Prsní implantáty MENTOR®

Máte před zákrokem?

Vyplňte krátký dotazník a pošlete nezávaznou poptávku až 4 specialistům na tento zákrok. Díky dotazníku snadněji získáte konkrétní odpověď od špiček v oboru – rychle a zdarma.

Máte po zákroku?

Sdílejte své zkušenosti v rychlé anketě a pomozte ostatním se lépe rozhodnout.

 1. Step 8
 2. Step 9
 3. Step 10
 4. Step 11
 5. Step 12
 6. Step 13
 7. Step 14
 8. Step 15

Jakou máte velikost prsou?

Jakou velikost prsou byste chtěla mít?

Jaký tvar prsou preferujete?

Jak byste nejlépe označila váš stav prsou?

Kterou značku implantátů preferujete?

Kdy by měla operace proběhnout?

Pomohla by vám v rozhodování možnost platby na splátky?

Chtěla byste se připojistit na případné komplikace po zákroku?

Autor:

Výrobce prsních implantátů MENTOR® těží z více než 50 let zkušeností, díky tomu je značka MENTOR® uznávaná v odborných lékařských kruzích jako nejvíce prověřená, bezpečná a spolehlivá.

Základní informace

Prsní implantáty MENTOR® plněné kohezivním MemoryGelem® splňují nejvyšší nároky na kvalitu a bezpečnost a jsou doporučovány pro augmentace i rekonstrukce prsou. Kvalita a bezpečnost těchto implantátů je prověřena řadou dlouhodobých lékařských studií a evropskou i americkou certifikací. Americkou certifikaci kvality FDA získaly implantáty MENTOR® dokonce jako první na světě.

Bez názvu

Tvary, velikosti, profily

Implantáty MENTOR® jsou známé krásnými výsledky a svým nositelkám mohou zajistit naprosto přirozený vzhled. Vše záleží na výběru správného typu a velikosti implantátu. Proto je škála prsních implantátů MENTOR® tak rozmanitá, aby bylo možné vybrat ten pravý pro každou ženu, s ohledem na její tělesnou konstituci.

Anatomické implantáty Mentor představují nabídku 121 velikostí (9 typů implantátů ve 3 různých projekcích a výškách), kulaté implantáty Mentor pak 133 velikostí ve 4 profilech: Moderate, Moderate Plus, High a Ultra High.

Materiál k výrobě implantátů

MENTOR® považuje kvalitu za nutnost, nikoli za luxus, proto k výrobě implantátů používá výhradně ORIGINÁLNÍ medicinální silikonový gel nejvyšší kvality MemoryGel®. Výroba obalu implantátu je plně automatizovaná, dokonalé zpracování povrchu implantátu zajišťují unikátní moderní technologie. Aby byla zaručena stejná kvalita každého kusu, prochází každý prsní implantát MENTOR® individuální kontrolou.

Povrchová úprava

Patentovaný povrch SiltexTM prsních implantátů MENTOR® vzniká přesným otiskem polyuretanové (PU) pěny do silikonového obalu. Díky této unikátní technologii je implantát bezpečný a nehrozí chemický rozpad PU pěny v těle.

Implantáty s texturovaným povrchem Siltex jsou tělem lépe přijímány, výrazně také snižují riziko případných komplikací, například rotace nebo kapsulární kontraktury. Proto je z medicínského hlediska povrchová úprava implantátu velmi důležitá.

Statisticky vůbec nejnižší výskyt pooperačních komplikací je prokázán u anatomických prsních implantátů MENTOR s povrchem SiltexTM.

Záruční podmínky

Bezpečnost a ochrana pacientek je prioritou společnosti Mentor nejen během zákroku, ale také po něm, proto poskytuje ženám s prsními implantáty MENTOR® plněnými silikonovým gelem nejširší záruční program.

Program Mentor PatientCare zahrnuje:

 • bezplatné automatické zařazení do programu Mentor PatientCare Promise pro všechny pacientky, kterým jsou implantovány prsní implantáty plněné silikonovým gelem Mentor®
 • doživotní záruku na potvrzené prasknutí implantátu
 • v případě potvrzeného prasknutí implantátu z důvodu opotřebení nebo oddělení vrstev poskytuje Mentor finanční pomoc ve výši až 1.000,- EUR na operační sál, anestezii a chirurgické poplatky vydané za jakoukoli revizní operaci provedenou během 10ti let od data původní implantace, na niž se nevztahuje pojištění
 • v případě potvrzené kapsulární kontraktury Baker stupeň III a IV v augmentační chirurgii bezplatnou výměnu produktu stejného nebo podobného provedení po dobu deseti let od data jeho implantace

Kompletní informace o záručním programu Mentor PatientCare najdete na www distributora.

V jaké zemi se implantáty vyrábí

Výroba probíhá ve vyspělých zemích - USA a Holandsku, jedině tak je možné zajistit kvalitu a vysokou úroveň celého technologického procesu.

Jakou mají implantáty certifikaci

Prsní implantáty MENTOR® mají od roku 1995 CE certifikaci pro Evropu a jako jedny z mála také prošly náročnými americkými kritérii na bezpečnost a kvalitu a získaly certifikát FDA. Certifikát FDA uděluje americký Úřad pro kontrolu potravin a léčiv (Food and Drug Administration) a jeho získání je podmíněno klinickými studiemi prokazujícími dlouhodobou zdravotní nezávadnost produktu.

Praktické informace

Který typ implantátů Mentor je nejoblíbenější – nejpoužívanější v praxi

Z kulatých implantátů je nejžádanější Mentor Moderate Plus o objemu 275-350cc, z anatomických je stálicí Mentor CPG 322 (nejžádanější velikosti 290-375cc).

Čím se impl. Mentor liší od konkurence.

 • Kvalita a bezpečnost implantátu je dlouhodobě sledována klinickými studiemi, do kterých jsou zařazeny tisíce pacientů.
 • Unikátní povrch Siltex, který snižuje výskyt postoperačních komplikací. 
 • Originální MemoryGel s pamětí pro dokonalý estetický efekt.
 • Certifikace CE i FDA.

Jaká je hlavní výhoda? Proč by měl klient volit právě tuto značku?

Mentor = nejvyšší kvalita, bezpečnost a dokonalý estetický efekt.

Celosvětově nejoblíbenější značka implantátu – přes 5 milionů pyšných nositelek implantátů Mentor.

Publikováno: 24.1.2017

Zvětšení prsou (Augmentace) - Novinky

Diskuze k tématu

Související recenze a zkušenosti

Doktor ve Vašem okolí   
Zákroky, na které se chystají ostatní