RegenMatrix: Řešte stárnutí pleti přirozeně

Autor:

Klinika Mediestetik v Praze přichází na český trh s revoluční novinkou v boji proti stárnutí pleti. Jmenuje se RegenMatrix a kombinuje dvě doposud nejefektivnější techniky omlazování pokožky tělu přirozenými materiály – ošetření gelovou plazmou RegenPlazma a rejuvenaci speciální kyselinou hyaluronovou RegenHA.

Regenmatrix.00
Jak prokázalo mnoho vědeckých studií, proces stárnutí začíná na buněčné úrovni. Kolagenu v pokožce ubývá, úroveň její hydratace klesá a snižuje se také její odolnost vůči UV záření. Kůže se tenčí a postupně ztrácí imunitní mechanismy. Začínají se objevovat vrásky, pigmentové skvrny nebo kruhy pod očima. Kůže je povadlá a vlasy řídnou.

Většina procedur v rámci estetické medicíny známky stárnutí jen zakrývá, RegenMatrix se však soustředí na buněčné procesy v kůži – zastavuje chřadnutí buněk a vyvolává jejich regeneraci.

RegenPlazma: Mládí máte v krvi

Naše vlastní plazma bohatá na krevní destičky umí fungovat jako náruživý buněčný opravář a stimulátor. Dokáže unaveným buňkám nařídit obnovu a spravit ty poškozené. Vše, co je k tomu potřeba, je odstředit ji z krve a aplikovat v místě potřeby.

Švýcarská technologie Regenplazma je dosud nejčistější formou aplikace vlastní krevní plazmy, při níž dokážeme aktivovat až 80 % vlastních růstových faktorů. Na rozdíl od jiných metod navíc nepoužívá žádné chemické aktivátory, což eliminuje riziko alergických reakcí a jakékoliv individuální intolerance.

Kyselina hyaluronová je pak v estetické dermatologii pojem, který téměř není třeba vysvětlovat. Přirozeně se nachází v mezibuněčné hmotě lidského těla, mimo jiné například v kloubních vazivech, které umožňují plynulý pohyb, a zajišťuje neustálou hydrataci pokožky. Z toho důvodu je tělem přijímána bez jakýchkoliv potíží a zejména v rámci mezoterapeutických ošetření je díky svým vlastnostem tou nejčastější aktivní složkou. RentgenMetrix

Regenerace dvojí silou

Použitím kombinace těchto metod (tedy RegenPlazma a RegenHA) lze dosáhnout estetického omlazení pokožky, ale také faktického buněčného omlazení a dlouhodobé prevence a ochrany kůže před vnějšími (např. extrémní teploty, fyzická námaha) i vnitřními (např. hormonální změny) vlivy.

Regeneraci pokožky procedura RegenMatrix startuje přímo v buňkách, které začínají okamžitě produkovat nový kolagen a obnovují své imunitní procesy. Díky speciální kyselině hyaluronové se navíc do pleti navrací přirozená hydratace a dosud chybějící dostatečná výživa.

Vrásky se přirozeně vyplňují, povislá kůže se vypíná, pigmentové skvrny a stopy po akné zaznamenávají výraznou redukci. Mizí kruhy pod očima a pleť je opět jasná a svěží.

Publikováno: 11.2.2014

PRP – Plazma terapie (Platelet Rich Plasma) - Novinky

Související recenze a zkušenosti

Naty 17.5.2019
Spokojený/á

Naprostá spokojenost. Krásné prostředí, profesionální ,ale zároveň přátelský přístup. Paní doktorka je šikovná a příjemná.

Doktor ve Vašem okolí   
Zákroky, na které se chystají ostatní