Kryolipolýza přístrojem ZELTIQ

Autor:

Pražská klinika estetické medicíny Mediestetik nyní přichází s novinkou v oblasti bezbolestné liposukce. Do České republiky přináší výjimečný světový přístroj ZELTIQ. Ten nabízí nejúčinnější neinvazivní metodu odbourávání podkožního tuku a tvarování postavy – tzv. kryolipolýzu, která funguje na principu technologie CoolSculptingTM. Terapie je zcela inovativní a v celé Evropě ji zatím nabízí pouhých několik málo zemí. Proč tedy nevyužít toho, že jednou z nich je právě Česká republika a nezískat vysněnou siluetu! Možná je to právě i Váš případ…Obecně jste se svou postavou docela spokojeni. Netrápí Vás přílišná nadváha, ale přesto Vám na Vašem těle něco vadí. Ať už se jedná o nepěkné tukové polštářky kdekoli na těle nebo změny tvaru břicha vzniklé následkem těhotenství, nezoufejte a vyzkoušejte tuto světově ověřenou metodu.

body5

Přístroj ZELTIQTM je vybaven zcela unikátní technologií CoolScultptingTM, která byla vyvinuta americkými vědci. Ve světě se pak na poli estetické medicíny objevila zhruba před rokem a těší se velké oblibě.  Pomocí této metody se uskutečňuje tzv. kryolipolýza. Ta spočívá v redukci podkožního tuku kontrolovaným ochlazováním tukových buněk. Proces ochlazení vede ke krystalizaci lipidů v tukových buňkách, které pak dostanou signál od mozku a ten spustí jejich odumírání. Odumřelé buňky jsou následně z těla odstraněny pomocí bílých krvinek. Tato procedura se hodí pro osoby v dobré fyzické kondici, se stabilní váhou či lehkou nadváhou, které se chtějí velice jednoduchým způsobem zbavit viditelných tukových polštářků na vybraných tělesných partiích. Výsledky tohoto zákroku byly prokázány několika klinickými studiemi, a tak ZELTIQTM získal v loňském roce certifikaci FDA – Federálního úřadu USA pro potraviny a léky (Food and Drug Administration).

ZELTIQTM se skládá ze samotného přístroje a hlavice, která je při ošetření přikládána na pokožku. Mezi ní a kůží pak vznikne vakuum, kde dochází k ochlazení tukových buněk a je spuštěno jejich pomalé odumírání. Nedochází však k poškození okolní tkáně a metoda tedy není nijak bolestivá.  Zákrok je zcela neinvazivní a na rozdíl od klasické liposukce nedochází k zásahu do organismu pacienta. Další nespornou výhodou je též nulová absence jizev  a žádná speciální pooperační péče. Vzhledem k  povaze zákroku, neexistují po samotné terapii opravdu žádná omezení. Pacient se tedy může ihned věnovat běžným denním aktivitám. Lákavá je i cena zákroku, která je výrazně nižší než u klasické liposukce.

První účinek zákroku může pacient zpozorovat po 3 týdnech, finální efekt redukce tuku se projeví přibližně za 2-4 měsíce. Pomocí přístroje ZELTIQTM může dojít k redukci tukové vrstvy o 20-40 %. Vzhledem k tomu, že tukové buňky jsou působením technologie CoolScultptingTM eliminovány, je redukce tukové vrstvy trvalá. Pacient si pouze musí uchovávat stabilní váhu.

Více informaci naleznete na www.mediest.cz

Aktualizováno: 17.12.2014

Kryolipolýza Zeltiq Coolsculpting - Novinky

Pošlete tuk k ledu

Mediestetik, skupina klinik

Bojovat s přebytečným tukem můžete různými způsoby. Můžete cvičit, držet dietu nebo polykat zázračné tabletky, můžete...

Související recenze a zkušenosti

poppaea 12.3.2018
Nevím

Dobrý den, je to téměř 5 týdnů, co jsem absolvovala kryolipolýzu na přístroji Zeltiq coolsculpting, a prozatím nevidím žádné, ale opravdu vůbec žádné zlepšení. Je to normální? Můžu ještě očekávat, že se to změní? Díky

Doktor ve Vašem okolí   
Zákroky, na které se chystají ostatní