Veškerý obsah v této sekci vytvářejí uživatelé portálu, nikoli lékaři nebo specialisté.

Bolesti nebyly tak hrozné

Už jsem po zákroku Stojí to za to
navstevnik268425
Vytvořeno: 9. 3. 2015 · Aktualizace: 10. 3. 2015

O lékaři

MUDr. Petr Hýža Ph.D.
MUDr. Petr Hýža Ph.D. Jihomoravský kraj
Kontaktovat odborníka
Hodnocení:

Bolesti nebyly tak hrozné

Příběh

Chtěla bych touto cestou moc poděkovat panu doktoru Hýžlovi,u kterého jsem před čtyřmi dny absolvovala augm. pod sval.Pan doktor je velmi zkušený plast.chirurg,velice milý,příjemný,citlivý a stále usměvavý člověk.Jsem moc ráda,že jsem si vybrala právě jeho a moc ho všem doporučuji.Operace a násl.dnů jsem se hodně bàla,(po všech těch zkušenostech přečtených na internetu)ale teď už vím,že to bylo zbytečné.Bolesti v prvních 2dnech nějaké byly,ale rozhodně ne tak hrozné,jaké jsem čekala.Dají se zvládnout s úsměvem na tváři-opravdu!A to jsem na bolest hodně citlivá,tak se opravdu ničeho nebojte.Ani vytahování drenů jsem u p.doktora skoro necítila.Je opravdu skvělý!!!Teď už jen lituji,že jsem do toho nešla dřív (je mi 48).Kdo váháte,tak už neváhejte ;-)

Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

lajka269278

·

· 10. 3. 2015

dobrý den děkuju za informace. Já se chystám na augmentaci asi v září, mám vybrané 3 pány doktory, ke kterých půjdu na konzultaci a pak se rozhodnu, dr Hýža byl taky mezi nima, ale nakonec jdu k Dr. truparovi, k tomu už 25.3. a pak k dr Menšíkovi a Dr. Justanovi tak jsem zvědavá, který vyhraje

Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Aktualizujte svůj příběh
Aktualizujte svůj příběh
Líbil se vám tento příběh?
Sdělte nám svůj příběh s estetickou chirurgií
Začít hned
Zobrazit vše

Více skutečných příběhů

Informace zveřejňované na Estheticon.cz, nemohou v žádném případě nahradit osobní konzultace mezi pacientem a lékařem. Estheticon.cz nepodporuje komerční produkty ani služby.