Liposukční přístroj BodyJet vytvoří krásné tělo během jediného zákroku

Autor:

Nadpis je pochopitelně nadsázka, avšak nikterak přehnaná. Přístroje BodyJet totiž umožňují šetrné odebírání tukových buněk v rámci liposukce a jejich následný transfer do problémových oblastí. Během jedné operace tak můžete mít ploché bříško a například zvětšená prsa.

Clanek Aqua Shape 01 Přístroje BodyJet vyrábí společnost HumanMed AG se sídlem v německém Schwerinu. Jde o předního světového výrobce s technologií pro přirozeně působící tvarování těla za pomoci vodního paprsku. V čem spočívá kouzlo technologie?

Tento typ liposukce oceňují pacienti i lékaři po celém světě již řadu let. Zákrok nevyžaduje aplikaci infiltračního roztoku pod kůži, který při běžné liposukci v ošetřované oblasti musí několik desítek minut působit. V případě BodyJetu je tento roztok silným proudem (paprskem) prostřednictvím kanyly vstřikován do podkoží a odděluje tukové buňky. Zákrok je celkově mnohem kratší, tukové buňky jsou oddělovány s větší přesností a šetrněji. Výrazně se tak eliminují pooperační komplikace (modřiny, otoky) a návrat pacienta ke každodenním aktivitám je tak mnohem rychlejší.

Nesporným bonusem je i možnost dalšího širokého využití odsátých tukových buněk. Při běžných liposukcích jsou tukové buňky v takovém stavu, že jejich další použití není efektivní z důvodu jejich možného poškození. Transfer tuku lze využít pro estetické zvětšení prsou nebo rekonstrukci prsu po onkologické léčbě. Vlastní tuk se využívá i pro vyhlazení vrásek v obličeji, dekoltu, hřbetu rukou. Lze jím zvětšovat rty, modelovat hýždě nebo vyhlazovat jizvy. To vše v rámci jednoho zákroku!

Přístroje BodyJet tak mají tu moc z pacienta během chvíle udělat doslova úplně nového člověka. Rekonvalescence po zákroku je celkově rychlejší, pokud pacient využije dvoukrokového programu pro perfektní výsledek liposukce.

Hlavička lipoelastic

Pro více novinek z plastické a estetické chirurgie navštivte www.lipoelastic.cz nebo sledujte náš Facebook na www.facebook.com/lipoelasticcz.

Publikováno: 26.1.2015

Diskuze k tématu

Liposukce - Novinky

Související recenze a zkušenosti

Související nemoci

Doktor ve Vašem okolí   
Zákroky, na které se chystají ostatní