Využijte technologií třetího tisíciletí - mladá a krásná bez skalpelu!

Autor:

Mysleli jste si, že omlazení pokožky a řešení závažných nedokonalostí zůstává navždy doménou plastických chirurgů? Díky nové estetické klinice je tomu jinak! Pobočka zahraniční sítě špičkových klinik estetické medicíny Mediestetik nemá v České republice konkurenci a je prvním místem svého druhu ve střední Evropě. Díky jedinečnému spojení moderních technologií (z nichž některé nemají v Česku obdoby) a vysoce kvalifikovaného týmu odborníků, představuje opravdu unikátní možnosti na poli omlazení a zkrášlení neinvazivními metodami.

S čím Vám Mediestetik pomůže?

Klinika se specializuje na klasické problémy, které běžně řeší invazivní plastická chirurgie. Zde Vám ale pomůžou neinvazivní metodou, bez drastického zásahu do Vašeho organismu, navíc s velmi krátkou, téměř nulovou dobou rekonvalescence. A na jaké problémy se místní profesionální tým specializuje?

 • Plastika očních víček bez chirurgického zásahu

 • Redukce vrásek

 • Nechirurgický lifting

 • Modelace rtů

 • Laserové odstraňování známek stárnutí i pigmentových skvrn

 • Odstraňování strií jediným přístrojem v ČR s garantovaným účinkem

 • Injekční vyplňování vrásek

 • Komplexní modelace obličeje bez skalpelu

 • Vypnutí povislé kůže lasery nejnovější generace

 • Laserová rejuvenace pokožky

 • Laserová epilace s trvalým účinkem

 • Neinvazivní přístrojová liposukce ZELTIQ – nejúčinnější přístroj na odbourávání podkožního tuku

 • Léčba kožních vad cévního původu – odstranění popraskaných a rozšířených žilek i červených skvrn

Thermage – převratná metoda omlazení bez skalpelu

Přístroj Thermage, který je ve světě již běžně známý a jeho účinky osvědčené, je pro české zákazníky zcela unikátní. Jeho specifická funkce spočívá v neinvazivní metodě, která bez jizev během jediného zákroku odstraňuje ochablost, navrací kůži pružnost a pleť omlazuje. Důkazem je mimo jiné i mimořádná obliba tohoto přístroje mezi hollywoodskými hvězdami.

Thermage umožní pacientům lifting pokožky, její vypnutí a především celkové zlepšení její kvality díky mohutnému nárůstu nového kolagenu. Skvělé je, že toto neinvazivní ošetření metodou hlubokého radiofrekvenčního vlnění se provádí pouze jednou a trvá 60 až 120 minut. Není během něj nijak poškozena svrchní část kůže, takže pacient může okamžitě pokračovat v normálním profesním, rodinném a společenském rytmu a životě. A jak dlouho Vám ošetření vydrží? Efekt zastavení stárnutí je viditelný až po dobu pěti let! I po uplynutí této doby budete však vypadat mladší než před zákrokem!

Tuto technologii lze využít k  vypnutí kůže v oblasti lícních kostí a tváří, vypnutí a zpevnění kůže v oblasti víček, odstranění pokleslých víček a korekce váčků, zmenšení podbradku a zpevnění kontur spodní části obličeje, zjemnění nosoretní rýhy či korekce vrásek v okolí úst. Pomůže i při zlepšení vzhledu v oblasti krku a šíje, vypnutí kůže povadlé následkem porodu či velkým úbytkem váhy nebo k omezení projevů celulitidy.

PŘED A PO 2
Před a po ošetření Thermage
PŘED A PO 1
Před a po ošetření Thermage

Palomar – řešení Vašich estetických problémů

Druhý z přístrojů - Palomar Star Lux 500 je absolutní doménou kliniky v oblasti omlazování pokožky frakčním neablačním laserem. Jako jediná v ČR je Mediestetik vybavena technologii DEEP IR, která umožňuje dokonalé zpevnění a vypnutí ochablé kůže. Jedná se o frakční neablativní laser nebo infračervené záření, díky němuž je možné řešit nejrůznější druhy estetických problémů neoperativní, rychlou, velice efektivní a bezbolestnou cestou bez nutnosti vyřazeni z pracovního procesu. Ať už se jedná o vypínání a vyhlazovaní kůže a vrásek, nebo o odstranění či zjemnění jizev vzniklých z různých příčin a mnoho dalšího. Zcela unikátní je jeho efekt při odstraňování dobře známých pajizévek neboli strií.

Využít kombinace účinků Palomar – omlazení a Thermage bezoperačního liftingu je ideální cestou k těm nejlepším možným výsledkům. Toto spojení nabízí v ČR pouze klinika Mediestetik, která se snaží svým pacientům nabídnout kompletní a co nejefektivnější služby, jež zajistí ty nejlepší klinické výsledky.

PŘED
Před ošetřením
PO
Po ošetření
PŘED
Před ošetřením
PO
Po ošetření

ZELTIQ – Zbavte se tukových polštářků! Značka: efektivně!

Úplnou novinkou je ošetření přístrojem ZELTIQ, který nabízí nejúčinnější metodu odbourávání podkožního tuku. Tato terapie neinvazivní liposukce je v Evropě zcela inovativní, v České republice ošetření tohoto typu můžete absolvovat pouze v Mediestetik.  Výjimečný je i samotný přístroj, v celé Evropě jsou totiž k dispozici pouze dva.  Přístroj ZELTIQTM disponuje unikátní technologií CoolScultptingTM, jejíž pomocí se uskutečňuje tzv.kryolipolýza. Pomocí této metody dochází k redukci podkožního tuku kontrolovaným ochlazováním tukových buněk.

Velice jednoduchým způsobem je tedy možné zbavit se tukových polštářků v oblasti břicha a zad, nepěkných změn tvaru břicha vzniklých následkem těhotenství a mnoho dalšího. Hodí se pro osoby v dobré fyzické kondici, se stabilní váhou či lehkou nadváhou, které se chtějí zbavit viditelných tukových polštářků na vybraných tělesných partiích. Výsledky tohoto zákroku byly prokázány několika klinickými studiemi, a tak ZELTIQTM získal v letošním roce certifikaci FDA – Federálního úřadu USA pro potraviny a léky (Food and Drug Administration).

Zákrok trvá jednu až tři hodiny a pacienti během něj mohou pohodlně sedět či ležet. Nová metoda ošetření není, na rozdíl od klasické liposukce bolestivá. V několika prvních minutách má pacient pocit intenzivního chladu, který rychle vymizí. Vzhledem k neinvazivní povaze zákroku, neexistují po samotné terapii žádná omezení. Pacient se tedy může ihned věnovat běžným denním aktivitám. Lákavá je i cena zákroku, která je výrazně nižší než u klasické liposukce.

před
Před ošetřením
po
Po ošetření

Laserová epilace – odstranění chloupků s trvalým účinkem

Pokud Vás obtěžují světle hnědé, tmavé či rezavé chloupky nad horním rtem, v okolí prsních dvorců a bradavek, ochlupení holení, stehen, bikiny linie a podbřišku, je ten správný čas pro permanentní depilaci v Mediestetik. Pomocí laseru Candela GentleLase se navždy zbavíte silných i slabých chloupků.  Tento přístroj je jedním ze tří epilačních laserů na světě, jenž má schválení od FDA na permanentní redukci chloupků. Jeho efekt je tedy, na rozdíl od systémů, jež tento certifikát nemají, opravdu zaručený a k dosažení výsledku postačí menší počet návštěv. Zároveň Mediestetik nabízí skvělé akční slevy a výhodné epilační balíčky.  Laserová epilace spočívá v odstranění ložiska růstu ochlupení. Léčba je zcela individuální a vhodné parametry laseru jsou nastaveny vždy specificky pro konkrétního pacienta. Účinnost ošetřeni závisí především na výkonu a nastavení správných parametrů laseru. Výhodou laseru, který je v Mediestetik využíván je definitivní redukce růstu nežádoucího ochlupení bez jakýchkoliv nepříjemných pocitů pacienta. Předností posledního modelu tohoto přístroje je také velká rychlost. Zajímavý je i vedlejší účinek tohoto přístroje. Tím je efekt jemné rejuvenace, který během ošetření vzniká. Laserový puls působí na ošetřovanou část pokožky, jejíž struktura je následně hladší a póry menší. Zároveň nezanechává na pokožce žádné jizvičky.

lazernaya epilyaciya 02 do
Před výkonem
lazernaya epilyaciya 02 posle
Po výkonu
PŘED A PO
Před a po ošetření

Léčba kožních vad cévního původu speciálním laserem Vbeam™ Perfecta

Cévní laser Candela Vbeam™ Perfecta, jímž klinika Mediestetik disponuje, patří mezi nejprogresivnější a nejefektivnější laserové přístroje v oblasti odstraňování všech cévních poškození. Účinně léčí také akné, vrásky, roztroušené zarudnutí kůže či nadměrné červenání se. Poradí si i s pigmentací, slunečními a stařeckými skvrnami. Tento kosmetologicky laser dosahuje vynikajících výsledků a lze jej využívat v každém věku. Vyšší efektivita výsledku je dosažena proto, že pokožka je během ošetření léčena nejen na povrchu, ale především v oblasti větších cév ve spodních vrstvách kůže.

sosud 03 do
Před ošetřením
sosud 03 pos
Po ošetření

Pokud přemýšlíte o některém ze zákroků, ale nejste si zcela jisti, který by byl pro Vás nevhodnější, nezoufejte. V Mediestetik Vám odborníci pomohou najít tu nejlepší metodu, případně kombinaci metod, právě pro Vás. Kompletní přehled všech zákroků i další důležité informace najdete na adrese www.mediest.cz.

Aktualizováno: 28.2.2011

Zákroky, na které se chystají ostatní