Zvažujete plastiku prsou? Vše o zvětšení prsou s možností konzultací zdarma s předními plastickými chirurgy

Máte před zákrokem?

Vyplňte krátký dotazník a pošlete nezávaznou poptávku až 4 specialistům na tento zákrok. Díky dotazníku snadněji získáte konkrétní odpověď od špiček v oboru – rychle a zdarma.

Máte po zákroku?

Sdílejte své zkušenosti v rychlé anketě a pomozte ostatním se lépe rozhodnout.

  1. Step 8
  2. Step 9
  3. Step 10
  4. Step 11
  5. Step 12
  6. Step 13
  7. Step 14
  8. Step 15

Jakou máte velikost prsou?

Jakou velikost prsou byste chtěla mít?

Jaký tvar prsou preferujete?

Jak byste nejlépe označila váš stav prsou?

Kterou značku implantátů preferujete?

Kdy by měla operace proběhnout?

Pomohla by vám v rozhodování možnost platby na splátky?

Chtěla byste se připojistit na případné komplikace po zákroku?

Autor:

Že touha po krásném poprsí není nic nového, a že o přitažlivý dekolt usilovaly ženy od pradávna, ukáže květnová výstava v pražské obchodní galerii Černá růže s názvem „Od korzetu k silikonům aneb historie tvarování a plastických operací prsou“. V rámci doprovodného programu budou návštěvníci moci vyzkoušet fotomontáž úpravy poprsí pomocí speciální aplikace nebo využít možnosti bezplatné osobní konzultace s renomovaným plastickým chirurgem. Připravena je také soutěž.

medimplant banner V pražské obchodní galerii Černá růže bude 11. května v 15:30 zahájena vernisáž celosvětově vůbec první výstavy věnované historii tvarování ženských prsou, včetně chirurgických úprav. Návštěvníci výstavy se dozví, jak si ženy
upravovaly tvar dekoltu již ve starověku nebo že první pokusy o zvětšení poprsí byly prováděny pomocí parafínu. K vidění budou ilustrace antických podprsenek ale i současné fotografie z operačních sálů.  

Součástí expozice budou i historické exponáty z dob, kdy plastické operace prsou byly ještě v plenkách – například první český odlehčený prsní implantát, který vymyslel a patentoval profesor MUDr. Bařinka. Historické implantáty lze pak porovnat s nejmodernějšími prsními implantáty americké firmy Mentor, které bude možné prozkoumat i hmatem.

Na výstavě bude věnován prostor také problematice rekonstrukcí prsou, v rámci kterého se představí projekt New mamma, ten podává pomocnou ruku ženám, které prodělaly rakovinu prsou.

Zeptejte se odborníka 

medimplant Kmen

  medimplant mestak   medimplant urban

MUDr. Libor Kment       

 

MUDr.Ondřej Měšťák,Ph.D.

 

MUDr. Karel Urban

V rámci konání výstavy je připraven také doprovodný program s názvem Zeptejte se odborníka. Návštěvníci tak budou moci využít jedinečné možnosti bezplatné konzultace s renomovanými plastickými chirurgy prestižní kliniky Esthé přímo ve speciálně vyhrazeném prostoru obchodní galerie Černé růže. Odborníci zde budou k zastižení v těchto termínech:

Pondělí 11.5., 16-18h, MUDr. Libor Kment

Pátek 15.5., 16-18h, MUDr. Ondřej Měšťák, Ph.D.

Pondělí 18.5., 16-18h, MUDr. Karel Urban

Vstup na výstavu je zdarma. Více informací najdete na www.tvarovani-prsou-vystava.cz.

 

Publikováno: 7.5.2015

Diskuze k tématu

Zvětšení prsou (Augmentace) - Novinky

Jak vybrat správný prsní implantát?

Medimplant s.r.o.

Toužíte po krásném dekoltu, který umí vykouzlit plastičtí chirurgové, ale své rozhodnutí odkládáte pro nedostatek informací?...

Související recenze a zkušenosti

Spokojený/á     

Než jsem se rozhodla pro operaci v brněnském Medicomu, zašla jsem si ještě na jednu docela známou kliniku, nicméně jsem velmi ráda, že moje kroky nakonec vedly k MUDr. Pachmanovi. Musím říct, že to bylo opravdu štěstí. M... Více 

1 Like   16 Komentářů  
Doktor ve Vašem okolí   
Zákroky, na které se chystají ostatní