Celulitida? Už ne!

Autor: MEDICI-H International Medical Products s.r.o.

Celulitida postihuje stále více nejen ženy, ale i muže a navíc stále mladších věkových kategorií. Zvýšené riziko jejího výskytu je v těhotenství, ale postihuje i dívky v pubertě a ženy v přechodu. Vyznačuje se tzv. pomerančovou kůži, nesouvisí však vždy s nadváhou neboť jí trpí i ženy štíhlé.

Výskyt celulitidy je z velké části genetického původu. Jako i u jiných dědičných onemocnění se však nemusí projevit pokud se nepřidají další spouštěcí mechanismy. K těm patří zejména nesprávná životospráva, nedostatek pohybu, kouření, stres. Dalšími faktory souvisejícími s celulitidou jsou bezesporu činnost lymfatického systému a hormonální rovnováha organismu. Stejně jako není každá žena stejná, ani celulitida není jen jedna "univerzální" pro všechny. Není proto možno úspěšně odstranit stejným postupem všechny typy celulitidy.

radarka

Celulitidu dělíme na základní 3 typy:

  1. Tuková nebo také měkká: převažuje přítomnost zvětšených tukových buněk, které se protlačují ochablou pojivovou tkání na povrch pokožky.

  2. Edemická nebo také otoková: je spojena zejména se zadržováním tekutin. Je snadno rozpoznatelná i dle pocitu těžkých nohou, oteklých kotníků.

  3. Fibrózní nebo také masivní: kůže je suchá atrofická, celulitida je tuhá a bolestivá na dotyk.

Převážná většina přístrojů na léčbu celulitidy doposud nebrala v úvahu konkrétní typologii celulitidy a ošetřovala ji "jen jako celulitidu".

radar_vyrezano
BodyShape Radar

Nejnovější přístroj s jedinečnou technologii BodyShape Radar se zaměřuje cíleně na konkrétní typ celulitidy i na oblast jejího výskytu. Pro každou ošetřovanou oblast je k dispozici přesný program právě dle typu celulitidy a zóny.

BodyShape Radar v sobě slučuje hned několik ošetření v jediné aplikaci. Jednotlivá ošetření tak dosahují maximální účinnosti v minimálním čase.

Bipolární radiofrekvence zvyšuje mezibuněčnou produkci kyslíku, zrychlující metabolismus tukových buněk (lipolýza). V kombinaci s červeným LED světlem stimuluje regeneraci fibroblastů s následnou novotvorbou kolagenu a vypínáním kontur.

Chladící systém chrání povrch pokožky před negativním efektem tepelného účinku vysokovýkonové radiofrekvence a zároveň umožňuje její snadnější průnik do tukové tkáně. Synergie vakuové masáže s chladícím systémem pak zaručuje účinnou masáž zlepšující lymfatický oběh (lymfatická drenáž) a přerušují pevnou vazbu mezi tukovými buňkami.

Jednotlivá ošetření se liší jak v intenzitě nastavení, tak i postupu ošetření dle typu celulitidy a zóny výskytu. Díky dynamickému ošetření viditelné i měřitelné výsledky 2-6 cm jsou zřetelné již od první aplikace. Kromě úbytku centimetrů v objemu kritických zón dochází k výraznému zlepšení stavu celulitidy, textura pokožky se stává elastičtější  a hladší.

3
před a po ošetření
2
před a po ošetření

BodyShape Radar je vhodný nejen pro ošetření standardních zón jako stehna, hýždě, boky bříško, ale i pro aplikace na pažích či krku.

BodyShape Radar jako jediný bere v úvahu "originalitu" vaší celulitidy.

Více info na: medici-h.cz

Aktualizováno: 27.11.2011

Autor
MEDICI-H International Medical Products s.r.o.

Alternativa liposukce - neinvazivní odstranění tuku a celulitidy - Novinky

Související recenze a zkušenosti

Branislava L. 15.3.2011
Spokojený/á

Po dobu, kdy jsem pravidelně docházela do Petra Clinic na jednotlivá ošetření, jsem si velice rychle zvykla nejen na profesionální a dokonalý přístup, ale taky na velice příjemné vystupování všech zaměstnanců, "rodi... Více 

Doktor ve Vašem okolí   
Zákroky, na které se chystají ostatní