Soutěž! „Prokoukněte“ bez skalpelu v MEDIESTETIK

Autor:

Nová estetická klinika Mediestetik, která byla v létě otevřena v Praze na Senovážném náměstí, připravila unikátní soutěž právě pro Vás!

logo mediestetik

Trápí Vás pokleslá oční víčka? Vypadáte díky tomu starší a unavenější? Bojíte se však radikálního zákroku v podobě plastické operace?

Tento problém řeší mnoho žen i mužů různého věku. Pokles očních víček, nadbytek kůže a tvorba vějířovitých vrásek v oblasti očí je častým projevem stárnutí a způsobuje nejen kosmetické, ale někdy také funkční problémy.
Dosud bylo možné odstranit tento problém pouze chirurgickým zákrokem, avšak Mediestetik přichází s revoluční možností omlazení očí a očních víček bez použití skalpelu, a to díky převratnému přístroji Thermage CPT. Ten pomocí radiofrekvenční energie navrací pokožce mladistvý vzhled a přispívá k hloubkovému ošetření kůže a podkoží. Postačí jediný zákrok, po kterém je povadlá kůže v oblasti očí, obličeje, ale i těla, znovu pevná a pružná.

PŘED A PO 1

Soutěžte s Mediestetik, vyhrajte omlazení očních víček unikátní neinvazivní metodou a doslova „prokoukněte“!

 

Pravidla soutěže

Na internetových stránkách estetické kliniky Mediestetik naleznete odpověď na soutěžní otázku uvedenou níže. Přidejte k ní kvalitní fotografii Vašich očí a očního okolí, která je podmínkou účasti v soutěži a společně s kontaktními údaji zašlete na e-mail info@mediest.cz

Každá v pořadí dvacátá správná odpověď postupuje do druhého kola soutěže, ze kterého vedoucí lékařka Mediestetik, MUDr.  Jana Eftimovská, vybere vítězku. Ta pak bude moci podstoupit revoluční omlazení očních víček v Mediestetik. Fotografie před a po zákroku budou zveřejněny na těchto stránkách společně s reportáží ze zákroku.

Kontakt: Mediestetik, Senovážné náměstí 23, Praha 1, tel: 222 242 232, 737 789 809

Aktualizováno: 9.6.2011

Soutěž! „Prokoukněte“ bez skalpelu v MEDIESTETIK

Soutěž již byla ukončena

Zákroky, na které se chystají ostatní