Bezbolestná liposukce – kavitace či jinak nazývaná liposukce 3 generace

Autor:

Nemůžete nosit vaše oblíbené šatičky či kalhoty kvůli celulitidě a překypujícím faldíkům. Nemáte čas na cvičení a bojíte se chirurgického zásahu do vašeho těla. Správné řešení pro vás je bezbolestná liposukce.

Bezbolestná liposukce

V ČR existuje hned několik přístrojů pyšnící se názvem „bezbolestná liposukce“. Jak ale určitě tušíte, není liposukce jako liposukce. Který přístroj opravdu splní slib, že dokáže shodit 2-5cm tuku v ošetřované oblasti? Je lepší přístroj založení na radiofrekvenční, ultrazvukové či kavitační bázi?

Všechny přístroje jsou individuální, ale z vlastní zkušenosti mohu říci, že po vyzkoušení všech těchto metod, přístroje na bázi ultrazvukové kavitační liposukce jsou nejúčinnější! Tato metoda odstraňuje bezpečně a šetrně centimetry tukové tkáně z oblasti břicha, vnitřních a vnějších partií stehen a hýždí bez vedlejších nežádoucích účinků. Přístroj má speciální efekt: rozbíjí tukové buňky pomocí kavitace (vlnění). Při ultrazvukové kavitaci vždy slyšíte v uších lehké pískání či zvonění! S tímto přístrojem již po absolvování první aplikaci máte měřitelné úbytky, ale také vidíte vypnutější a vyhlazenější pokožku.

Princip kavitačního ultrazvukového ošetření

Ultrazvukové vlny o vlnové délce 40 KHz vytvářejí během ošetření v tukových buňkách  mikrobublinky. S narůstáním jejich počtu dochází k narušení stěny tukové buňky a jejímu rozpadu, uvolní se z nich voda a bílkoviny, které na sebe váží tuk.. Tuk následně vyteče do mezibuněčného prostoru, kde je metabolizován do podoby ve vodě rozpustného glycerolu a mastných kyselin a vzniklé látky jsou transportovány lymfatickým systémem do jater. Metoda je ideální pro odstranění tukových oblastí, celulitidy, otoků a formování postavy. Kavitace je neinvazivní, nepoškozuje okolní tkáně, je zcela bezbolestná a velmi efektivní.

Ke stimulaci lymfatického systému se provádí po kavitačním ošetření přístrojová lymfatická masáž, která celý proces odplavení tuku urychlí a zefektivní. V průběhu kavitačního ošetření dochází k trvalému odstranění ultrazvukem zasažených tukových buněk.

Výsledkem je redukce obvodu a zeštíhlení ošetřených partií.

Estetické centrum Bohyně

Kosmeticko-estetické centrum „Bohyně“ se specializuje na komplexní služby v oboru kosmetiky a neinvazivní modelace těla. Tato metoda zformuje vaši postavu s okamžitě viditelnými výsledky pomocí různých strojů, bez bolesti a bez námahy.

Odborně vyškolený personál vám na místě vytvoří program, který nastartuje váš lymfatický systém, který rozjede do vyšších obrátek váš metabolismus a tím tělo navíc posílí. Můžete si koupit balíček ušitý přímo „na míru“, který efektivně zkombinuje různé procedury. Jen tak lze totiž očekávat, že tělo si na přístroje nezvykne a nadbytečného tuku se budete zbavovat se stejnou intenzitou po celou dobu terapií.

Aktualizováno: 25.11.2011

Diskuze k tématu

Alternativa liposukce - neinvazivní odstranění tuku a celulitidy - Novinky

Související recenze a zkušenosti

Doktor ve Vašem okolí   
Zákroky, na které se chystají ostatní