Veškeré informace na této stránce pocházejí od uživatelů portálu, nikoli od lékařů nebo specialistů.

Již dlouho se odhodlávám

Jsem po zákroku
Jana277479
Vytvořeno: 26. 3. 2015 · Aktualizováno: 26. 3. 2015

O lékaři

MUDr. Martin Paciorek
MUDr. Martin Paciorek Moravskoslezský kraj
Kontaktovat odborníka
Příběh

Již dlouho se odhodlávám k zákroku , důvodem jsou nejenom mé obavy , ale také nedostatek času, neboť většinu roku jsem mimo ČR. Proto musím zákrok naplánovat, a vejít se i s rekonvalescencí a kontrolou po zákroku, do jednoho měsíce. Moje obava plyne také z toho, že moje maminka měla rakovinu prsu, ráda bych věděla, zda vložení implantátů nemá vliv na pravidelné kontroly a přehlednost prsní žlázy. Od zákroku očekávám, asi jako každá žena, pevnější lépe tvarovaná prsa a můj sen je pořídit si konečně krajkovou podprsenku bez push up efektu :)

Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

mich6149667
mich6149667
Doporučený člen

·

· 26. 3. 2015

Krajková podprsenka bez push-upky je sen nás všech, Jano:)! Jedná se jistě o větší operaci, ale pro zkušené lékaře jde i tak o rutinní zákrok.Pan doktor má velmi mnoho pozitivních ocenění, věřím, že jste zvolila správně a těším se, až se s námi podělíte o fotografie před/o.S vaším dotazem ohledně anamnézy rakoviny v blízké rodině bych se být vámi obrátila do diskuze, kde můžete položit otázku a získat erudovanou odpověď od vícero odborníků, je jistě důležité být opatrná, diskuze:http://www.plasticka-chirurgie.info/diskuze/modelace-prsou-s-augmentaci.Případně to vyřešit rovnou u pana doktora Paciorka. Zde je možná poslet poptávku přímo na něj: http://www.plasticka-chirurgie.info/chirurgove/paciorek-martinKdy chcete zákrok podstoupit? Před vyšetřením je třeba podstoupit o řadu vyšetření, bude třeba hodně plánování.Těším se na zprávy od vás, Michaela.

Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Aktualizujte svůj příběh
Aktualizujte svůj příběh
Líbil se vám tento příběh?
Podělte se o svůj příběh s estetickou chirurgií
Začít hned
Zobrazit vše

Více skutečných příběhů

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.