Teosyal Redensity II. Eyes ukončí trápení s kruhy pod očima

Autor:

Ten pocit po ránu při pohledu do zrcadla zná asi každá žena. Unavený a smutný výraz podtrhují kruhy pod očima, které lze jen s obtížemi maskovat. V zaměstnání pak následuje kolotoč dotazů na téma, jestli jste se špatně vyspala, jestli nemáte doma problémy apod. To vaše sebevědomí srazí tak, že i pokud jste se do této chvíle cítila dobře, přijímáte najednou roli odevzdaného a smutného děvčátka. Problém přitom lze vyřešit dlouhodobě za pouhých 25 minut. Odpovědí na tmavé kruhy je převratný injektovatelný gel Teosyal Redensity II. Eyes.

Podle studie Arcane Research Institute, která byla provedena ve Francii, více než polovina žen starších 30 let vnímá kruhy pod očima jako prvotní projev stárnutí. Periorbitální oblast přitom podle stejné studie patří mezi ty části lidského těla, na které se estetické procedury zaměřují marginálně. Důvod je prostý. Oblast okolo očí je velmi specifická a náročná na ošetření. Právě proto laboratoře Teoxane vyvinuly Redensity II Eyes. Díky inovativnímu procesu výroby vytvořily rafinovanou rovnováhu mezi kyselinou hyaluronovou v koncentraci 15 mg/g a mírně zesíťovanou resilientní kyselinou hyaluronovou. Toto sofistikované složení má relevantní vlastnosti pro korekci oblasti kolem očí, které zaručuje dlouhotrvající a řízenou korekci bez otoků s minimálním rizikem vzniku edému.

hlavička k článku na plastické chirurgii R2

Právě unikátní složení dělá z Teosyal Redensity II. Eyes novinku, která na trhu doposud chyběla. „Obsahuje aminokyseliny a antioxidanty, což jiné výplňové materiály nemají. Je nanejvýš pravděpodobné, že na periorbitální oblast bude mít právě toto složení mnohem pozitivnější efekt, než samotná kyselina hyaluronová," zhodnotila produkt MUDr. Věra Terzijská.

  před   po
PŘED ošetřením Teosyal Redensity II. Eyes PO ošetření Teosyal Redensity II. Eyes

Aplikace je díky obsahu lidokainu naprosto bezbolestná. Zákrok trvá v průměru 25 minut a efekt je viditelný již bezprostředně po aplikaci, přirozený a omlazující výsledek vydrží až 12 měsíců. Teosyal Redensity II. Eyes nabízejí pouze proškolení odborníci.

Více informací na www.lipoelastic.cz

Aktualizováno: 25.11.2013

Odstranění vrásek pomocí botulotoxinu - Novinky

Související recenze a zkušenosti

Spokojený/á

Na ošetření botoxem chodím už šest let a práce paní primářky Pelechové mé očekávání splňuje do detailu. Pleť vypadá báječně, ale ne uměle. Působím mladistvě a odpočatě, ne jako vypolštářkovaný diblík. Největší pochvalou ... Více 

4 Likes  
Doktor ve Vašem okolí   
Zákroky, na které se chystají ostatní