Perfect Clinic, ačkoliv nepracovala s PIP implantáty, pomůže ženám s výměnou vadných implantátů

Máte před zákrokem?

Vyplňte krátký dotazník a pošlete nezávaznou poptávku až 4 specialistům na tento zákrok. Díky dotazníku snadněji získáte konkrétní odpověď od špiček v oboru – rychle a zdarma.

Máte po zákroku?

Sdílejte své zkušenosti v rychlé anketě a pomozte ostatním se lépe rozhodnout.

  1. Step 8
  2. Step 9
  3. Step 10
  4. Step 11
  5. Step 12
  6. Step 13
  7. Step 14
  8. Step 15

Jakou máte velikost prsou?

Jakou velikost prsou byste chtěla mít?

Jaký tvar prsou preferujete?

Jak byste nejlépe označila váš stav prsou?

Kterou značku implantátů preferujete?

Kdy by měla operace proběhnout?

Pomohla by vám v rozhodování možnost platby na splátky?

Chtěla byste se připojistit na případné komplikace po zákroku?

Autor:

Stále více žen v České republice, které v minulosti podstoupily zvětšení prsou z estetických důvodů a voperovány jim byly problematické implantáty PIP, se odhodlává k jejich výměně. Pro mnohé z nich to přitom znamená výraznou a nečekanou finanční zátěž za zhruba 60 000,- Kč. Tým plastických chirurgů Perfect Clinic se proto rozhodl alespoň zčásti těmto ženám vypomoci, a to 20% slevou ze zákroku. A to i přesto, že pražská Perfect Clinic v Kartouzské nepoužívala implantáty PIP.

prsoaruka1

„Uvědomujeme si obtížnou situaci žen, které se nikoliv vlastní vinou dostaly do situace, kdy se po několika málo letech (PIP jsou v ČR od roku 2006) rozhodují pro další augmentační operaci, která pro ně znamená značnou finanční zátěž v řádech několika desítek tisíc korun (60 000 a více). Proto jsme se rozhodli s týmem kolegů jim alespoň částečně pomoci a snížit cenu výkonu o 20%,“ vysvětluje rozhodnutí plastických chirurgů Perfect Clinic jeden z vedoucích lékařů Zdeněk Pros. „Perfect Clinic nepracovala s implantáty PIP, používáme renomované značky s certifikací evropskou i americkou a těmi jsou Natrelle a Mentor,“ říká druhý muž ve vedení Perfect Clinic Roman Kufa a dodává, že při výměně implantátů bude použita právě osvědčená top značka Natrelle.

Reoperace je šetrnější

V Perfect Clinic v současnosti neustále zvoní telefony s dotazy znepokojených žen, kterých se problém týká a které hledají nová pracoviště, kde by výměnnou operaci rády podstoupily.   Pochopitelně se obávají o zdraví, vzhledem k tomu, že praskající nevhodné silikony mohou způsobit různé záněty v prsu či vznik cyst. Ministerstvo zdravotnictví již přislíbilo ženám po rekonstrukčních operacích po ablaci prsu úhradu od pojišťoven. Zatím ale nebyla řešena případná finanční pomoc pro reoperace z estetických důvodů. Proto vstřícný krok chirurgů Perfect Clinic k ženám po estetických úpravách. „Pokud bychom se v dalších dnech dočkali od Ministerstva zdravotnictví či jiných kompetentních institucí jakéhokoliv směrodatného prohlášení směrem k reaugmentacím z estetických důvodů, budeme dále postupovat v souladu s ním“, upřesňuje Roman Kufa samostatné rozhodnutí svého týmu Perfct Clinic.

Výměna silikonových implantátů je jednodušší než původní operace. V prsu je totiž již vytvořena kapsa pro implantát, proto je zákrok mnohem kratší a šetrnější k tělu. Tedy i celková anestézie netrvá příliš dlouho, následná rekonvalescence po operaci je kratší a provází ji menší bolesti. Pacientce nevznikne žádná nová jizva, řez je totiž veden v té původní.

O Perfect Clinic

Klinika plastické a estetické chirurgie Perfect Clinic byla otevřena v Praze 5 přesně před dvěma lety, v lednu roku 2010. Skvělý tým plastických chirurgů pod vedením Romana Kufy a Zdeňka Prose zde provádí širokou škálu estetických i plastických operací včetně výkonu rekonstrukce prsů po ablaci. Klienti Perfect Clinic mohou očekávat nejmodernější vybavení, maximální komfort a bezpečí a také precizní a vysoce odborné výkony nejen lékařů, ale celého personálu. Součástí kliniky je dospávací intermediální pokoj s plným monitoringem základních životních funkcí a také další pokoje jsou vybaveny mobilní monitorovací technikou. Nechybí nepřetržitý dohled zdravotního personálu včetně pohotovostního lékaře, což u konkurence není vůbec běžné. Perfect Clinic zaměstnává vlastní tým anesteziologů. Loni v září otevřela tato klinika plastické chirurgie svou pobočku také v Liberci.
Více informací na www.perfectclinic.cz. Informace také na http://www.facebook.com/plastickaoperace.

Aktualizováno: 28.2.2012

Zvětšení prsou (Augmentace) - Novinky

Diskuze k tématu

Související recenze a zkušenosti

Doktor ve Vašem okolí   
Zákroky, na které se chystají ostatní