Prsní implantáty EUROSILICONE

Autor:

Společnost Eurosilicone má na trhu prsních implantátů více než 25 let zkušeností a je největším evropským výrobcem. Má rozsáhlou síť partnerů, kteří distrubuují výrobky po celém světě. V České republice je jejím výhradním distributorem společnost LIPOELASTIC a.s. Jejich přímý prodej probíhá v Brazílii, Španělsku, Francii a Mexiku.

Jaké tvary, velikosti a profily nabízíte?

Silikonové implantáty Eurosilicone jsou dostupné v širokém spektru velikostí, tvarů a profilů. Kolekce kulatých implantátů (Round Collection) nabízí 11 různých typů implantátů s 219 kombinacemi různých objemů a profilů. Další kolekce je anatomické prsní implantáty (Matrix), která nabízí 9 různých typů implantátů se 102 kombinacemi objemů a profilů.

anatomicke

Jaký materiál se používá k výrobě implantátů?

Výrobky Eurosilicone jsou plněny dvěma typy silikonového gelu Natural Cohesive Gel a Soft Cohesive gel. Uvnitř vnějšího obalu je nepropustná vložka, která zabarňuje prosakování gelu do okolních dutin. Natural Cohesive Gel je vysoce kohezivní silikonový gel, který umožňuje kontrolované rozložení gelu, používá se jak u anatomických implantátů, tak u kulatých implantátů.

U kulatých implantátů se používá Soft Cohesive Gel, kohezivní silikon umožňující jednodušší manipulaci a vkládání implantátu. Kolekce kulatých implantátů také nabízí výběr ze dvou variant, prsní implantáty plněné silikonovým gelem z 85 % pro přirozenější vzhled, nebo ze 100 % pro bujný vzhled poprsí.

Jakou mají povrchovou úpravu? 

Round Collection nabízí mikrotexturovaný nebo hladký povrch obalu. The Matrix Collection má středně texturovaný povrch, který je velmi přilnavý a snižuje výskyt tkáňových kapsulí.

Jaké jsou záruční podmínky? 

Na prsní implantáty značky Eurosilicone se vztahuje záruka GCA Comfort guarqntee, kdy výrobce garantuje náhradu implantátů v případě ruptury a kapsulární kontraktury Baker III a IV.

info

V jaké zemi se implantáty vyrábí?

Silikonové implantáty jsou vyráběny v nejmodernějším zařízení ve městě Apt ve Francii. Společnost Eurosilicone ročně dodává tisíce prsních implantátů do celého světa.

Jakou mají implantáty certifikaci? 

Implantáty splňují nejvyšší požadavky kvality kladené na lékařské produkty v zemích EU, splňují certifikaci ISO a CE podle směrnice 93/42/EEC.

Který typ implantátů vaší značky je nejoblíbenější, tedy nejvíce používán v praxi?

U kulatých implantátů se jedná o Soft Cohesive, u anatomických implantátů je to The Matrix.

Čím se vaše implantáty liší od konkurence?

Prsní implantáty Eurosilicone nabízejí v rámci GCA comfort guarantee nadstandardní záruku, tím dávají pacientovi jistotu při volbě této značky.

kulate

Jaká je jejich hlavní výhoda? Proč by klient měl volit právě tuto značku?

Možnost výběru z anatomických nebo kulatých prsních implantátů, různých velikostí profilů a plnosti. Kulaté jsou vhodnější pokud si přejete dodat vrchní části prsou kulaté křivky. Jsou dostupné v extra vysokém, vysokém, středním a nízkém profilu. Anatomické implantáty vypadají diskrétněji a zachovávají přirozený tvar prsou. Jsou dostupné ve vysokém, středním a nízkém profilu.

 

 

 

 

Publikováno: 2.2.2017

Diskuze k tématu

Zvětšení prsou (Augmentace) - Novinky

Související recenze a zkušenosti

Doktor ve Vašem okolí   
Zákroky, na které se chystají ostatní