Jako proutek díky laseru

Autor:

Štíhlá a dokonale vytvarovaná postava je snem nejen žen a dívek, ale dnes i mužů. Tam, kde nepomáhají diety ani cvičení či různé zeštíhlující přípravky, nastupuje modelace laserem. Zbaví vás například bříška či širokých boků. Hodí se i pro jedince, kteří se ničím omezovat nechtějí.

Důležité je vybrat si pracoviště a plastického chirurga, který má dostatek zkušeností a poradí vám vhodný zásah doslova na míru. Dobré reference jsou daleko důležitější než o něco nižší cena u konkurence. „Na naší klinice používáme několik přístrojů a provádíme různé techniky. Většinou však preferujeme metodu, se kterou máme již výbornou zkušenost. Jde o laserem asistovanou liposukci (komerčně známou jako laserová liposukce). Ta se postará nejen o redukci objemu, ale i tělo tvaruje a nezanechává ochablou kůži nad ošetřenou partií," vysvětluje MUDr. Martin Tománek z pražské Kliniky laserové a estetické dermatologie a plastické chirurgie a dodává: 

tomanek

MUDr. Martin Tománek

„Při výkonu rozpouštíme tukovou tkáň podkožně zavedeným laserovým vláknem a zároveň ji odsáváme tenkou kanylkou. Klientka se tudíž nemusí bát, že by jí na těle zůstala jizva. Efekt je rychlý a trvalý, protože tukové buňky nemají schopnost obnovy. Vzhledem k šetrnosti zákroku nehrozí prakticky žádná zdravotní rizika a je možné ambulantní provedení bez celkové anestezie. V ošetřované oblasti dochází díky laseru k vyhlazení celulitidy a dokonalejšímu vypnutí kůže proti jiným modelačním technikám."

 

Najednou až tři partie 

laserplastic Zákrok se hodí pro ženy i muže prakticky všech věkových skupin. Výkon je jednorázový a při jedné návštěvě lze upravit dvě až tři partie. U vysloveně štíhlých jedinců je možné domodelovat tvar postavy prakticky k dokonalosti a u silnějších lze provést až několikalitrovou redukci jejich tukových vrstev a výrazně změnit siluetu. Laserem asistovaná liposukce dnes dokáže vytvarovat prakticky všechny partie. K nejčastějším patří zevní a vnitřní stehna, boky, břicho, paže, kolena, hýždě, podbradky, přední stehna, lýtka, oblast kotníků, zátylků, valů pod podprsenkou, mužských prsou a podbřišků. „Rekonvalescence po výkonu je nekomplikovaná a dovolí pokračovat v běžné denní činnosti. Nejsou třeba pravidelné kontroly ani pracovní neschopnost. Omezením je pouze dvanáctidenní nošení elastického prádla, zákaz sportu na čtyři dny, zákaz sauny a solária na čtrnáct dnů a bazénu na týden," upřesňuje lékař.

laserplastic1 laserplastic2

 

Víte, že

Zákrok nelze provádět v době těhotenství a laktace, nedoporučuje se při závažných poruchách krevní srážlivosti. Mohou ho ale podstoupit i méně zdravé klientky, které se léčí u odborníka a ten jim ho povolí.

Publikováno: 15.5.2013

Diskuze k tématu

Laserová liposukce - Novinky

Vanquish - bezbolestná liposukce břicha

Klinika estetické medicíny Petra Clinic

Vanquish je nová metoda bezbolestné liposukce, která využívá revoluční technologie, kterými odbourává přebytečný tuk. Metoda je...

Související recenze a zkušenosti

Doktor ve Vašem okolí   
Zákroky, na které se chystají ostatní