Není se čeho bát

Dobrý den, chci se s Vámi podělit se svými problémy:
po porodech, nevhodném životním stylu a v období menopauzy jsem přibrala více než 15 kg. Během několika posledních měsíců jsem zhubla 10 kg, ale přesto jsem se styděla ukázat v plavkách nebo těsnějším oblečení, protože moje břicho bylo vytahané, ale hlavně převislé a v těsnějším oblečení to bylo vidět.
Při brouzdání po internetu jsem náhodou narazila na stránky „ÚSTAVU ESTETICKÉ MEDICÍNY PRAHA, pracoviště K. Vary“. Na jejich stránkách jsem se dověděla vše o plastické operaci břicha (abdominoplastice).Přesto to trvalo skoro dva roky, než jsem našla odvahu (protože je mi už 64+) a objednala se na konzultaci k MUDr.Kupkovi, který mi vše podrobně vysvětlil.
Dne 3.8.2015 jsem podstoupila operaci, nyní je to více než 5 týdnů od operace, a cítím se velice dobře.
Tímto chci poděkovat celému týmu pracovníků „ÚSTAVU ESTETICKÉ MEDICÍNY PRAHA, pracoviště K.Vary“, především primáři MUDr. Dušanu Zárubovi, MUDr.Tomáši Kupkovi za perfektní podání informací k zákroku, a pooperační péči. Také chci poděkovat anestezioložce MUDr.Vladimíře Štastné, sestřičkám a všemu ošetřujícímu personálu za vzornou péči po celou dobu mojí hospitalizace na této klinice.
Ženy, které toto čtete a rozhodujete se,zda tento zákrok podstoupit, jděte do toho!!!!!!!! Jsem strašně ráda, že jsem našla tuto kliniku na internetu. Všem ji vřele doporučuji!!!
M.J. Karlovarský kraj

Další podobná doporučení

Ploché bříško

Abdominoplastika (Operace břicha)
  Spokojený/á
Pana dr.Kulhánka mohu jen a jen doporučit,díky němu mám krásné ploché bříško za které se už nemusím stydět:o) Dřívě,než jsem se rozhodla zákrok podstoupit jsem se za sebe a hlavně tu žvýkačku na... Více 

Dva roky po abdominoplastice, velká spokojenost

Abdominoplastika (Operace břicha)
  Spokojený/á
Zdravim vsechny co zajima abdominoplastika. Pro tuto operaci jsem se rozhodovala tak rok. Vse jsem si nastudovala dopredu, abych vedela co tento zakrok obnasi. Shledla jsem i par odkazu jak se ta... Více 
Doktor ve Vašem okolí