Jak se zbavit nadbytečného tuku? Představujeme fenomén dnešní doby

Autor:

V současné době se stává vzhled stále důležitějším, příznačné je proto pořekadlo "Váš vzhled, Váš úspěch". Často ani nezáleží na tom, jak zdravě se stravujete nebo kolik cvičíte, i přes toto vše prakticky není možné zbavit se nadbytečného tuku v určitých partiích. Je to dáno celkovým životním stylem společnosti, dědičností v rodině a dalšími faktory.

zeltiq p1

Je jen a jen na Vás zdali rezignujete, či podstoupíte plastickou operaci. Z pohledu zkušeného dermatologa není optimální ani jedna cesta a klinika estetické medicíny Mediestetik Vám ve spolupráci se společností Optopol nabízí unikátní možnost zbavit se nadbytečného tuku bez použití skalpelu.

Společnost Optopol (http://dermatologia.optopol.com.pl/) dodává na náš trh přístroj CoolSculptingTM, jedná se o patentovaný přístroj, který je držitelem certifikátu federálního úřadu pro kontrolu léčiv v USA a který zaručuje nejúčinnější metodu odbourávání podkožního tuku. Přístroj disponuje unikátní technologií CoolSculptingTM, jejíž pomocí se uskutečňuje tzv. kryolipolýza. Pomocí této metody dochází k redukci podkožního tuku kontrolovaným zmrazováním tukových buněk.

Díky této metodě je možné zbavit se tukových polštářků v oblasti břicha, boků a stehen lehce a rychle bez chirurgického zákroku, drastických diet a vyčerpávajícího cvičení. Laserové, ultrazvukové nebo chirurgické postupy odstraňovaní tuku můžou poškodit měkké tkáně, na rozdíl od kryolipolýzy Coolsculpting, kde toto nebezpečí nehrozí.

Coolsculpting pracuje na principu řízeného zmrazení tukových buněk, které pomalu odumírají a následně jsou odstraněny ze systému bílými krvinkami pomocí lymfatického systému. Metoda je nechirurgická, bezbolestná a celistvost pokožky se neporušuje. Další velké plus kryolipolýzy je nulová doba rekonvalescence. Již po první proceduře zjistíte, že se tukové polštářky zmenšily o 20 až 50%. Jenže to ještě není konec. Efekt dále narůstá v průběhu několika měsíců. Je možné říci, že výsledky jsou srovnatelné s chirurgickou liposukcí.

logo optopol

Touto procedurou také dochází k odstranění nepěkných změn ve tvaru břicha vzniklých následkem těhotenství, či jiných obtíží, které Vás mohou trápit. Procedura se hodí pro všechny, kteří se chtějí zbavit viditelných tukových polštářků na vybraných tělesných partiích. Výsledky tohoto zákroku byly prokázány několika klinickými studiemi a je tedy jen na Vaší zdravé úvaze, zda se svěříte do rukou odborného personálu a certifikovaného přístroje, nebo podlehnete „neodolatelným" levným nabídkám kryolipolýzy ze slevových portálů v různých pochybných kosmetologických centrech v podloubí panelových domů. Může na tom záviset nejen výsledný efekt ošetření, ale i Vaše vlastní zdraví.

Vzhledem k neinvazivní povaze zákroku neexistují po samotné terapii žádná omezení. Pacient se tedy může ihned věnovat běžným denním aktivitám. Lákavá je i cena zákroku, která je ve výrazně nižší cenové hladině, než ve které se nachází ceny klasické liposukce.

zeltiq

Pokud přemýšlíte o tomto zákroku, ale nejste si zcela jisti, nezoufejte. Na klinice estetické medicíny Mediestetik jsou Vám naši odborníci vždy k dispozici a stačí zajít na nezávaznou konzultaci, při které Vám rádi zodpovědí veškeré otázky a nejasnosti. Kontakty a další důležité informace najdete na adrese www.mediest.cz.

coolsculpting

Aktualizováno: 20.11.2013

Kryolipolýza - Novinky

Související recenze a zkušenosti

Anonymous 17.2.2013
Spokojený/á

Podstoupila jsem proměnu na Klinice YES VISAGE. Nejenom že já jsem byla každopádně spokojená, ale i ohlasy mého okolí jsou velmi pozitivní. Byla to pro mě nová šance, za kterou jim děkuji. Už teď vím, že se tam zase obje... Více 

2 Likes   3 Komentářů  
Spokojený/á

Tento "zákrok" jsem absolvovala již v minulosti a vzhledem k výbornému výsledku jsem se rozhodla pro zopakování. Velmi mi vyhovuje, že je neinvazivní a pro mě bezbolestný. Mohu srovnat i s jiným pracovištěm, kde prováděj... Více 

Doktor ve Vašem okolí   
Zákroky, na které se chystají ostatní