Za pět minut štíhlejší. A bez skalpelu

Autor:

Některé faldíky a špíčky cvičením nezhubnete. Ne že byste se málo snažili, nebo někde dělali chybu.Některé oblasti prostě jen dokážou odolávat roky a zdravý životní styl, ani hodiny v posilovně na ně neplatí.

aqualyx 2 Nemáte-li v lásce skalpely, často vás už jiné řešení nenapadne. Na poli neinvazivních ošetření však v posledních letech došlo k výrazné evoluci a k dosažení postavy, která bude odpovídat vašemu ideálu krásy, už narkózu dávno nepotřebujete.

Nejnovější metodou ambulantní korekce postavy je tzv. intralipoterapie přípravkem Aqualyx, která dosahuje výraznějších výsledků v kratším časovém rozmezí než všechny předchozí formy injekční lipolýzy. K dosažení výraznějšího efektu je rovněž potřeba menší počet ošetření.

pred po aqualyx Aqualyx je vodný roztok na želatinové bázi, který je biokompatibilní a je lidským tělem plně vstřebatelný. Pomocí tenoučké mikrojehličky se přípravek aplikuje přímo do tukových buněk a vyvolává jejich rozložení. Lymfatický systém rozložené buňky následně vyloučí z těla a po faldících nezůstane ani stopa. Celý proces štěpení buněk přitom trvá pouze mezi třemi a pěti minutami, na rozdíl od svých předchůdkyň je tak procedura skutečně velmi rychlá. První výsledky jsou viditelné bezprostředně po ošetření, v dalších dnech efekt ještě narůstá.

Metoda se nejčastěji používá k ošetření boků, břicha, kolen a spodních stran paží. Výborných výsledků dosahuje také na vnitřních stranách stehen, v oblasti podbradku nebo u mužů s gynekomastií (zbytnění tukové tkáně kolem zvětšené prsní žlázy).

 

Publikováno: 15.4.2014

Injekční lipolýza - Novinky

Související recenze a zkušenosti

Související nemoci

Doktor ve Vašem okolí   
Zákroky, na které se chystají ostatní