• 100% do 1 dne
 • zodpovězených
  poptávek
  průměrná
  odpověď
Kontakt

Napište nám

Adresy

Adresa
Radlická 608/2
15000 Praha
Praha 5
Česká republika

Adresa
Vrbenská 887
Výroba a distribuční sklad
757 01 Valašské Meziříčí
Česká republika

Adresa
Holzhauser Str. 9
13509 Berlin
Německo

Hodnocení (25)

Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás LIPOELASTIC a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte hodnocení, pomozte ostatním se rozhodnout.


LIPOELASTIC již získal/a tato hodnocení

Augmentace v OB care

 |  Zvětšení prsou (Augmentace)
Alik  |  5.10.2017
  Spokojený/á , Celková cena: 64 000 Kč

Péče na klinice OB care je super, pan doktor Skála je velký sympaťák.

 2 Likes  |   4 Komentářů

Zmenšení, modelace prsů, asymetrie

 |  Zmenšení prsou
Milenka  |  21.8.2017
  Spokojený/á

velké poděkování panu Dr. Kurialovi, práce 100%, jsem pár dní po operaci, ale jsem moc spokojená už teď, zatím oteklé, zabandážované a elast. podprsence, viděl jsem je jenom při prvním převazu ale i tak se mi moje holky líbí .

 3 Likes  |   30 Komentářů

Augmentace poprsí 325ml EUROSILICONE pod svalem - A chci znovu :-)

 |  Zvětšení prsou (Augmentace)
SuziCarolineeeKA  |  26.5.2017
  Spokojený/á , Celková cena: 60 000 Kč

V roce 2012 jsem podstoupila operaci u Mudr. Ondrejky. Augmentace poprsí jsem se bála, rozmýšlela se 2 roky ale nakonec právě díky přístupu na konzultaci u pana doktora jsem si řekla \" JDU DO TOHO\". Obešla jsem z prve 3 kliniky, ale až pan doktor Ondrejka si získal mou důvěru. Byl příjemný, povída... Více 

 5 Likes  |   10 Komentářů

Strach z operace prsou byl zbytečný

 |  Zvětšení prsou (Augmentace)
Denisa  |  25.5.2017
  Spokojený/á

Jsem 8 den po operaci,od zacatku bez bolesti a to jsem cekala horor ktery se nekonal :D .... obcas jen stipani nebo paleni v levem prsu,prave je jak moje :D .... Jsem mooc spokojena !!!! Byla jsem v Medicom Clinic v Praze u pana doktora Ondrejky,nemuzu si vynachvalit!!!!A cely tym Medicom je skvely ... Více 

 2 Likes  |   12 Komentářů

Ideální velikost implantátů 450ml

 |  Zvětšení prsou (Augmentace)
Jana  |  11.5.2017
  Spokojený/á , Celková cena: 65 000 Kč

Jsem naprosto spokojená. S přístupem, s výběrem implantátů. Maximálně s přístupem sestřiček i pana doktora. Začal mi nový život. doporučuji.

 2 Likes  |   3 Komentářů

24 let, Augmentace prsou v Hodoníně

 |  Zvětšení prsou (Augmentace)
Kikula  |  10.5.2017
  Spokojený/á , Celková cena: 66 200 Kč

Jsem měsíc po operaci,kterou mi pan doktor provedl v Hodoníně a strašně moc jsem spokojená. Pana doktora moc doporučuji. Kdybych se v budoucnu rozhodla jít znova na nějakou operaci jedině k němu! Za mě perfektní!!

 2 Likes  |   10 Komentářů

Nejlepší lékař na zvětšení prsou

 |  Zvětšení prsou (Augmentace)
Hanyko  |  18.4.2017
  Spokojený/á , Celková cena: 52 300 Kč

Pan doktor je profík a velký frajer. Je velmi ochotný, své práci rozumí a můžete se spolehnout, že ji odvede precizně a tak, aby byl výsledek co nejlepší. Sestřičky a další kolektiv také velmi příjemný, cena víc než přijatelná...Zkrátka nejlepší volba!

 2 Komentářů

Krásná prsa 375 ml

 |  Zvětšení prsou (Augmentace)
Kamila.fitness  |  10.4.2017
  Spokojený/á , Celková cena: 62 000 Kč

V roce 2014 jsem podstoupila augmentaci (zvětšení) prsou. Z recenzí jsem si vybrala pana dr. Ondrejku, ke kterému jsem na první konzultaci šla hned 2 dny po zavolání do kliniky, takže se mi velice líbil rychlý přístup. Na doporučení pana doktora jsem zvolila kulaté implantáty a velikost 375ml. Za tř... Více 

 1 Like  |   3 Komentářů

Poklona MUDr. Maříkovi

 |  Modelace prsou s augmentací (pomocí prsních implantátů)
....  |  20.3.2017
  Spokojený/á , Celková cena: 62 000 Kč

Všem velice ráda doporučuji .Dne 15.3 jsem na klinice RRC Hluboká nad Vltavou podstoupila operaci Augmentace + modelace .můj operatér byl.prim.MUDr.Mařík .Už při konzultaci na mě udělal dojem ..že je to opravdu kapacita ve všech směrech ..Po vstupu na kliniku jsem byla učarovaná , jak krásným elegan... Více 

 7 Likes  |   45 Komentářů

kulate implantáty, 350 ml, Eurosilicone

 |  Zvětšení prsou (Augmentace)
Eve  |  7.2.2017
  Spokojený/á

Touto cestou bych chtěla moc poděkovat panu MUDr. Martinu Šormovi celému operačnímu teamu vč. anesteziologa pana MUDr. Romana Borovce, vždy usměvavým sestřičkám v BEAUTY plasticke chirurgii Pana doktora Šormu jsem si vybrala na základě kladných recenzí, protože si myslím, že dobrá "reklama" je práv... Více 

 1 Like  |   3 Komentářů

Další hodnocení
Profil

Profil

Motto:

VŠE PRO PLASTICKOU CHIRURGII - kompresní bandáže - prsní implantáty - výplňové materiály pro vyhlazení vrásek - léčba jizev

Více o nás

Profil společnosti Lipoelastic

Společnost LIPOELASTIC vznikla v roce 2002. Vyrábí celou řadu kompresních bandáží v různých designových i funkčních provedeních, které neustále přizpůsobuje novým trendům a potřebám dnešní plastické chirurgie. Bandáže LIPOELASTIC jsou první volbou pro všechny, kteří chtějí záruku správné pooperační péče, jež významnou měrou ovlivňuje konečný výsledek zákroku. V rámci pooperační péče doporučují lékaři svým pacientům kompresivní bandáže LIPOELASTIC® již ve více než 67 zemích světa. To řadí LIPOELASTIC a.s. mezi největší producenty na světě a leadera v Evropě.

Kompresivní bandáže LIPOELASTIC® jsou určeny k pooperační léčbě po plasticko-estetických zákrocích typu liposukce, mamaplastika, augmentace nebo redukce prsou, abdominoplastika, facelifting či necklifting a jiné.

Pacienti dlouhodobě oceňují technické zpracování a volbu materiálu, který významně zvyšuje komfort a eliminuje stres z dlouhodobého používání i v těch nejnáročnějších klimatických podmínkách. Ačkoli materiály jsou příjemné na dotyk, maximálně prodyšné, odvádí vlhkost a mají schopnost udržovat stálé mikroklima, je plně zaručena jejich elasticita a tažnost ve všech směrech a konstantní komprese. Všechny produkty byly testovány a splňují nejpřísnější kritéria kladená na zdravotnické prostředky. Inovace a vývoj nových typů bandáží jsou konzultovány s předními odborníky v oboru plastické a estetické chirurgie.

Trochu neskromným, avšak reálným cílem společnosti LIPOELASTIC a.s. je vyrábět „nejlepší kompresivní bandáže na světě“. Neustále zdokonalujeme vývoj a výrobní postupy, čímž dopomáháme pacientům k tomu, aby se cítili i vypadali skvěle.

Jsme také výhradním dodavatelem těchto produktů:
Prsní a tělní implantáty Eurosilicone

Produkty francouzského výrobce Eurosilicone nalézají široké uplatnění v oblasti estetické i rekonstrukční chirurgie. Společnost se může pochlubit více než 25letou zkušeností v oboru a své výrobky vyváží do více než 70 zemí světa.

Prsní implantáty

Implantáty kulaté nebo anatomické jsou dostupné v různých výškách a profilech a jsou plněny silikonovým gelem. Vysoce kohezivní gel obsažený v implantátech snižuje riziko mikroskopického úniku silikonu přes pouzdro implantátu a umožňuje trvalé udržení požadovaného tvaru implantátu.

Ostatní implantáty

Eurosilicone se nespecializuje pouze na prsní implantáty, ale vyrábí rovněž tělní implantáty pro oblast lýtek, nosu, lící, brady, hýždí a varlat.

Expandéry

Expandéry se využívají ke korekci různých kožních defektů (popáleniny, jizvy, velká mateřská znaménka) a přípravě trvalé implantace. Expandér s integrovaným ventilem je dostupný v několika profilech a variantách.

Sizery

Vnější sizer najde své využití při konzultaci. Vkládá se do podprsenky tak, aby si pacientka s lékařem ujasnila optimální objem implantátu.

Vnitřní sizer se vkládá do dutiny během operace a slouží k přesnému určení objemu implantátu. V dutině nezůstává, když je objem určen, střídá jej přesný implantát. Použití vnitřních sizerů je důležité zejména při asymetrii prsou.

Prsní a tělní implantáty Nagor

Implantáty Nagor jsou déle než 34 let vyráběny ve Velké Británii a tomu odpovídá i jejich kvalita. Provází je pověst vysoce odolných implantátů, což potvrzují také statistiky výskytu ruptur. Nagor jsou dostupné v širokém spektru variant a nabízí program celoživotní záruky.

Prsní implantáty

Široká nabídka anatomických i kulatých implantátů plněných vysoce kohezivním silikonovým gelem, které nabízí jak texturovaný, tak hladký povrch.

Ostatní implantáty

Implantáty pro hýždě a lýtka, k rekonstrukci varlat, implantáty pro nos, tváře a bradu. V široké škále profilů, velikostí a variant, všechny vyrobeny z vysoce kvalitního lékařského silikonu.

Expandéry

Expandéry využívají lékaři jako přípravu na rekonstrukci prsou. Dostupné jsou expandéry různých tvarů včetně dvoufázových expandérů s integrovaným ventilem

Výplňové materiály Teosyal

Laboratoře Teoxane byly založeny v roce 2003 v Ženevě a specializují se na výrobu dermálních výplní na bázi kyseliny hyaluronové. Produktová řada Teosyal se používá k vyplňování vrásek v oblasti obličeje a dekoltu, ale také k ošetření kruhů pod očima. Pro domácí ošetření vyvinuly laboratoře Teoxane exkluzivní kosmeceutickou řadu. Tato anti-aging péče je určena všem, kteří hledají účinné řešení proti stárnutí.

Vlastnosti gelů Teosyal:

 • kyselina hyaluronová hydratuje pokožku, propůjčuje ji pružnost a pevnost, dává ji hladký a plný vzhled
 • koncentrace 25mg/g, jeden z největších obsahů kyseliny hyaluronové na trhu
 • kyselina hyaluronová je neživočišného původu, biologicky odbouratelná a vstřebatelná
 • průměrná trvanlivost účinku 12 měsíců
 • viditelný výsledek bezprostředně po aplikaci
 • obsah proteinů méně než 5 u/g
 • hladina bakteriálních endoxinů je výrazně nižší než požaduje evropský lékopis
 • ergonomická skleněná injekční stříkačka
 • ocenění za nejlepší výplňový materiál roku 2008 a 2013
Profesionální péče o jizvy Biodermis

Nabízíme různé tvary a velikosti silikonových náplastí Epi-derm™, silikonovou mast Xeragel™ a silikonový balzám Pro-Sil ™. Jsou určeny pro terapii hypertrofických a keloidních jizev, pro rehabilitaci popálenin a jiných poškození kůže.

Žádný produkt nikdy nedokáže zcela eliminovat jizvu. U produktů Biodermis™ bylo klinicky dokázáno, že jsou bezpečnou a účinnou metodou, jak tyto nevzhledné jizvy léčit a pomoci jim splynout s okolní zdravou tkání.

Naše fotografie

Zákroky
Články

Články

Prsní implantáty EUROSILICONE

2.2.2017

Společnost Eurosilicone má na trhu prsních implantátů více než 25 let zkušeností a je největším evropským výrobcem. Má rozsáhlou síť... Více 

Prsní implantáty NAGOR

1.2.2017

Společnost NAGOR - jako součást skupiny GCA, založena v roce 1979, je jediná britská společnost, která navrhuje, vyrábí a dodává prsní... Více 

Nehrajte s otoky ruskou ruletu

5.5.2014

Lze krásu kvantifikovat? Existuje recept na univerzální krásu? Krása je ryze subjektivní veličina, kterou exaktně vyjádřit neumíme.... Více 

Odpovědi v diskuzích