Pan doktor má skvělý přístup

123

Podstoupila jsem tento zákrok před necelými čtyřmi měsíci a jsem moc spokojena... Výsledek je bezva. Pan doktor Remeš má skvělý přístup, sestřičky taktéž. Velmi milé jednání. Děkuji. :-)

Zobrazit příspěvky3 Skrýt příspěvky3
Lucie

Dobrý den,

velmi mne zaujal Váš příspěvek, mohu se zeptat jakou metodou jste si nechala podbradek odstraňovat? Nechtěla byste vložit fotky před a po zákroku? Jsem zvědavá na rozdíl, kamarádka má s podbradkem trápení a zvažuje možnosti co s tím.

Předem Vám děkuji za radu

Lucka

Majdalenka

Po dlouhé době se objevil příspěvek k této problematice a velice mě zaujal. Plánuji již několik měsíců odstranění podbradku, začala jsem lipolýzou, pak mezonitěmi, ale výsledek je téměř nulový a tak momentálně sháním informace a vybírám lékaře, kterému bych se svěřila do rukou. Můžete popsat podrobněji celý zákrok a rekonvalescenci ? Děkuji a těším se na odpověď

Zobrazit odpověď
123

Ano, podbradek byl odsán v lokální anestezii, ambulantně. Oblast, která bude odsávána se napustí speciálním roztokem. Poté skrz řez, který se udělá pod bradou, je vysávána tuková tkáň kanylou. Zákrok trval cca 20 minut. Po zákroku mi byl nasazen návlek, který jsem nosila prvních 14 dnů skoro nepřetržitě. Doma jsem byla tři týdny. Návlek jsem nosila ale i nadále po těch třech týdnech, zhruba dva měsíce. Nejdříve když jsem přišla domů z venku, později pouze nas noc. Otok pomalu mizel, pod kůží byly donedávna malé zatvrdliny. Asi po třech měsících jsem mohla říci, že zatvrdliny a otok se zcela zahojily, jizva je minimální. (Musí se promašťovat krémem, sádlem apod.) Výsledek stojí za to.

Recenze lékaře

Související recenze a zkušenosti

bobeck 26.6.2014
Spokojený/á

Zákrok jsem podstoupila před 14-ti dny a jsem velmi spokojená. Výsledek je takový, jaký jsem si představovala a vše proběhlo bez komplikací. Moc děkuji panu doktorovi.

1 Like   1 Komentář  
Doktor ve Vašem okolí