Autor: Pavel Hilbert, CEO Estheticon

Estheticon informuje návštěvníky portálu, kteří lékaři se těší důvěře pacientů, kterých odborníků si pacienti váží za jejich práci a neváhají se podělit o svoje zkušenosti, nebo vyjádřit slova poděkování. Lékaři, kteří obdrží nejvíce kvalitních hodnocení od svých pacientů, získávají ocenění TOP 5 pro daný zákrok a region.

Toto ocenění se uděluje jednou za tři měsíce pro 5 lékařů provádějících daný zákrok ve vybraném regionu. Pacienti pak snadno vyhledají TOP 5 odborníků podle viditelného označení na seznamech lékařů.

Screenshot 2018 12 12 at 12.36.56 Náhled, jak vypadá ocenení TOP 5 na seznamech lékařů pro daný zákrok a město.

Jaká kritéria jsou zohledněná pro udělení TOP 5?

Základní podmínkou pro získání TOP 5 je alespoň 5 hodnocení k danému zákroku. O ocenění TOP 5 rozhoduje dále nejen množství získaných recenzí, ale především jejich kvalita. Bude brána v potaz délka a obsah jednotlivých hodnocení, čím více informaci o průběhu zákroku a rekonvalescence, tím lépe.

Velkým přínosem jsou fotografie před a po přiložené k popisu zkušeností. Význam má i počet hvězd vyjadřujících spokojenost pacienta a v neposlední řadě přínos hodnocení pro ostatní uživatele.

Screenshot 2018 12 12 at 12.41.58
Nastavení widgetu

Widget TOP 5

Lékař, který v daném čtvrtletí získá ocenění TOP 5, bude informován e-mailovou cestou. Obdrží zároveň widget TOP 5 včetně odkazu do administrace, kde si ho může stáhnout a následně vložit na vlastní webové stránky, aby informoval své stávající i budoucí pacienty o tomto vyznamenání.

Screenshot 2018 12 12 at 12.41.47
Vzhled widgetu TOP 5

Tipy

  1. Nevíte, jak pobídnout pacienty k napsání recenze? Přečtěte si rady na našem blogu.
  2. Nezapomeňte, že můžete požádat pacienty o recenzi prostřednictvím naší emailové šablony.
  3. Nebo jim pošlete email s poděkováním, že si vybrali právě vás. Přiložte odkaz na váš profil, kde hodnocení lze jednoduše vložit.

Aktualizováno: 18.12.2018

Důležité odkazy
O nás
Propagace
Pravidla
Užitečné tipy
Pro novináře
Volné pozice