Podzim je období plastických operací. Jste na ně připraveni?

Máte po zákroku?

Sdílejte své zkušenosti v rychlé anketě a pomozte ostatním se lépe rozhodnout.

Autor:

Podzim a zima jsou nejvhodnějším obdobím pro zkrášlovací zákroky. Důvodů, proč většina lékařů i pacientů soustřeďuje operace do posledních měsíců v roce je hned několik. Stejnou péči jako výběru termínu zákroku, by každý pacient měl věnovat volbě nejvhodnějšího kompresního pooperačního prádla.

Proč právě chladnější měsíce? Ať už je řeč například o liposukcích nebo zvětšení prsou, nikdy se to neobejde bez kompresního pooperačního prádla.

Omlazeni rijeni 2015 02

Podzim je praktičtější i s ohledem na to, že do léta se vám krásně zhojí veškeré jizvy a pooperační prádlo lehce skryjete pod oděv. Letní vysoké teploty navíc příliš neprospívají ani hojícímu procesu. S ním související pocení zase může nepříjemně podráždit pokožku.

Nejen v létě je důležitou složkou zákroku pooperační péče. Ta velkým dílem rozhoduje o výsledku zákroku. Tedy o tom, jak se budete líbit sami sobě ve chvíli, kdy se znovu ponoříte do všedního života. Doporučeno je tedy volit ověřenou značku kompresního prádla. Mezi světově nejúspěšnější patří výrobky české společnosti LIPOELASTIC a.s. Její bandáže jsou bez nadsázky vhodné do každého ročního období.

Sázkou na jistotu v případě nejčastěji prováděných operací (liposukce a augmentace) je dvoukrokový program LIPOELASTIC. Reference ošetřujících lékařů i pacientek prokazují mimořádnou účinnost této kompresní terapie s velkým množstvím dalších benefitů bandáží, které:

  • minimalizují otoky a podlitiny
  • zlepšují krevní oběh
  • eliminují riziko infekce
  • formují kontury
  • stabilizují implantáty (v případě augmentace)
  • snižují bolestivost 

Omlazeni rijeni 2015 01

Pro ženy může být navíc zajímavé i to, že kromě výše popsaných benefitů jsou bandáže LIPOELASTIC® i mimořádně slušivé, jak dokazuje krátké video.

lipoelastic videdo

LIPOELASTIC PINK RGB

 

Pooperační prádlo LIPOELASTIC® si můžete zakoupit buď u svého plastického chirurga anebo také na našem e-shopu eshop.lipoelastic.cz

 

Pro více informací o kompresním prádle LIPOELASTIC® navštivte www.poliposukci.cz, www.zvetseniprsou.net, www.lipoelastic.cz, e-shop www.lipoelastic.cz/eshop nebo také můžete sledovat náš Facebook na www.facebook.com/lipoelasticcz.

Publikováno: 12.10.2016

Liposukce - Novinky

Související recenze a zkušenosti

Související nemoci

Doktor ve Vašem okolí   
Zákroky, na které se chystají ostatní