Radiofrekvence: novinka pro pevné a štíhlé tělo!

Radiofrekvence: novinka pro pevné a štíhlé tělo!
Podle Estheticon.cz
14. 7. 2008

Radiofrekvenci aplikujeme pomocí speciálních elektrod, které zahřívají tkáně v podkoží na vysokou teplotu, což způsobuje přeskupení a zúžení kolagenových vláken. Střídáním mono a bipolárního radiofrekvenčního vlnění dochází k okamžitému vypnutí ochablé pokožky.

radiofrekvence1z

Unikátní spojení ultrazvukové sonodermabraze a ultrazvukové sonoforézy působí na pleť v jejích nejhlubších vrstvách. Výsledkem ošetření je vypnutá, omlazená a osvěžená pleť, a to nejen navenek, ale i hluboko v podkoží. Celkový efekt terapie radiofrekvencí je podpořen stimulací kolagenových vláken, která jsou „stavebními kameny“ pleti. Čím lepší je jejich kondice, tím vypadá naše pleť mladší. Radiofrekvence má skvělý léčebný efekt i na hluboko uloženou celulitidu.

Jak léčba probíhá?

Ošetření musí vždy doporučit lékař, který posoudí zdravotní stav a anamnézu klienta.

radiofrekvenec2z

Po vstupním vyšetření se přistoupí k vlastnímu zákroku radiofrekvence, který už může provádět vyškolený zdravotnický personál či kosmetička. Nejprve se kůže připraví jemným ultrazvukovým peelingem tak, aby byl výsledný efekt co nejlepší. Potom je naneseno lokální anestetikum (zhruba na deset minut) a pak následuje vlastní ošetření Radiofrekvencí. Po něm je ještě na pokožku aplikován osvěžující gel.

Při proceduře radiofrekvence pociťuje klient jemné chvění, jak proniká radiofrekvenční vlnění do tukových tkání. Nikdy nesmí cítit bolest, naopak mnoho klientů vnímá ošetření jako velmi příjemnou masáž.

Po zákroku je zřetelné napětí pokožky, která může být teplá a začervenalá v důsledku zvýšeného proudění krve. Vše se upraví během jednoho až dvou dnů.

Kolikrát je nutné ošetření opakovat?

radiofrekvence3z

Viditelné výsledky radiofrekvence se dostavují po pěti ošetřeních. Mezi jednotlivými návštěvami by ale nemělo uběhnout méně než dva týdny. Každé sezení trvá, podle individuální indikace, od 15 do 50 minut.

Pro jaké oblasti je Radiofrekvence vhodná?

Všechny tělesné partie, na nichž se objevuje celulitida, které je třeba vypnout a zpevnit, povadlé oblasti například na krku a obličeji, na zadních stranách paží atp.

Působení Radiofrekvence je vynikající také v kombinaci s tělovými programy a terapií obličeje a krku, jako jsou Omnilux, Laserová gelová maska, frakcionované lasery.

Objednejte se na Radiofrekvenci ještě dnes na tel. +420 234 716 a do léta získáte postavu svých snů!

Radiofrekvence: novinka pro pevné a štíhlé tělo! Radiofrekvence: novinka pro pevné a štíhlé tělo!
Získejte rozpočet jediným kliknutím
Poskytneme Vám informace zcela zdarma!

Informace zveřejňované na Estheticon.cz, nemohou v žádném případě nahradit osobní konzultace mezi pacientem a lékařem. Estheticon.cz nepodporuje komerční produkty ani služby.