Veškeré informace na této stránce pocházejí od uživatelů portálu, nikoli od lékařů nebo specialistů.

Výplň vrásek bez efektu

Jsem po zákroku Nestojí to za to
Sonicka
Vytvořeno: 26. 9. 2016 · Aktualizováno: 27. 9. 2016
Příběh

Byla jsem na výplni nosoretních vrásek.Výsledek je špatný,vrásky se nevyhladily ani trochu.Doma jsem si všimla,že se výpln jako by rozlila do stran vedle vrásek a měla jsem vystouplá místa vedle nosu a bouličku nad horním rtem.Trochu jsem si to sama rozmasírovala . Nyní po měsici nevidím žádný efekt, a to jsem byla ujištěna, že výpln vydrží 9 měsíců.

Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

wild6148000
wild6148000
Doporučený člen

·

· 27. 9. 2016

Ahoj Soničko,volala jsi lékaři, byla jsi výsledek reklamovat? Co Ti bylo řečeno?Bohužel negativní hodnocení jsou právně hrozně těžce uchopitelná a musíme dodržovat pravidla a zákony a tedy nemůžem publikovat jméno lékaře :-(. To můžeme u tzv.transparentních lékařů, kteří souhlasí i s negativními hodnoceními a podle toho se k nim i staví. U ostatních však jména můžeme publikovat pouze s iniciály.Každopádně Ti jiné uživatelky mohou poslat soukromou zprávu a přes tu můžeš sdělit veškeré informace, které budeš chtít. Tento nástroj je schválně pro Vás, abyste se k potřebným informacím dostaly zákonnou cestou.Ještě se zeptám, uvažuje, že půjdeš i někam jinam?

Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Aktualizujte svůj příběh
Aktualizujte svůj příběh
Líbil se vám tento příběh?
Podělte se o svůj příběh s estetickou chirurgií
Začít hned
Zobrazit vše

Více skutečných příběhů

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.