Implantáty B-Lite

Autor:

B-Lite je revoluční změnou ve výrobě prsních silikonových implantátů. Až o 30 % nižší hmotnost ve srovnání s nyní používanými implantáty nabízí klientkám nejen mimořádný komfort, ale zejména nižší riziko zdravotních komplikací souvisejících právě s hmotností implantátů. Současně je k výrobě použito těch nejkvalitnějších, dlouhodobě ověřených materiálů a nijak se nemění operační postupy, což významně přispívá k maximální bezpečnosti implantace. Výroba probíhá v německé společnosti Polytech, patentovaná technologie je vlastnictvím společnosti Polytech Health & Aesthetics GmbH.

vaha

Jaké tvary, velikosti a profily nabízíte?

K dispozici jsou kruhové a anatomické implantáty ve velmi širokém spektru kombinací rozměrů báze a výškových profilů. Standardně jsou nabízeny objemy od 50 do 920ml, na objednávku lze řešit téměř jakýkoliv tvarový a velikostní požadavek.

Jaký materiál se používá k výrobě implantátů?

Výplňový materiál implantátu využívá technologii B-Lite, která je založena na silikonovém gelu, obsahujícím duté borosilikátové mikrokuličky chemicky vázané na silikonový gel výplně. Gel dodávaný americkou společností NuSil má certifikát FDA.

Jakou mají povrchovou úpravu?

B-Lite implantáty mají chemicky a mechanicky odolný, měkký povrch ze silikonového elastomeru, který se skládá z několika polydimethylsiloxanových vrstev. Vnější plášť implantátu je k dispozici buď s hladkým nebo texturovaným povrchem, dodáván společností Polytech.

rez

Jaké jsou záruční podmínky?

Kromě standardních obchodně – dodavatelských podmínek poskytuje společnost G&G Biotechnology Ltd. program doživotní záruky na rupturu preparátu B-Lite® Forever.

V jaké zemi se implantáty vyrábí?

Německo

Jakou mají implantáty certifikaci?

CE, ISO.

Který typ implantátů vaší značky je nejoblíbenější, tedy nejvíce používán v praxi?

B-Lite, kruhový, texturovaný

Kolik implantátů vaší značky se v ČR použilo v roce 2015?

Preparát je uveden na světový trh v r. 2016.

oba

Jaká je tržní cena konkrétního implantátu – typ 250 ml kulatý? (Uveďte prosím konkrétní typ a cenu od – bežnou cenu, za kterou kliniky/lékaři prodávají obvykle klientovi)

Včetně operace od 80 do 100 tis. Kč.

Čím se vaše implantáty liší od konkurence?

Nejnižší hmotnost, cca o 30 % nižší proti stávajícím implantátům.

Jaká je jich hlavní výhoda? Proč by klient měl volit právě tuto značku?

Nižší hmotnost = vyšší komfort a bezpečnost.

Všechny používané materiály jsou dlouhodobě ověřené a používané nejvýznamnějšími světovými výrobci implantátů.

Aktualizováno: 8.4.2019

Zvětšení prsou implantáty B-lite - Novinky

Implantáty B-Lite

Aesthe-Med s.r.o.

B-Lite je revoluční změnou ve výrobě prsních silikonových implantátů. Až o 30 % nižší hmotnost ve srovnání s nyní používanými...

Diskuze k tématu

Související recenze a zkušenosti

Doktor ve Vašem okolí   
Zákroky, na které se chystají ostatní