Prsní implantáty MENTOR®

Autor:

Výrobce prsních implantátů MENTOR® těží z více než 50 let zkušeností, díky tomu je značka MENTOR® uznávaná v odborných lékařských kruzích jako nejvíce prověřená, bezpečná a spolehlivá.

Základní informace

Prsní implantáty MENTOR® plněné kohezivním MemoryGelem® splňují nejvyšší nároky na kvalitu a bezpečnost a jsou doporučovány pro augmentace i rekonstrukce prsou. Kvalita a bezpečnost těchto implantátů je prověřena řadou dlouhodobých lékařských studií a evropskou i americkou certifikací. Americkou certifikaci kvality FDA získaly implantáty MENTOR® dokonce jako první na světě.

Bez názvu

Tvary, velikosti, profily

Implantáty MENTOR® jsou známé krásnými výsledky a svým nositelkám mohou zajistit naprosto přirozený vzhled. Vše záleží na výběru správného typu a velikosti implantátu. Proto je škála prsních implantátů MENTOR® tak rozmanitá, aby bylo možné vybrat ten pravý pro každou ženu, s ohledem na její tělesnou konstituci.

Anatomické implantáty Mentor představují nabídku 121 velikostí (9 typů implantátů ve 3 různých projekcích a výškách), kulaté implantáty Mentor pak 133 velikostí ve 4 profilech: Moderate, Moderate Plus, High a Ultra High.

Materiál k výrobě implantátů

MENTOR® považuje kvalitu za nutnost, nikoli za luxus, proto k výrobě implantátů používá výhradně ORIGINÁLNÍ medicinální silikonový gel nejvyšší kvality MemoryGel®. Výroba obalu implantátu je plně automatizovaná, dokonalé zpracování povrchu implantátu zajišťují unikátní moderní technologie. Aby byla zaručena stejná kvalita každého kusu, prochází každý prsní implantát MENTOR® individuální kontrolou.

Povrchová úprava

Patentovaný povrch SiltexTM prsních implantátů MENTOR® vzniká přesným otiskem polyuretanové (PU) pěny do silikonového obalu. Díky této unikátní technologii je implantát bezpečný a nehrozí chemický rozpad PU pěny v těle.

Implantáty s texturovaným povrchem Siltex jsou tělem lépe přijímány, výrazně také snižují riziko případných komplikací, například rotace nebo kapsulární kontraktury. Proto je z medicínského hlediska povrchová úprava implantátu velmi důležitá.

Statisticky vůbec nejnižší výskyt pooperačních komplikací je prokázán u anatomických prsních implantátů MENTOR s povrchem SiltexTM.

Záruční podmínky

Bezpečnost a ochrana pacientek je prioritou společnosti Mentor nejen během zákroku, ale také po něm, proto poskytuje ženám s prsními implantáty MENTOR® plněnými silikonovým gelem nejširší záruční program.

Program Mentor PatientCare zahrnuje:

  • bezplatné automatické zařazení do programu Mentor PatientCare Promise pro všechny pacientky, kterým jsou implantovány prsní implantáty plněné silikonovým gelem Mentor®
  • doživotní záruku na potvrzené prasknutí implantátu
  • v případě potvrzeného prasknutí implantátu z důvodu opotřebení nebo oddělení vrstev poskytuje Mentor finanční pomoc ve výši až 1.000,- EUR na operační sál, anestezii a chirurgické poplatky vydané za jakoukoli revizní operaci provedenou během 10ti let od data původní implantace, na niž se nevztahuje pojištění
  • v případě potvrzené kapsulární kontraktury Baker stupeň III a IV v augmentační chirurgii bezplatnou výměnu produktu stejného nebo podobného provedení po dobu deseti let od data jeho implantace

Kompletní informace o záručním programu Mentor PatientCare najdete na www distributora.

V jaké zemi se implantáty vyrábí

Výroba probíhá ve vyspělých zemích - USA a Holandsku, jedině tak je možné zajistit kvalitu a vysokou úroveň celého technologického procesu.

Jakou mají implantáty certifikaci

Prsní implantáty MENTOR® mají od roku 1995 CE certifikaci pro Evropu a jako jedny z mála také prošly náročnými americkými kritérii na bezpečnost a kvalitu a získaly certifikát FDA. Certifikát FDA uděluje americký Úřad pro kontrolu potravin a léčiv (Food and Drug Administration) a jeho získání je podmíněno klinickými studiemi prokazujícími dlouhodobou zdravotní nezávadnost produktu.

Praktické informace

Který typ implantátů Mentor je nejoblíbenější – nejpoužívanější v praxi

Z kulatých implantátů je nejžádanější Mentor Moderate Plus o objemu 275-350cc, z anatomických je stálicí Mentor CPG 322 (nejžádanější velikosti 290-375cc).

Čím se impl. Mentor liší od konkurence.

  • Kvalita a bezpečnost implantátu je dlouhodobě sledována klinickými studiemi, do kterých jsou zařazeny tisíce pacientů.
  • Unikátní povrch Siltex, který snižuje výskyt postoperačních komplikací. 
  • Originální MemoryGel s pamětí pro dokonalý estetický efekt.
  • Certifikace CE i FDA.

Jaká je hlavní výhoda? Proč by měl klient volit právě tuto značku?

Mentor = nejvyšší kvalita, bezpečnost a dokonalý estetický efekt.

Celosvětově nejoblíbenější značka implantátu – přes 5 milionů pyšných nositelek implantátů Mentor.

Publikováno: 24.1.2017

Diskuze k tématu

Zvětšení prsou (Augmentace) - Novinky

Související recenze a zkušenosti

Doktor ve Vašem okolí   
Zákroky, na které se chystají ostatní