Zhubnout a vymodelovat postavu - s BodyShape ANO!

Autor:

Špičková klinika estetické medicíny MEDIESTETIK v Praze přináší novinku v oblasti estetické dermatologie, přístroj - BodyShape.

Ten se s úspěchem používá jako přístroj pro hubnutí a modelování siluety postavy, proti celulitidě, včetně fibrózní, proti striím, ke zmenšení celkového objemu těla a v neposlední řadě těchto procedur je i odstranění druhé brady, jehož výsledky lze co do efektivity srovnat pouze s liposukcí. Je vybaven manipulačním nástavcem pro lifting pokožky obličeje, šíje, dekoltu a prsou.

Procedura je naprosto bezpečná pro vnitřní orgány. Další nespornou výhodou tohoto přístroje je jeho dobrá snášenlivost a prakticky úplná absence nežádoucích účinků, což mimo jiné mnohdy umožňuje provést celou proceduru dokonce i během polední pauzy.

Přístroj BodyShape pracuje na principu, kdy při zvýšení teploty dochází v adipocytech k rozštěpení tuku na glycerín a mastné kyseliny. Stále více populární, efektivní a bezpečné RF proudy jsou v tělových manipulačních nástavcích kombinovány s vakuovou válečkovou masáží a lipolaserem. Tato kombinace spolu s nízkoenergetickým laserem mnohonásobně zesiluje působení na kůži a podkožní tukovou vrstvu, takže je výsledek pozorovatelný okamžitě po zákroku.

Přístroj BodyShape zaručuje rychlý a výrazný efekt, pozorovatelný po prvním zákroku.

Aktualizováno: 25.11.2011

Alternativa liposukce - neinvazivní odstranění tuku a celulitidy - Novinky

Související recenze a zkušenosti

Branislava L. 15.3.2011
Spokojený/á

Po dobu, kdy jsem pravidelně docházela do Petra Clinic na jednotlivá ošetření, jsem si velice rychle zvykla nejen na profesionální a dokonalý přístup, ale taky na velice příjemné vystupování všech zaměstnanců, "rodi... Více 

Doktor ve Vašem okolí   
Zákroky, na které se chystají ostatní