Zlaté ruce

PŠimečková

Vážený pane doktore Svobodo, děkuji Vám nejen za Vaše zlaté ruce, ale za Váš skutečně milý a ochotný přístup. Dlouho jsem se nesetkala s takovým člověkem, jako jste Vy, a myslím to vážně.

Až je mi líto, že kontroly skončily. Ale opravdu již není co kontrolovat. Jsem naprosto spokojená, vše je tak, jak má být! a jsem nadšená! :) A to je co říct u mě. Jsem komplikovaný člověk, co se vnímání detailů týká, potřebuji mít vše naprosto souměrné. Pan doktor se k mým návrhům a dotazům stavěl velmi vstřícně. Vše vyřešil k mé spokojenosti bez jakýchkoli poznámek, že řeším hlouposti (jak tomu v mém případě často bývá).
Pobyt v sanatoriu, kde jsem podstoupila operaci, byl příjemným odpočinkem. Lidé tam jsou velmi příjemní, odpoví na vše a nikdo se netváří, že obtěžujete.

Opravdu velikánská spokojenost a převeliké DÍKY!

Ať se Vám, pane doktore, daří!
Přeji Vám hodně zdraví a úspěchů!
Snad Vás budu moci ještě někdy alespoň potkat... :)

Vážená paní Šimečková, děkuji Vám za Vaše…

MUDr. Svatopluk Svoboda

Vážená paní Šimečková,
děkuji Vám za Vaše milá slova. Jsou nejen potěšením, ale i velkým povzbuzením do další práce nejen pro mne, ale i pro celý kolektiv 1. kolínského sanatoria.
Velmi si vážíme toho, že jste byla s naší prací spokojená. Píšete, že jste trochu komplikovaná osobnost, ale vždyť přece každý člověk, každá pacientka, je specifickou osobností. Úkolem dobrého plastického chirurga je osobnosti pacientky porozumět a snažit se podle svých sil a možností splnit její přání a představy. Jsem opravdu rád, že se nám to právě u Vás podařilo.
Ještě jednou srdečné díky.
Přeji Vám všechno dobré.
MUDr Svatopluk Svoboda

Recenze lékaře

Celkové hodnocení
Chování, jednání a přístup lékaře
Odpověděl na mé dotazy
Čas strávený se mnou
Pooperační péče
Komunikace přes telefon nebo email
Ochota a příjemnost personálu
Čekací doba

Související recenze a zkušenosti

Doktor ve Vašem okolí