Augmentace a sport? S PI Unique rozhodně ano

Autor:

Za jak dlouho po augmentaci se budu moci vrátit ke sportu, ptají se často ženy? S podprsenkou PI Unique hodně brzy, odpovídá společnost Lipoelastic a.s.

Banner clanek podprsenka Nikdo nemá rád dlouhá omezení. Otázka na návrat ke každodenním aktivitám tak patří nejen v případě augmentace mezi ty, kterou lékaři slýchají hodně často. Období klidu se počítá řadově na dny. Zapomíná se ale na to, že většina moderních žen mezi své tzv. „každodenní aktivity“ řadí i pohyb. Ať už milují běh, kolo či fitness, měly by ženy vědět, že tady jsou omezení delší. Při volbě správné podprsenky si ale tyto aktivity budou moci dopřávat mnohem dříve.

O dvoukrokovém programu pro dokonalý výsledek augmentace jste pravděpodobně už slyšely (více například zde). Pojďme se blíže podívat na podprsenku PI Unique, která je určena pro druhý doléčovací proces. Pokud patříte mezi ty ženy, pro které je pohyb závislostí, určitě se podprsenky nezbavujte. Využijete ji nad rámec rekonvalescence ještě další 2-3 měsíce během sportovních aktivit.

Střih a design podprsenky ke sportu přímo vybízí. To ostatně samy poznáte během léčebného procesu. Implantáty jsou pevně stabilizovány, výdej energie a spalování podporuje i funkční technologie Active Dry, která odvádí pot z pokožky a zanechává jí svěží. Jednoduše řečeno, PI Unique splňuje nejen požadavky lékařské komprese, ale i pohodlí pro volný čas.

Pokud se chcete o kompresivní podprsence PI Unique dozvědět více, navštivte naši specializovanou stránku. Pokud podprsenku chcete koupit, vstupte do našeho e-shopu.

Hlavička lipoelastic

Publikováno: 3.10.2014

Diskuze k tématu

Zvětšení prsou (Augmentace) - Novinky

Související recenze a zkušenosti

Doktor ve Vašem okolí   
Zákroky, na které se chystají ostatní