Veškeré informace na této stránce pocházejí od uživatelů portálu, nikoli od lékařů nebo specialistů.

Liposukce tumescentní - boky

Jsem po zákroku Stojí to za to
anonymous225872
Vytvořeno: 30. 6. 2014 · Aktualizováno: 4. 7. 2014

O lékaři

MUDr. Vladimír Janeček
MUDr. Vladimír Janeček Hradec Králové, Královéhradecký kraj
Hodnocení:

Liposukce tumescentní - boky

Příběh

Podstoupila jsem u pana Janečka - liposukci boků a s výsledkem jsem VELICE SPOKOJENA! Dlouho jsem brouzdala na internetu a hledala vhodného lékaře. Několik jsem jich obepsala, bohužel zpět se mi dostávaly standartní e-maily - šablony o daných zákrocích, které si přečtu kdekoliv jinde. Od p.Janečka, jako jediného, dorazila odpověď přesně na to, co jsem se ptala - konečně někdo, kdo mi odpověděl jasně, stručně a zeptal se mě, kdybych měla čas na případnou konzultaci. To na mě udělalo obrovský dojem stejně jako mnoho kladných referencí, uveřejněných na internetu. Vyšel mi vstříc po všech stránkách. NELITUJI A JEDINĚ DOPORUČUJI! A mnohokrát děkuji jak jemu, tak i personálu, který s ním spolupracuje :-) Cítím se skvěle ;-)

Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

falt6146328

· Praha

· 4. 7. 2014

Dobrý den, děkuji za Vaší zkušenost. Nenapsala byste mi, kolik jste za liposukci boků zaplatila? Jak dlouho zákrok trval a jak dlouho po něm jste mohla jít domů?

Také by mě zajímalo, jaké konkrétní informace jste před zákrokem hledala? Děkuji. Alžběta

Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Aktualizujte svůj příběh

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.