Jak poznat opravdu kvalitní stomatologickou péči?

Autor:

Zuby máte na celý život, proto si zaslouží tu nejlepší péči. Jaká očekávání máte od stomatologického ošetření? Často je pro klienty prvním hodnotícím kritériem hledisko finanční, zapomínají přitom, že v kvalitě nabízených stomatologických služeb mohou být značné rozdíly.

10 Záruka

Od stomatologa chtějte trvalost řešení

Schill Dental Clinic se za použití nových technologií a nejmodernějších postupů vždy snaží o maximální funkčnost a trvalost řešení při jeho vysoké estetice. Zároveň neopomíjí ani na důležitost lidského přístupu k pacientovi a všechny úkony provádí maximálně šetrně a bezbolestně.

Díky využití nejlepších dostupných technologií a materiálů se zákroky provedené v Schill Dental Clinic vyznačují svou dlouhou životností. Životnost je kritérium, na které pacienti často zapomínají. Domnívají se, že veškeré provedené úkony jsou trvalé. Nemusí tomu tak ale vždy být. Nikdy jste se nesetkali třeba s odlomenou zubní výplní?

I na stomatologický výkon můžete chtít záruku

Schill Dental Clinic si za kvalitou své práce stojí, a proto poskytuje svým klientům pětiletou záruku na veškeré provedené úkony. Podmínkou je jen poctivé docházení na preventivní stomatologické prohlídky každých 6 měsíců včetně pravidelného absolvování profesionální zubní hygieny.

Co je v pozadí naší 5leté garance upřesňuje hlavní lékař kliniky MUDr. Alexander Schill:

  • přesná a rychlá diagnostika problému pomocí moderních přístrojů
  • velmi kvalitní a trvanlivé materiály pro plomby, korunky nebo implantáty
  • odbornost a přesnost zákroků
  • zvětšovací technika pro ty nejmenší detaily
  • zkušenosti našich zubních lékařů

Stomatologie je obor, který vyžaduje neustálé vzdělávání, proto se odborníci z Schill Dental Clinic neustále seznamují s nejnovějšími trendy v oboru, setkávají se se zahraničními odborníky a absolvují mezinárodní kongresy a školení. Jedině tak je možné zajistit, že nabízená péče bude vždy na té nejvyšší možné úrovni.

Více informací >> www.schill.cz

Publikováno: 29.10.2018

Zákroky, na které se chystají ostatní