Kontakt

Zeptejte se lékaře

Adresy

Adresa
Údolní 8a
602 00 Brno
Česká republika

Profil

Profil

Motto:

Dodavatel vysoce kvalitních produktů pro plastickou chirurgii a korektivní dermatologii. Výhradní distributor prsních implantátů MENTOR® pro ČR.

Více o nás

Prsní implantáty MENTOR®

Prsní implantáty MENTOR® splňují nejpřísnější kritéria na kvalitu a bezpečnost prsních implantátů,  jako jedny z mála získaly certifikaci FDA. Získání certifikátu FDA je podloženo dlouhodobými nezávislými studiemi, které prokazují zdravotní nezávadnost produktu.

Bezpečnost prsních implantátů MENTOR® zvyšuje také unikátní kohezivní MemoryGel®, kterým jsou implantáty plněny. Gel je navržen tak, aby nevytekl ani v případě narušení celistvosti obalu implantátu. Správná kohezivita gelu zajišťuje také, aby implantáty držely svůj tvar a současně zůstaly přirozeně měkké, proto se kohezivita gelu u kulatých a antomických implantátů MENTOR® liší.

Velmi specifickým rysem, důležitým pro zdárné usazení , je i povrchová struktura implantátu. Prsní implantáty MENTOR® mají povrch upravený texturou SILTEX®, která umožňuje ideální kontakt povrchu implantátu s okolní tkání a tím snižuje výskyt kapsulárních kontraktur na minimum.

Na prsní implantáty MENTOR® se vztahuje nadstandardní záruční program, do kterého jsou klientky zařazeny ihned po implantaci a zcela zdarma.

Dermální výplně SkinFill

SkinFill je vysoce kvalitní dermální výplň na bázi síťované kyseliny hyaluronové s 3D efektem, vhodná pro korekci vrásek, augmentaci a modelaci kontur obličeje. Jedná se o biokompatibilní filler s dlouhotrvajícím efektem.

Vlákna pro estetickou chirurgii Happy LiftTM

Vstřebatelná vlákna Happy Lift byla vyvinuta za účelem zvednutí pokleslých partií obličeje a pro úpravu kontur obličeje.  Vlákno se kanylou zavádí do podkoží.  Drobné zoubky, které jsou na vlákně umístěny protisměrně se napnutím v tkáni zachytí a umožní  její vypnutí, zvednutí  a ukotvení. Výsledkem je pozvednutí pokleslých partií obličeje, zpevnění a celkové omlazení obličeje.  Celkový liftingový efekt přetrvává po dobu 2 až 5 let.

Kompresní pooperační prádlo Lipoline® od českého výrobce

Kompresní prádlo je nedílnou součástí pooperační péče po liposukcích a estetických operacích, dále se doporučuje k nošení při léčbě jizev a následků popálenin. Kompresní pooperační prádlo Lipoline® je uzpůsobeno požadavkům lékařů i pacientů a je dodáváno v šesti standardních velikostech nebo je vyráběno přímo na míru. Pooperační prádlo Lipoline® je vyráběno z kvalitního elastického materiálu, který nedráždí a je příjemný k nošení.

Péče o jizvy Silipos®

Gely Silipos® zahrnují širokou škálu produktů z polymerního gelu obsahujícího hodnotný minerální olej, který se pomalu uvolňuje a vstřebává do pokožky. Možností použití gelu je mnoho. Slouží jako ochrana pokožky před třením a tlakem, využívá se ho jako podpůrného prostředku pro prevenci či léčbu keloidních a hypertrofických jizev, po popáleninách, po úrazech, v plastické chirurgii, ve sportovní medicíně, protetice a ortopedii. Gelové výrobky jsou vyráběny v rozličných formách – jako čirý gel nebo v kombinaci s tkaninou či lepicí vrstvou či jako pláty a kolečka, obinadla, návleky na horní a dolní končetiny a také jako meziprstní korektory.

Naše fotografie

Zákroky
Zákroky Plastická chirurgie
Injekční výplně
   Výplně na bázi kyseliny hyaluronové
Liposukce
Modelace prsou (Breast-lift)
   Modelace prsou s augmentací (pomocí prsních implantátů)
Niťový lifting
   Niťový lifting APTOS
Obličejové implantáty
Operace asymetrie prsou
Rekonstrukce prsu
Zvětšení prsou (Augmentace)

Upozornění

  • Ceny jsou pouze orientační.
  • Ceny zákroků nemusí obsahovat anestezii, speciální prádlo, konzultaci apod.

Články

Články

Prsní implantáty MENTOR®

24.1.2017

Výrobce prsních implantátů MENTOR® těží z více než 50 let zkušeností, díky tomu je značka MENTOR® uznávaná v odborných lékařských kruzích... Více 

Tipy, jak si poradit s akné

18.6.2013

Akné dokáže pořádně potrápit pleť i naše sebevědomí. Bojovat s pupínky bývá často běh na dlouhou trať s nejistým výsledkem, moderní... Více