Prsní implantáty Motiva

Prsní implantáty Motiva
Motiva
Motiva
Vytvořeno: 28. 3. 2017 · Aktualizace: 11. 11. 2020
ergonomicky tvar
Ergonomické tvary implantátů

Tvary, velikosti a profily implantátů Motiva

Prsní implantáty Motiva jsou k dispozici v široké nabídce velikostí (o objemu 105 ml až 1050 ml) ve 4 různých profilech: Mini, Demi, Full a Corsé. V nabídce jsou také ergonomické prsní implantáty, které působí přirozeně a napodobují přirozené "chování" prsů v jakékoli pozici. Ergonomický tvar implantátů nabízí v současné době pouze značka Motiva. U všech implantátů je dodržováno 100% plnění, což zaručuje dokonalý estetický výsledek, zamezuje nechtěnému posunu materiálu, snižuje riziko zvrásnění a riziko vzniku ruptury implantátu.

2
Motiva implantáty se vyrábí ve 4 projekcích: Mini, Demi, Full a Corsé

Použitý materiál implantátů Motiva

Prsní implantáty Motiva jsou vyrobeny ze speciálního silikonového gelu ProgressiveGel Plus a Progressive Gel Ultima s vysokou kohezivitou a nadprůměrnou elasticitou, který zaručuje přirozený vzhled, je tvarově stabilní a dostatečně odolný. Typy gelu se liší stupněm elasticity a viskozity. Jedná se o 100% bezpečný, lékařský silikon společnosti Nusil s certifikací FDA.

Inovativní zátka TrueMonobloc uzavírá implantát a sjednocuje celý jeho plášť. Zátka True Monobloc usnadňuje zavedení implantátu a výrazně zlepšuje mechanické vlastnosti implantátu a jeho odolnost.

bali
Implantáty jsou vyrobeny z gelů, které mmají nejpřísnější světové schválení americkou FDA.
2im
Zvětšení poprsí pomocí Motiva implantátů

Povrchová úprava implantátů Motiva

Implantáty Motiva jsou opatřeny nanotexturou SilkSurface nebo mikrotexturou VelvetSurface, které se vyrábějí pomocí revoluční 3D inverzní technologie, jež vedle dokonalé povrchové struktury dovoluje zachovat všech sedm použitých vrstev pláště. Kvalitní povrch prsních implantátů usnadňuje zavedení implantátu, napomáhá lepší fixaci v tkáni a minimalizuje řadu rizik. Navíc bylo prokázáno, že dokonalá povrchová struktura implantátů Motiva snižuje riziko vzniku komplikací jako jsou kapsulární kontraktura, dvojitá kapsula a pozdní serom.

Záruční podmínky implantátů Motiva

Na prsní implantáty Motiva poskytuje výrobce speciální záruku Always Confident Warranty, v rámci které pro Česko a Slovensko zaručuje doživotní bezplatnou výměnu implantátů v případě vážné kapsulární kontraktury a v případě ruptury implantátu bezplatnou výměnu implantátů po dobu 10 let od operace. (po celou životnost implantátu)

Výrobce kromě klasické záruky nabízí také jedinečnou rozšířenou záruku Extended Warranty Program s finanční asistencí na pokrytí nákladů s případnou reoperací, až do výše 2500,-EUR na jeden implantát. Pro implantáty s čipem je Extended Warranty Program zdarma na jeden rok s možností rozšíření na pět let za poplatek 200,-Eur. Extended Warranty Program se vztahuje na vznik kapsulární kontraktury (zkušenosti pacientů), na prasknutí implantátu a také na jeho případnou rotaci. Podrobnosti záruky naleznete na www.motivaimplantaty.cz.

V jaké zemi se implantáty Motiva vyrábějí?

V jednom z technologických industriálních parků na Kostarice (Střední Amerika), kde sídlí většina úspěšných nadnárodních amerických firem. Výrobou bezpečných prsních implantátů je Kostarika celosvětově známá.

Jakou mají implantáty Motiva certifikaci?

Vysokou kvalitu a bezpečnost prsních implantátů Motiva dokládají získané certifikace ISO 3001:2008 a 13485:2003, a také certifikace CE, která dokládá, že implantáty splňují veškeré požadavky Evropské Unie a splňují všechny evropské standardy. Používaný materiál – registrovaný lékařský silikonový gel americké společnosti Nusil – splňuje certifikaci FDA.

Který typ implantátů Motiva je nejoblíbenější a nejvíce používaný?

Ergonomický implantát – Ergonomix o objemu 360 ml.

Kolik implantátů Motiva se v ČR použilo za rok?

1500 až 2000 ks.

Jaká je cena konkrétního implantátu Motiva – typ 250 ml kulatý?

30 000 Kč vč. DPH za pár.

motiva 000016632549 bg transparent medium

Hlavní výhody prsních implantátů Motiva

Bezpečnost, nejvyšší kvalita, dokonalý estetický výsledek, spolehlivá záruka. Škála více než 350 typů kulatých implantátů – prsní implantáty Motiva jsou k dispozici v široké řadě velikostí ve čtyřech různých profilech, se dva typy vysoce soudržných gelů a dva typy povrchových textur.

Speciální kompozice implántátů Ergonomix vytváří takové vlastnosti, že se dokáží přizpůsobit pohybům těla, mají kulatý tvar při poloze na zádech a vytvoří přirozenou kapku ve stoje. Ergonomix je výjimečný implantát nabízející vzhled, pocit a pohyb přirozených prsou.

Čím se implantáty Motiva liší od konkurence?

Značka Motiva jako jediná na trhu v současné době nabízí ergonomické implantáty. Velkou inovací je také bezpečnostní technologie Q-chip, kterou jsou opatřeny všechny prsní implantáty Motiva. Díky této technologii jsou implantáty snadno identifikovatelné, a to i bez jakékoli papírové dokumentace a nutnosti implantát z těla vyjmout.

Lékaři na celém světě tak mohou bezpečně a přesně pomocí speciální čtečky rozeznat prsní implantát podle 15místného kódu. Jedná se o první technologii svého druhu schválenou agenturou FDA k použití u člověka. Je zcela bezpečná a účinná, plně kompatibilní s magnetickou rezonancí a mamografickým vyšetřením.

Získejte cenovou nabídku jediným kliknutím
Poskytneme Vám informace zcela zdarma!

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.