Veškeré informace na této stránce pocházejí od uživatelů portálu, nikoli od lékařů nebo specialistů.

Operace karpálního tunelu. Konečně je po bolestech

Jsem po zákroku Stojí to za to
bousova
bousova
Vytvořeno: 31. 8. 2016 · Aktualizováno: 5. 9. 2016

O lékaři

MUDr. Tarek Rashed
MUDr. Tarek Rashed Praha, Praha (kraj)
Kontaktovat odborníka
Hodnocení:

Operace karpálního tunelu. Konečně je po bolestech

Příběh

Chtěla bych moc poděkovat panu doktoru Tarkovi Rashedovi, který operoval mému dědovi panu Vladimíru Boušovi syndrom karpálního tunelu v červnu tohoto roku. Mé velké díky patří i vzhledem k tomu, že se jednalo o druhou operaci ruky. První operace byla provedena v kolínské nemocnici, ale po jejím velice špatném provedení děda trpěl velikými bolestmi ruky. V noci pro velké brnění ruky nemohl spát, došlo to tak daleko, že nemohl udržet nic v ruce. Pan doktor byl velice vstřícný, již při první konzultaci nám vše podrobně vysvětlil. Samotná operace proběhla naprosto výborně. Hned po operaci mohl děda domů a musím dodat, že po zákroku nebyla potřeba žádná anageltika. Ocenit bych chtěla pana doktora i za naprosto nadstandartní pooperační péči, kterou jsem ještě nikdy nezažila. Pan doktor Rashed převazoval ránu vždy osobně a to i o víkendech a po službě. Rána se dědovi krásně zahojila a jizva je vidět opravdu minimálně. Především však děda necítí žádnou bolest, ani brnění a může ohnout prsty do dlaně, což před operací nedokázal!!! V tuto chvíli si již nedokáže představit, že by operaci nepodstoupil přesto , že jí odsouval co to šlo, pro předchozí špatné zkušenosti. Jsme vděčný, že reoperaci provedl pan doktor Rashed, je to opravdu člověk na svém místě a skvělý lékař.

Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

mich6149667
mich6149667
Doporučený člen

·

· 5. 9. 2016

Pozákroková péče dělá velký rozdíl v celkovém vnímání:).Můžu se zeptat, zda jste "neúspěšnou" operaci řešili s Kolínkou nemocnicí? A jak se k tomu postavili? Po jak dlouhé době jste nakonec vyhledali pana doktora Rasheda? Šli jste cíleně za ním a na základě čeho?Moc děkuji za důležité info pro nás ostatní!

Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Aktualizujte svůj příběh

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.