MENTOR prsní implantáty

Medimplant s.r.o.

Napište nám

Recenze (273)

Podělte se o svou zkušenost

Máte zkušenost s produktem 1? Vložte recenzi a pomozte ostatním se rozhodnout.


Sledujte nás

Sledujte nás napříč celým portálem a nepřijdete o žádné související novinky.

Mentor 

MENTOR prsní implantáty již získal/a tuto recenzi

Další recenze

Profil - Medimplant s.r.o.

Motto:

Dodavatel vysoce kvalitních produktů pro plastickou chirurgii a korektivní dermatologii. Výhradní distributor prsních implantátů MENTOR® pro ČR.

Více o nás

Prsní implantáty MENTOR®

Prsní implantáty MENTOR® splňují nejpřísnější kritéria na kvalitu a bezpečnost prsních implantátů, jako jedny z mála získaly certifikaci FDA. Získání certifikátu FDA je podloženo dlouhodobými nezávislými studiemi, které prokazují zdravotní nezávadnost produktu.

Bezpečnost prsních implantátů MENTOR® zvyšuje také unikátní kohezivní MemoryGel®, kterým jsou implantáty plněny. Gel je navržen tak, aby nevytekl ani v případě narušení celistvosti obalu implantátu. Správná kohezivita gelu zajišťuje také, aby implantáty držely svůj tvar a současně zůstaly přirozeně měkké, proto se kohezivita gelu u kulatých a anatomických implantátů MENTOR® liší.

Velmi specifickým rysem, důležitým pro zdárné usazení, je i povrchová struktura implantátu. Prsní implantáty MENTOR® mají jemný povrch  SILTEX®, který umožňuje ideální kontakt povrchu implantátu s okolní tkání a tím snižuje výskyt kapsulární kontraktury či dalších komplikací.

Na prsní implantáty MENTOR® se vztahuje nadstandardní záruční program, do kterého jsou klientky zařazeny ihned po implantaci a zcela zdarma.

Dermální výplně SkinFill

SkinFill je vysoce kvalitní dermální výplň na bázi síťované kyseliny hyaluronové, vhodná pro korekci vrásek, augmentaci a modelaci kontur obličeje. Jedná se o biokompatibilní filler s dlouhotrvajícím efektem.


Péče o jizvy Silipos®

Gely Silipos® zahrnují širokou škálu produktů z polymerního gelu obsahujícího hodnotný minerální olej, který se pomalu uvolňuje a vstřebává do pokožky. Možností použití gelu je mnoho. Slouží jako ochrana pokožky před třením a tlakem, využívá se ho jako podpůrného prostředku pro prevenci či léčbu keloidních a hypertrofických jizev, po popáleninách, po úrazech, v plastické chirurgii, ve sportovní medicíně, protetice a ortopedii. Gelové výrobky jsou vyráběny v rozličných formách – jako čirý gel nebo v kombinaci s tkaninou či lepicí vrstvou či jako pláty a kolečka, obinadla, návleky na horní a dolní končetiny a také jako meziprstní korektory.

Naše fotografie

Zobrazit více Zobrazit méně

Diskuze

Sledujte nás napříč celým portálem a nepřijdete o žádné související novinky.

Mentor 
Mediestetik, skupina klinik
 • 293 odpovědí
 • 68 Likes
Dobrý den, záleží na typu zvoleného implantátu. Na naší klinice jsou ceny konečné včetně ubytování, anestezie, implantátů, operace, prádla apod. U kulatých implantátů Sebbin je cena 69 900 Kč, kulaté implantáty Nagor stojí 74 500 Kč u kulatých Motiva je cena 79 500 Kč. Dále pak máme v nabídce implantáty Mentor za 81 500 Kč a B-Lite za 115 000 Kč. Pakliže byste chtěla anatomické, zde jsou ceny o něco vyšší.

Výměna implantátu po šesti letech po kojení

feiit
 • 1 odpovědí
Dobrý den jsem 6 let od zvětšení prsou mám za sebou těhotenství i kojení. Prsa mi poklesla a docela se zmenšila uvažuji o větších ale nemohu s jistotou říct, že nebude třeba někdy v budoucnu druhé miminko, nicméně teď jsem nepokojená a ráda bych si zvedla zpátky sebevědomí dodám jen, že vzhled mě živí, ale nechci samozřejmě podstupovat operaci nějak zbytečně. Taky mám trochu mezeru mezi prsy tak se bojím aby mi větší velikost neudělala mnohem větší. Vloženo mám 250ml a 275ml mentor. Výška 164cm váha 56kg 28let. Děkuji za rady Více 

Jak velký pokles u prsních implantátů nastane za XY let ?

Kristina
 • 4 odpovědí
 • 7 Likes
Holky Motiva Ergonomix vypadá krásně přirozeně. Ale co se stane za pár let? Za 5 až 10 let ,nebo dítěti? Bude pokles ještě větší než například kdybych si vybrala anatomicky Mentor nebo kulaté Motivy pod sval?
Teď se mi ergonomix libi ale přemýšlím co se asi stane za cca 5-8let 🤔 abych pak nechodila s úplně ,,vešakami,,.
Chápu že prostě starneme, ztrácí se pevnost a prsa klesaji gravitaci je to prirozene to ano ,ale zajímá mě jak velký rozdíl bude v poklesu u např anatomicky mentor a ergo motiva . To asi mi nikdo neřekne co ? Více 

Zvětšení prsou podle fotky

Jana a Roman
 • 11 odpovědí
 • 7 Likes
Dobry den, rádi by jsme se informovali o zvětšení poprsí. Manželce je42let 181cm 69kg po dvou dětech a žádné už neplánujeme, by chtěla zvětšení jak je na foto, které je v příloze kde jsou použity silikonové implantáty HP 650. Další dvě fota jsou manželčiné. Máme dotaz jestli lze takové zvětšení provést.
Víme, že konzultace být musí, ale ptáme se na prvotní názor. Máme zájem buď o kulaté implantáty Mentor UHP 590 a nebo HP 650 dali by jsme na Vaše doporučení. Každopádně by měl být výsledek jako na fotografii. Více 
Kopretinka91
 • 11 odpovědí
 • 8 Likes
Dobrý den. Přidám mou zkušenost. Navštívila jsem celkem tři doktory. Moje prsa jsou menší, blíž od sebe než má vaše manželka.
1)pan doktor navrhl implantáty 320-360ml značky polytech B-lite, kulaté nebo anatomické.podle sizeru by větší vylezaly ven(106.000,-)

2)druhy doktor mi navrhl implantáty mentor pod žlázu kulaté něco kolem 420ml (80tis)

3) třetí pan doktor, udělal mi 3D vizualizaci kde šlo vidět, ze při implantátu 400ml by bradavky trcely směrem dolu a opravdu by to nevypadalo hezky.. zde byly navrhnuty implantáty motiva částečně pod sval, až při operaci pan doktor zjisti, zda použije anatomické nebo kulaté. Při anatomických se mi tam vleze kolem 365ml, u kulatých něco mezi 320-360ml. Cena 75.000,- + 12.000,- vložením sáčkem minimální jizvou...

Tím chci říct, ze každý lekar pracuje s implantáty, které zná. Mé přání bylo mít prsa kvůli manželovi co největší a nikdo mi je nad 400ml moc nedoporučoval. Hlavně záleží jak prsa vydají před operaci, jak jsou postavené a jak daleko od sebe a podobně. Hodně cvicim a tak jsem chtěla kulaté, aby se impl. časem neotocil a na přirozenost si také s manželem moc nepotrpim a nakonec budu mít anatomické/ergonomické. Na každém vypadají jinak, proto doporučuji osobní konzultaci kde se zjisti stav žláz atd. Objednavala jsem se v únoru na konzultaci, termín jsem dostala koncem března. Záleží jakou kliniku si vybere, někde termín operace od konzultace trvá měsíc, dva a můj doktor mi dal termín začátkem září. Sice bych je nejradši hned, ale kdo si počká, ten se dočká

Anatomické vs ergonomicke implantáty

Kopretinka91
 • 11 odpovědí
 • 8 Likes
Dobrý večer. Mám termín operace zvětšení prsou pomoci implantátů. Mohu se zeptat jaký je rozdíl mezi anatomickym a ergonomickým? Chápu dobře, ze ergo jsou prelevaci a anatom kapky? S panem doktorem jsme vybraly motiva anatomické 320-360 cc motiva demi. Zkoušela jsem na toto téma diskuze ale většinou najdu jen ergonomicke. Rada bych viděla foto přímo těchto.. dekuji za odpověď Více 
Dulcinella
 • 58 odpovědí
 • 42 Likes
Ahoj, mám anatomické impl. Mentor a opravdu jsou i po třičtvrtě roce docela tuhé, nijak nezměkly. Na druhou stranu zůstávají i vleže na svém místě, nikam se nerozjíždí, což může být problém pro někoho, kdo má prsa dál od sebe - řešila to tu myslím @papulka.
Michaela
 • 1054 odpovědí
Dobrý den, Báro,
už jste si našla lékaře, kde výměnu podstoupíte? Půjdete ke stejnému operatérovi?
Jak píší odborníci níže, cena záleží na nálezu, které dokáže zhodnotit až operatér a také volba implantátů. U vaší generace implantátů byly implantáy ještě plněny tekutějším gelem, a tak se skutečně doporučuje výměna po 10-15 letech, opět v závislosti na nálezu, a to kvůli bezpečnosti. Jednou z pozdních komplikací těchto starších implantátů byl průsak silikonu do okolních tkání.

Dnešní implantáty jsou už plněny kohezivnějším gelem (soudržnějším, není tekutý), čímž se riziko velmi snížilo. Díky tomu je doporučená výměna těchto implantátů po 15-20 letech. Kohezivní gel je také jmenovatelem douhodobě stálejšího tvaru prsou po augmentaci, našla jsem k tomu toto video, kde o tom povídá doktor Ondřej Měšťák a ukazuje to na prsních implantátech Mentor, která má jako jediná značka implantátů v ČR certifikaci jak pro evropský tak americký trh https://www.estheticon.cz/video/co-ovlivnuje-dlouhodobe-krasny-vzhled-po-augmentaci-prsou . Cena implantátů se pak odríží od těchto aspektů, čím bezpečnější implantát, tím širší nabídka záruk a tedy se to projeví i na ceně...

Máte 14 let po operaci - jdete na preventivní výměnu, nebo spíše už je to otázka estetická?

Prsa po zvětšení bez žlábku a mezery

Luuuca
 • 5 odpovědí
 • 3 Likes
Dobrý den,

v listopadu 2018 jsem podstoupila zvětšení prsou... kulatý mentor, vysoký profil 450ml. Výsledek byl už od počátku jiný než jsem si představovala, mezi prsama jsem nikdy neměla ,,žlábek", ale vyvýšenou kůži. Asi po dvou měsících mě však začaly prsa poklesat a bradavky naopak stoupat. Po konzultaci s operatérem jsem na konci února podsoupila reoperaci, kde lékař posunul implantát výše a podšil. Když jsem se ptala jestli by nebylo lepší dát místo stejného implantát odlehčený, tak řikal, že se to už nestane a bude to OK. Nyní, dva měsíce po reoperaci je situace stejná jako před revizí, jen s tím rozdílem, že jizvy jsou dvojnásobné oproti původním. Napadá někoho prosím jak situaci vyřešit? jsem nešťastná a zoufalá, chtěla jsem plný dekolt a místo toho dvě operace a výsledek k pláči :-( Více 
Lucie
 • 4593 odpovědí
Dobrý den,

 cena by určitě neměla být kritériem pro volbu operatéra ani zvolého implantátu.

 Posílám odkaz na ceníky lékařů, kteří zvětšení prsou provádí, většinou jsou ceny kompletní, ale berte v úvahu, že je nutná konzultace a cenu bude ovlivňovat mnoho aspektů. Jedním z nich je také výběr implatátu, který byste měla s operatérem aktivně řešit; a to nemluvím jen o velikosti a profilu implatátu.

 Cena implantátů, vypovídá mimo jiné o tom, nakolik si jejich výrobci dali práci s výzkumem a vývojem a také s důkladným testováním. Zájímat by vás mělo, jaké mají vybrané implatáty záruční systém v případě komplikací, což mnohé napoví. Čím rozsáhlejší takový program je, tím bezpečnější implantát máte v ruce. Renomované značky nabízejí takové záruční programy bezplatně a automaticky, jendím z nejryšších programů pro pacienty nabízí např. Mentor

 Ceny také najdete v recenzích pacientek, které už operaci mají za sebou a jak sama uvidíte jsou rozdílné:
https://www.estheticon.cz/ceniky/zvetseni-prsou-augmentace-mammaplastika
https://www.estheticon.cz/pacienti/zvetseni-prsou-augmentace-mammaplastika

Zaměřte se především na výběr lékaře - vždy atestovaného plastického chirurga, vše si prostudujte, můžete kontaktovat i jeho pacientky, které již mají zákrok za sebou. Doporučuji zajít na víc konzultací a pak se rozhodnout.

Držím palce a budu ráda, když napíšete, jak postupujete

Lucka

Asymetria a spadnuté prsia po 4 mesiacoch od operácie

Veron
Dobrý deň, chcem sa spýtať, som po augmentacií 3 mesiace , prsia zo začiatku boli celkom pevne akurát boli trošku veľkosťou rozdielne minimálne , po 4 mesiacoch som si všimla celkovo spadnutie prsníkov a nesumernost , takúto predstavu som veru nemala doktor mi povedal že mám este 3 mesiace počkať a malo by sa to usadiť , no nemyslím si že spevneju , na pláne bola aj mastopexia ale doktor podľa vlastného úsudku povedal že ju netrebalo , no teraz prsia idú dole a nemajú ani taký tvár ako som mala predstavu aj veľkosť by som brala väčšiu . Mám výšku 188 CM a 75 kg, ďakujem za radi mám značky mentor 500 ml stredný profil.. Více 

Zákroky

Injekční výplně
   Výplně na bázi kyseliny hyaluronové
Liposukce
Modelace prsou (Breast-lift)
   Modelace prsou s augmentací (pomocí prsních implantátů)
Niťový lifting
   Niťový lifting APTOS
Obličejové implantáty
Operace asymetrie prsou
Rekonstrukce prsu
Vyjmutí implantátu
Výměna implantátu
Zvětšení prsou (Augmentace)

Zobrazit více Zobrazit méně

Upozornění

 • Ceny jsou pouze orientační.
 • Ceny zákroků nemusí obsahovat anestezii, speciální prádlo, konzultaci apod.

Video

Články

Prsní implantáty MENTOR®
24.1.2017

Výrobce prsních implantátů MENTOR® těží z více než 50 let zkušeností, díky tomu je značka MENTOR® uznávaná v odborných...

Tipy, jak si poradit s akné
18.6.2013

Akné dokáže pořádně potrápit pleť i naše sebevědomí. Bojovat s pupínky bývá často běh na dlouhou trať s nejistým výsledkem,...

Napište nám

Adresy

Adresa
Údolní 8a
602 00 Brno
Česká republika