styl je dnes velmi populární. Každý z nás přece chce vypadat a cítit se dobře!

Slunce pleti neprospívá, TEOXANE ano
19.8.2014

Po letní dovolené se do pracovního procesu obvykle každý vrací maximálně odpočatý. Povídejte to ale své pleti. Ta právě prožila...

Nehrajte s otoky ruskou ruletu
5.5.2014

Lze krásu kvantifikovat? Existuje recept na univerzální krásu? Krása je ryze subjektivní veličina, kterou exaktně vyjádřit...

Napište nám

Adresy

Adresa
Radlická 608/2
15000 Praha
Praha 5
Česká republika

Adresa
Vrbenská 887
Výroba a distribuční sklad
757 01 Valašské Meziříčí
Česká republika