Kontakt

Napište nám

Adresy

Adresa
Radlická 608/2
15000 Praha
Praha 5
Česká republika

Adresa
Vrbenská 887
Výroba a distribuční sklad
757 01 Valašské Meziříčí
Česká republika

Adresa
Holzhauser Str. 9
13509 Berlin
Německo

Hodnocení (4)

Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás LIPOELASTIC a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte hodnocení, pomozte ostatním se rozhodnout.


LIPOELASTIC již získal/a tato hodnocení

Poklona MUDr. Maříkovi

 |  Modelace prsou s augmentací (pomocí prsních implantátů)
....  |  20.3.2017
  Spokojený/á , Celková cena: 62 000 Kč

Všem velice ráda doporučuji .Dne 15.3 jsem na klinice RRC Hluboká nad Vltavou podstoupila operaci Augmentace + modelace .můj operatér byl.prim.MUDr.Mařík .Už při konzultaci na mě udělal dojem ..že je to opravdu kapacita ve všech směrech ..Po vstupu na kliniku jsem byla učarovaná , jak krásným elegan... Více 

 6 Likes  |   44 Komentářů

Super Brustvergrößerung von 70A auf C mit B-Lite per dual plane, 285 ml, Unterbrustfalte

 |  Brustvergrößerung mit B-Lite Leichtimplantaten
Sonnenschein  |  12.5.2017
  Spokojený/á

Hallo, ich hatte diese Woche am 4.5.17 meine Brust OP. Davor hab ich schon ein wenig Angst gehabt, vor allem vor der Narkose. Bei der letzten habe ich extrem viel gebrochen. Ich habe über 10 Jahre überlegt ob ich es wage. Nun habe ich mich endlich getraut und bin total glücklich! Ich hatte zw... Více 

 3 Likes  |   7 Komentářů

Bauchstraffung nach SS und Gewichtsverlust bei Dr. Noack - alles sehr gut gelaufen!

 |  Bauchstraffung (Abdominoplastik)
Lamia  |  8.3.2017
  Spokojený/á

Meine OP (Abdominoplastik mit Liposuktion und Muskelstraffung) ist nun genau 6 Wochen her und möchte hier nun meine Erfahrungen teilen. Ich habe mich nach Gewichtsabnahme und Schwangerschaft lange mit dem Eingriff beschäftigt und mich am Ende nach 4 BGs für Herrn Dr. Noack entschieden. Schon beim e... Více 

 1 Like  |   5 Komentářů
Profil

Profil

Motto:

VŠE PRO PLASTICKOU CHIRURGII - kompresní bandáže - prsní implantáty - výplňové materiály pro vyhlazení vrásek - léčba jizev

Více o nás

Profil společnosti Lipoelastic

Společnost LIPOELASTIC vznikla v roce 2002. Vyrábí celou řadu kompresních bandáží v různých designových i funkčních provedeních, které neustále přizpůsobuje novým trendům a potřebám dnešní plastické chirurgie. Bandáže LIPOELASTIC jsou první volbou pro všechny, kteří chtějí záruku správné pooperační péče, jež významnou měrou ovlivňuje konečný výsledek zákroku. V rámci pooperační péče doporučují lékaři svým pacientům kompresivní bandáže LIPOELASTIC® již ve více než 67 zemích světa. To řadí LIPOELASTIC a.s. mezi největší producenty na světě a leadera v Evropě.

Kompresivní bandáže LIPOELASTIC® jsou určeny k pooperační léčbě po plasticko-estetických zákrocích typu liposukce, mamaplastika, augmentace nebo redukce prsou, abdominoplastika, facelifting či necklifting a jiné.

Pacienti dlouhodobě oceňují technické zpracování a volbu materiálu, který významně zvyšuje komfort a eliminuje stres z dlouhodobého používání i v těch nejnáročnějších klimatických podmínkách. Ačkoli materiály jsou příjemné na dotyk, maximálně prodyšné, odvádí vlhkost a mají schopnost udržovat stálé mikroklima, je plně zaručena jejich elasticita a tažnost ve všech směrech a konstantní komprese. Všechny produkty byly testovány a splňují nejpřísnější kritéria kladená na zdravotnické prostředky. Inovace a vývoj nových typů bandáží jsou konzultovány s předními odborníky v oboru plastické a estetické chirurgie.

Trochu neskromným, avšak reálným cílem společnosti LIPOELASTIC a.s. je vyrábět „nejlepší kompresivní bandáže na světě“. Neustále zdokonalujeme vývoj a výrobní postupy, čímž dopomáháme pacientům k tomu, aby se cítili i vypadali skvěle.

Jsme také výhradním dodavatelem těchto produktů:

Prsní a tělní implantáty Eurosilicone

Produkty francouzského výrobce Eurosilicone nalézají široké uplatnění v oblasti estetické i rekonstrukční chirurgie. Společnost se může pochlubit více než 25letou zkušeností v oboru a své výrobky vyváží do více než 70 zemí světa.

Prsní implantáty

Implantáty kulaté nebo anatomické jsou dostupné v různých výškách a profilech a jsou plněny silikonovým gelem. Vysoce kohezivní gel obsažený v implantátech snižuje riziko mikroskopického úniku silikonu přes pouzdro implantátu a umožňuje trvalé udržení požadovaného tvaru implantátu.

Ostatní implantáty

Eurosilicone se nespecializuje pouze na prsní implantáty, ale vyrábí rovněž tělní implantáty pro oblast lýtek, nosu, lící, brady, hýždí a varlat.

Expandéry

Expandéry se využívají ke korekci různých kožních defektů (popáleniny, jizvy, velká mateřská znaménka) a přípravě trvalé implantace. Expandér s integrovaným ventilem je dostupný v několika profilech a variantách.

Sizery

Vnější sizer najde své využití při konzultaci. Vkládá se do podprsenky tak, aby si pacientka s lékařem ujasnila optimální objem implantátu.

Vnitřní sizer se vkládá do dutiny během operace a slouží k přesnému určení objemu implantátu. V dutině nezůstává, když je objem určen, střídá jej přesný implantát. Použití vnitřních sizerů je důležité zejména při asymetrii prsou.

Prsní a tělní implantáty Nagor

Implantáty Nagor jsou déle než 34 let vyráběny ve Velké Británii a tomu odpovídá i jejich kvalita. Provází je pověst vysoce odolných implantátů, což potvrzují také statistiky výskytu ruptur. Nagor jsou dostupné v širokém spektru variant a nabízí program celoživotní záruky.

Prsní implantáty

Široká nabídka anatomických i kulatých implantátů plněných vysoce kohezivním silikonovým gelem, které nabízí jak texturovaný, tak hladký povrch.

Ostatní implantáty

Implantáty pro hýždě a lýtka, k rekonstrukci varlat, implantáty pro nos, tváře a bradu. V široké škále profilů, velikostí a variant, všechny vyrobeny z vysoce kvalitního lékařského silikonu.

Expandéry

Expandéry využívají lékaři jako přípravu na rekonstrukci prsou. Dostupné jsou expandéry různých tvarů včetně dvoufázových expandérů s integrovaným ventilem

Výplňové materiály Teosyal

Laboratoře Teoxane byly založeny v roce 2003 v Ženevě a specializují se na výrobu dermálních výplní na bázi kyseliny hyaluronové. Produktová řada Teosyal se používá k vyplňování vrásek v oblasti obličeje a dekoltu, ale také k ošetření kruhů pod očima. Pro domácí ošetření vyvinuly laboratoře Teoxane exkluzivní kosmeceutickou řadu. Tato anti-aging péče je určena všem, kteří hledají účinné řešení proti stárnutí.

Vlastnosti gelů Teosyal:

  • kyselina hyaluronová hydratuje pokožku, propůjčuje ji pružnost a pevnost, dává ji hladký a plný vzhled
  • koncentrace 25mg/g, jeden z největších obsahů kyseliny hyaluronové na trhu
  • kyselina hyaluronová je neživočišného původu, biologicky odbouratelná a vstřebatelná
  • průměrná trvanlivost účinku 12 měsíců
  • viditelný výsledek bezprostředně po aplikaci
  • obsah proteinů méně než 5 u/g
  • hladina bakteriálních endoxinů je výrazně nižší než požaduje evropský lékopis
  • ergonomická skleněná injekční stříkačka
  • ocenění za nejlepší výplňový materiál roku 2008 a 2013

Profesionální péče o jizvy Biodermis

Nabízíme různé tvary a velikosti silikonových náplastí Epi-derm™, silikonovou mast Xeragel™ a silikonový balzám Pro-Sil ™. Jsou určeny pro terapii hypertrofických a keloidních jizev, pro rehabilitaci popálenin a jiných poškození kůže.

Žádný produkt nikdy nedokáže zcela eliminovat jizvu. U produktů Biodermis™ bylo klinicky dokázáno, že jsou bezpečnou a účinnou metodou, jak tyto nevzhledné jizvy léčit a pomoci jim splynout s okolní zdravou tkání.

Naše fotografie

Naši partneři

Zákroky
Články

Články

Prsní implantáty EUROSILICONE

2.2.2017

Společnost Eurosilicone má na trhu prsních implantátů více než 25 let zkušeností a je největším evropským výrobcem. Má rozsáhlou síť... Více 

Prsní implantáty NAGOR

1.2.2017

Společnost NAGOR - jako součást skupiny GCA, založena v roce 1979, je jediná britská společnost, která navrhuje, vyrábí a dodává prsní... Více 

Nehrajte s otoky ruskou ruletu

5.5.2014

Lze krásu kvantifikovat? Existuje recept na univerzální krásu? Krása je ryze subjektivní veličina, kterou exaktně vyjádřit neumíme.... Více 

Odpovědi v diskuzích