Lékařka, která nedělá z žen voskové figuríny

nevěsta

Paní doktorka terzijská je nejlepší lékařka,kterou znám,umí to nejlépe,nedělá z žen "voskové figuríny"anebo "kočičí tváře",ale vše dělá s citem a dokonale!Ostatní,kdo dělají tyto zákroky se musí ještě hodně učit a mají zajisté co dohánět!!!Nabízí maximální komfort,kvalitu a jistotu.
Mudr.Terzijská je jednička a zřejmě i zůstane.
Navíc sama je velice krásná,příjemná a šikovná.

Zobrazit příspěvky3 Skrýt příspěvky3
Lucie

Dobrý den, máte pravdu, že tváře voskových figurín jsou často odstrašující příkladem pro případné podstoupení těchto zákroků..kdo Vám paní doktorku doporučil? A na jaké výplně k ní chodíte a kam?

Zobrazit odpovědi 2
nevěsta

K paní doktorce Terzijské chodím skoro 35let!!!!!!A na výplně posledních 5let,co se to stalo modním hitem!Je skvělá,hlavně má jako jediná v této republice nejdelší praxi v aplikaci a má obrovské zkušenosti v zahraničí.Tohle všechno mohou mít i ostatní lékaři,ale ona má především cit a to se koupit nedá!!!!TAKŽE SI MŮŽETE BÝT JISTÁ VŽDY100% výsledkem.
Zuzana Š.

Reakce na nevěsta
nevěsta

zde se nevyplácí šetřit anebo chodit k "učňům",jedná se o obličej a my chceme být krásné a ne hrůzné!

Recenze lékaře

Celkové hodnocení
Chování, jednání a přístup lékaře
Odpověděl na mé dotazy
Čas strávený se mnou
Pooperační péče
Komunikace přes telefon nebo email
Ochota a příjemnost personálu
Čekací doba
Související recenze a zkušenosti
45 let, odstranění vrásek
Injekční výplně
  Spokojený/á
Jmenuji se Helena H., je mi 45 let a v roce 2006 po nepříjemném rozchodu s partnerem jsem markantně zhubla, i když to nebylo nemilé, myslím to zhubnutí, ale tím se mi prohloubily vrásky v obličeji.... Více 
Doktor ve Vašem okolí