MENTOR prsní implantáty

  97% spokojeno

 | 756 recenzí pacientů

  97% spokojeno

 | 756 recenzí pacientů

Medimplant s.r.o.

Napište nám

Recenze (439)

Podělte se o svou zkušenost

Máte zkušenost s produktem 1? Vložte recenzi a pomozte ostatním se rozhodnout.


Sledujte nás

Sledujte nás napříč celým portálem a nepřijdete o žádné související novinky.

Mentor 

MENTOR prsní implantáty již získal/a tuto recenzi

Další recenze

Profil - Medimplant s.r.o.

Motto:

Dodavatel vysoce kvalitních produktů pro plastickou chirurgii a korektivní dermatologii. Výhradní distributor prsních implantátů MENTOR® pro ČR.

Více o nás

Prsní implantáty MENTOR®

Prsní implantáty MENTOR® splňují nejpřísnější kritéria na kvalitu a bezpečnost prsních implantátů, jako jedny z mála získaly certifikaci FDA. Získání certifikátu FDA je podloženo dlouhodobými nezávislými studiemi, které prokazují zdravotní nezávadnost produktu.

Bezpečnost prsních implantátů MENTOR® zvyšuje také unikátní kohezivní MemoryGel®, kterým jsou implantáty plněny. Gel je navržen tak, aby nevytekl ani v případě narušení celistvosti obalu implantátu. Správná kohezivita gelu zajišťuje také, aby implantáty držely svůj tvar a současně zůstaly přirozeně měkké, proto se kohezivita gelu u kulatých a anatomických implantátů MENTOR® liší.

Velmi specifickým rysem, důležitým pro zdárné usazení, je i povrchová struktura implantátu. Prsní implantáty MENTOR® mají jemný povrch  SILTEX®, který umožňuje ideální kontakt povrchu implantátu s okolní tkání a tím snižuje výskyt kapsulární kontraktury či dalších komplikací.

Na prsní implantáty MENTOR® se vztahuje nadstandardní záruční program, do kterého jsou klientky zařazeny ihned po implantaci a zcela zdarma.

Dermální výplně SkinFill

SkinFill je vysoce kvalitní dermální výplň na bázi síťované kyseliny hyaluronové, vhodná pro korekci vrásek, augmentaci a modelaci kontur obličeje. Jedná se o biokompatibilní filler s dlouhotrvajícím efektem.


Péče o jizvy Silipos®

Gely Silipos® zahrnují širokou škálu produktů z polymerního gelu obsahujícího hodnotný minerální olej, který se pomalu uvolňuje a vstřebává do pokožky. Možností použití gelu je mnoho. Slouží jako ochrana pokožky před třením a tlakem, využívá se ho jako podpůrného prostředku pro prevenci či léčbu keloidních a hypertrofických jizev, po popáleninách, po úrazech, v plastické chirurgii, ve sportovní medicíně, protetice a ortopedii. Gelové výrobky jsou vyráběny v rozličných formách – jako čirý gel nebo v kombinaci s tkaninou či lepicí vrstvou či jako pláty a kolečka, obinadla, návleky na horní a dolní končetiny a také jako meziprstní korektory.

Naše fotografie

Zobrazit více Zobrazit méně

Diskuze

Sledujte nás napříč celým portálem a nepřijdete o žádné související novinky.

Mentor 

Rozjíždění implantátů do stran u různých značek

Allima
 • 36 odpovědí
 • 13 Likes
Dobrý den, jak je to s rozjížděním implantátů různých značek při lehu či pololehu? Jsou implantáty, které drží víceméně na místě? Mě se takto rozjíždí motivy ergonom, sjedou do podpaží na hrudníku mi pak vystoupí kostí a mám tam rampu pro letadla. Stačí si treba jen opřít ruce dozadu. Jak je to u jiných značek? Více 
Allima
 • 36 odpovědí
 • 13 Likes
Zkonzultováno, i přirozená prsa se rozjíždějí, takže v pořádku. Měl paní s mentory a taky se jí tak rozjížděli. Já vám nevím, nějak mě to neuspokojilo. Je to rok a půl po prvním zvětšení. Podprsenka to stáhne., bez ní nic moc.

Názor na přetrvávající asymetrii po reoperaci prsou

Mareb
 • 2 odpovědí
Dobrý den, loni v listopadu jsem byla na augmentaci prsou - 325 ml, kulaté Mentor, vysoký profil. S výsledkem jsem nebyla spokojená neboť došlo k asymetrii - bradavky nebyly ve stejné rovině a pravé prso jakoby ujíždělo do strany směrem nahoru.

Nyní jsem 2 měsíce od reoperace a výsledek se mi zdá dost podobný, spíše horší - levé prso působí menší, to pravé je větší, více propadlé směrem dolů a bradavky stále ujíždí. Nevím, zda má další reoperace smysl, aby výsledek nebyl ještě horší. Prsa před augmentací nebyla asymetrická, aby bylo nutno zvolit implantáty rozdílné velikosti do každého prsu, alespoň nic takového nebylo doktorem řečeno.

Co by jste mi poradili v tomto případě? Je možnost, že by se prsa po nějaké době více vyrovnala? Jaký je váš názor na tuto asymetrii? Tím jak si prsa neustále prohlížím, tak už ani nevím, zda je tato asymetrie normální nebo ne. Chtěla jsem mít krásná prsa a jsem z výsledku docela nešťastná. Více 

Kapsulotomie - měknutí a tvrdnutí prsa - řešit?

Ivana
 • 5 odpovědí
 • 1 Like
Dobrý den, před 9 měsíců jsem podstoupila augmentaci, Mentor anatomický pod sval, prsním dvorcem, velikost implantátu 295 cc při výšce 166 cm a váze 55 kg (spíše menší volba k mé postavě). po 4 měsících byl pravý prs stále tvrdý. Lékař to vyhodnotil jako kapsulaci a před 14 dny jsem podstoupila kapsulotomii, kdy kapsule byla chirurgicky uvolněna, u levého prsa byla provedena revize. hned od prvního dne byla obě prsa krásně měkká, pravé bylo cca o číslo větší a mělo jiný tvar. žádné modřiny. Cca 9 dní po operaci začalo pravé prso opět tvrdnout, nyní při lehu na zádech se už nerozprostře. Chtěla bych se zeptat, zda je to normální reakce, že je po uvolnění měkké a pak začne tvrdnout. Změkne pak zase do nějaké míry? Je současná rozdílná velikost stále způsobena pooperačními otoky a velikost i tvar se ještě srovná? Děkuji. Více 

Velikost implantátu - rozhodování před operací

vauval
 • 6 odpovědí
 • 2 Likes
Dobrý den,
chtěla jsem se zeptat, jestli se některá z vás rozhodovala mezi menším a větším implantátem a rozhodla se až těsně před operací s doktorem/doktorkou?
Jde to ještě probrat v den operace? Připlácí se za o něco větší implantát? Např. z 350 na 390?
Operace mě čeká za dva týdny. Více 
vauval
 • 6 odpovědí
 • 2 Likes
No, už příští týden a těším i bojím zároveň, je to zvláštní pocit!😀 Vybrali jsme anatomické značky Mentor. A Vy?
MUDr. Helena Singerová
 • 196 odpovědí
 • 62 Likes
Dobrý den,
používám tyto typy implantátů, Polytech, Motiva a kromě toho i Mentor.
Můžete si zvolit mezi nabízenými, jsou to kvalitní implantáty.
S pozdravem
MUDr. Helena Singerová
Plastický chirurg

Nejistota jaký zvolit prsní implantát

Petra88
 • 20 odpovědí
 • 12 Likes
Dobrý den 12.6 jdu na augmentaci prsou. Byla jsem přesvědčená, že chci plné dvojky (vyzkoušený implantát 280ml) změna byla opravdu malá. Pan doktor mi navrhnul aspoň 355ml. Měřím 176, váha 58kg pod prsy mám 73cm. Stále si nejsem jistá zda jít do vysokého nebo středního profilu. Bojím se abych neměla velkou mezeru mezi prsy. Dokáže mi někdo říct jestli mezera mezi prsama bude velká? Děkuji Více 
domi_peri
 • 22 odpovědí
 • 16 Likes
Já jdu také na augmentaci do Premier clinic. Mám 154 Cm a 48 kg a uvažujeme o velikosti 295-330ml.
A také premyslim, jaká pak bude mezera, rada bych je blíže k sobě, ale zvolili jsme anatomicky mentor, tak úplně nevím, ale věřím, ze to dopadne tak, jak si přeji.

Výběr prsního implantátu

Karkulka
 • 8 odpovědí
Dobry den,
chtela bych poprosit o nazor a radu k volbe implantatu.
Nevim, zda by bylo v mem pripade vhodnejsi volit anatomicke ci kulate implantaty.
Velikost nyni A, obvod pod prsy 74cm, vyska 168cm, vaha 56-57kg.
Aktivne cvicim a potapim se. Chci, aby prsa byla po augmentaci velikosti slusnych dvojek maximalne trojek. Chtela bych, aby vypadala prirozene..ale minimalizovat riziko pretoceni implantatu pri sportu.
Moc dekuji za odpoved. Více 
domi_peri
 • 22 odpovědí
 • 16 Likes
Ahoj, já mám 154 Cm a 48 kg a vybrali jsme s panem doktorem anatomicky Mentor 295ml nebo 330ml, pak doktor se rozhodne co bude lepší až při zákroku, ale vidí to spíše na 295ml. Též se k tomu přikláním. Moje mamka má 162 Cm a 58 kg a má 330ml. Jen pro představu.

Jinak uložený implantát - divný pocit v jednom prsu

Versar
 • 1 odpovědí
Hezký den, prosím o radu. Jsem přesně 10 týdnů od plastické operace - implantáty Mentor kulaté pod sval (levé prso 355 ml, pravé 340ml) - před operací byla tedy malá asymetrie, o které jsme se s doktorem bavili.
Nicméně mám problém s tím, že ihned po zákroku bylo patrné, že každá bradavka “kouká” jiným směrem. Pravá dolů, levá nahoru. Levé prso bylo od začátku mnohem více nateklé a měla jsem pocit, jakoby bylo více směrem do podpaždí. Zároveň daleko více bolestivé.
Byla jsem trpělivá a říkala si, že se to spraví, ale patrné je to stále. Kdyby šlo pouze o vzhled, tak to asi pustím z hlavy, ale jde o to, že v tom levém prsu mám stále nepříjemný pocit v tom smyslu, že se mi kolikrát zatne sval. Nebo když krájím chleba pravou rukou, bolí mě levé prso. Běžím na páse a cítím levé prso. Pravé naprosto v pořádku, už pár týdnu po operaci. Dle operátora je vše ok a implantáty jsou umístěné stejně. Nebýt nepříjemných pocitů, vezmu to v úvahu, ale takhle to v sobě stále řeším a bojím se, abych mohla s levou rukou časem normálně fungovat - cvičení, zvedání věcí, zvedání z postele atd. Děkuji moc za váš názor Více 

Augmentace s modelaci - rozpaky po operaci

Mery
 • 1 odpovědí
Dobry den, podstoupila jsem modelaci s augmentaci 300 ml motiva demi round u vykojenych jednicek.. A jsem 3 den po operaci, na prsa nemam odvahu se jeste podivat, mam smiseny pocity, predtim sem mela prsa sice vykojena bez objemu ale za to jsem si prisla hubena a uzka aspon v hrudniku, ted si prijdu siroka a prsa hodne trci do stran ze by se mi tam veslo jeste jedno s nad mezi, v komprescw to je znatelny a nazivo jsem to take videla z vrchu :( nevim jestli to je normalni tesila jsem se na krasne prsa a mam z toho spis depky.. Dr mi poradne ani neporadil jestli anatom nebo kulaty anatomx bez modelace by pry museli byt spon 400 ml a vic a to uuz jsem se v tom ztracela mam drobnejsi oblicej a hubenejsi sportovni postava tak jsem do velkych nechtels jit i kvuli sportu tak nakonec dal kulate motivy, predtim to meli byt mentory jo... Takze zase zmena a dal mi na vyber ergo a kulate a ja zas nevedela a doma jsem chtels nakonec zas ergo nez kulate jak jsem si to tak cetla a uz to neslo zmenit tak jsem zklamana... Prijdu si jak kdyz toho lituji Více 

Kdy změknou prsa po augmentaci?

Natalie_T
 • 3 odpovědí
Dobrý den,
jsem 3.týden po augmentaci prsou (značka Mentor, 325 ml, pod sval). Chtěla bych se zeptat, zda prsa ještě změknou a budou lépe "tvarovatelná". Momentálně jsou ještě tvrdší a nejdou dát k sobě, popřípadě za jak dlouho. Děkuji za odpověď. Více 

Zákroky

Injekční výplně
   Výplně na bázi kyseliny hyaluronové
Liposukce
Modelace prsou (Breast-lift)
   Modelace prsou s augmentací (pomocí prsních implantátů)
Niťový lifting
   Niťový lifting APTOS
Obličejové implantáty
Operace asymetrie prsou
Rekonstrukce prsu
Výměna implantátu
Vyjmutí implantátu
Zvětšení prsou (Augmentace)

Zobrazit více Zobrazit méně

Upozornění

 • Ceny jsou pouze orientační.
 • Ceny zákroků nemusí obsahovat anestezii, speciální prádlo, konzultaci apod.

Video

Články

Prsní implantáty MENTOR®
24.1.2017

Výrobce prsních implantátů MENTOR® těží z více než 50 let zkušeností, díky tomu je značka MENTOR® uznávaná v odborných...

Tipy, jak si poradit s akné
18.6.2013

Akné dokáže pořádně potrápit pleť i naše sebevědomí. Bojovat s pupínky bývá často běh na dlouhou trať s nejistým výsledkem,...

Napište nám

Adresy

Adresa
Údolní 8a
602 00 Brno
Česká republika