Prsní implantáty NAGOR

Máte před zákrokem?

Vyplňte krátký dotazník a pošlete nezávaznou poptávku až 4 specialistům na tento zákrok. Díky dotazníku snadněji získáte konkrétní odpověď od špiček v oboru – rychle a zdarma.

Máte po zákroku?

Sdílejte své zkušenosti v rychlé anketě a pomozte ostatním se lépe rozhodnout.

  1. Step 8
  2. Step 9
  3. Step 10
  4. Step 11
  5. Step 12
  6. Step 13
  7. Step 14
  8. Step 15

Jakou máte velikost prsou?

Jakou velikost prsou byste chtěla mít?

Jaký tvar prsou preferujete?

Jak byste nejlépe označila váš stav prsou?

Kterou značku implantátů preferujete?

Kdy by měla operace proběhnout?

Pomohla by vám v rozhodování možnost platby na splátky?

Chtěla byste se připojistit na případné komplikace po zákroku?

Autor:

Společnost NAGOR - jako součást skupiny GCA, založena v roce 1979, je jediná britská společnost, která navrhuje, vyrábí a dodává prsní implantáty té nejvyšší kvality. Prsní implantáty NAGOR splňují jakostní požadavky norem ISO a mají certifikát CE. V oblasti výroby prsních implantátů má 37leté zkušenosti a vyrábí více než 300 typů implantátů. V České republice je jejím výhradním distributorem společnost LIPOELASTIC a.s.

Jaké tvary, velikosti a profily nabízíte?

Implantáty NAGOR mají velkou škálu anatomických i kulatých tvarů, v nízkých, středních i vysokých profilech. U kulatých v 38 velikostech u anatomických dokonce v 90 variantách velikostí!

nagor04

Jaký materiál se používá k výrobě implantátů?

Všechny NAGOR implantáty jsou vyrobeny z kvalitně provedených silikonových vrstev, aby zlepšily nepropustnost obalu, a zároveň mají jedinečnou 360° bariérovou vrstvu za účelem minimalizace propustnosti gelu. 

Silikonový gel je vyroben v souladu s nařízením FA a je tudíž opatřen certifikátem FDA.

Kulaté implantáty IMPLEO obsahují speciální gel SiloGel Twist, což je mimořádně přizpůsobivý, vysoce kohezivní gel, který vydrží extrémní podmínky, aniž by se poškodil.

Anatomické implantáty CoGel obsahují speciální stabilní silikonový gel CoGel, který umožňuje kontrolované rozložení gelu.

nagor05

Jakou mají povrchovou úpravu? 

Obal implantátů je navržen dle speciální technologie Nagotex, která eliminuje vznik kapsulární kontraktury. Ideální kombinace jemné texturace s vysokou četností pórů na povrchu, implantátu zvyšuje přilnavost k prsní tkáni, a tím zmírňuje riziko komplikací.

Jaké jsou záruční podmínky?

Pro všechny NAGOR implantáty platí garanční podmínky GCA Comfort guarantee, kdy výrobce garantuje náhradu implantátů v případě ruptury a kapsulární kontraktury BAKER III. a IV.

V jaké zemi se implantáty vyrábí?

Implantáty NAGOR, jako součást skupiny GCA, se vyrábí ve Velké Británii. Společnost má s výrobou prsních implantátů již letité zkušenosti.

Jakou mají implantáty certifikaci?

Prsní implantáty značky NAGOR jsou v souladu s normami ISO, splňují požadavky Evropské Unie, jsou certifikovány podle Směrnice o zdravotnických prostředcích a mají CE certifikaci č. 011911.

nagor06 1

Který typ implantátů vaší značky je nejoblíbenější, tedy nejvíce používán v praxi?

U kulatých implantátů se jedná o NAGOR Impleo, u anatomických implantátů je to NAGOR CoGel.

Čím se vaše implantáty liší od konkurence?

Prsní implantáty obsahují vysoce kohezivní gel – Silogel Twist, který vydrží extrémní podmínky, je odolný proti ruptuře a okamžitě se navrací do původního tvaru.

Díky své přizpůsobivosti je potřeba velice malý průměr pro aplikaci, což v praxi znamená menší řez a menší pooperační jizvu!

Jaká je jejich hlavní výhoda? Proč by klient měl volit právě tuto značku?

Imlantáty NAGOR - mají nadstandartní záruční podmínky – GCA Comfort guarantee a stojí za nimi silná obchodní značka GCA, která se specializuje výhradně na výrobu a vývoj silikonových implantátů.

 

 

Publikováno: 1.2.2017

Zvětšení prsou (Augmentace) - Novinky

Diskuze k tématu

Související recenze a zkušenosti

Doktor ve Vašem okolí   
Zákroky, na které se chystají ostatní