Veškerý obsah v této sekci vytvářejí skuteční uživatelé portálu, nikoli lékaři nebo specialisté.

Skvělý tým...

Už jsem po zákroku Stojí to za to
erik6150059
Vytvořeno: 30. 6. 2014 · Aktualizace: 1. 7. 2014

O lékaři

Kontaktovat odborníka
Hodnocení:

Skvělý tým...

Zkušenost

Absolvovala jsem zde před měsícem augmentaci prsou u MUDr. Križka. Opravdu všem doporučuji ošetření na této klinice, protože nedokáži dodnes nalézt jakoukoliv chybičku v přístupu personálu, v profesionalitě, v pooperační péči. Jsem naprosto nadšená z výsledku operace, mám velmi krásná prsa, chválím doktora Križka za jeho perfektní odhad velikosti a tvaru prsních implantátů, za jeho vysoké estetické vnímání ženské krásy a také musím ocenit jeho klukovský šmrnc, upřímnost a humor:-))) Děkuji skvělému a usměvavému anesteziologovi, který mi vyprávěl před zákrokem vtipy a celému operačnímu týmu, který se smál se mnou..Sestřičky na pooperačním oddělení jsou jednoznačně andělé, nechápu jak je vybírali..ochotné, lidské, usměvavé, milé, ale navíc naprosto profesionální. Navíc interiér kliniky je neskutečně dokonalý. Nejkrásnější pokoj v jakém jsem kdy spala byl můj pooperační pokoj v Brandeis Clinic:-)))) Ještě jednou tedy všem moc děkuji a snad někdy příště?:-))) Erika Č.

Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

davi6148309

· Trutnov

· 1. 7. 2014

Dobrý den, Eriko. Mnoho žen, které si právě vybírají svého plastického chirurga pro zvětšení prsou ocení Vaše postřehy. Podle čeho jste se rozhodovala, kam na operaci půjdete? Bylo něco, z čeho jste měla největší obavy před operací? A nakonec, můžu se zeptat, kolik jste investovala do svých nových prsou? :) S pozdravem , Jana

Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Aktualizujte svoji zkušenost
Aktualizujte svoji zkušenost
Líbil se vám tento příběh?
Popište své zkušenosti s estetickou chirurgií
Začít hned
Zobrazit vše

Více zkušeností

Informace, které se objevují na Estheticon.cz, nemohou v žádném případě nahradit vztah mezi pacientem a lékařem. Estheticon.cz nepodporuje komerční produkty nebo služby.