Mezonitě pozvednou kontury obličeje, zlepší kvalitu pleti a vyhladí vrásky

Autor:

Naše pleť stárne s námi. První známky stárnutí pleti se objevují kolem třicátého roku života. Mohou za to kolagenová vlákna která v průběhu let postupně ochabují a povolují se. Kolagenu ubývá a pleť povoluje. Tento úbytek kolagenu nově řeší mezonitě.

mediestetik mezonite Mezonitě – Magický lifting – Prime lifting patří mezi nejnovější miniinvazivní technologie. Do podkoží se při něm ve směru vrásek a hlubokých rýh zavádějí speciální biokompatibilní nitě, tzv. mezonitě. Síť, která se vytvoří z těchto mezonití funguje jako opora pleti a v místě zavedení stimuluje produkci kolagenu. Po šesti měsících organismus nitě rozloží a tělo je odbourá. Zůstane po nich kolagenová kostra, která pleť dál vypíná. Výsledný efekt vydrží až dva roky. Mezonitě se do podkoží vkládají při povrchové anestezii pomocí mikrojehliček, proto po zákroku nejsou viditelné žádné stopy, není třeba brát si dovolenou, nebo odříkat schůzky.

Vypnutí pleti lze dosáhnout jediným ošetřením a výsledný efekt vydrží dva až tři roky. „Mezonitě je možné kombinovat s jinými metodami, například s injekčními výplněmi na bázi kyseliny hyaluronové, s aplikací botulotoxinu, s plazma terapií RegenPlazma nebo s neinvazivním radiofrekvenčním liftingem přístrojem Thermage," říká lékařka Magda Neparidze, zkušená laserová specialistka z kliniky Mediestetik.

Mezonitě si poradí s pokleslými tvářemi, víčky, s vpadlým obočím nebo s druhou bradou. Řeší také svislé vrásky kolem úst, nevýrazné kontury obličeje a mnoho dalších nedostatků. Efekt je viditelný okamžitě po ošetření.

Ukázky před a po - Mezonitě, Prime lifting
prime lifting mediest prime lifting mediest 2

Aktualizováno: 3.12.2013

Facelift - Mezonitě - Novinky

Související recenze a zkušenosti

Doktor ve Vašem okolí   
Zákroky, na které se chystají ostatní