Šetrné odstranění výrůstku mezi řasami

Ann

Potřebovala jsem odstranit nárůstek mezi řasami pravého oka asi 2mm a to pokud možno šetrnou metodou, abych neměla zjizvené víčko a nepřišla o řasy.
Jsem z Brna, ale zde na různých pracovištích v Brně mě buď odmítli, že to nedělají nebo to chtěli odstranit klasicky odříznutím a vypálením nebo dokonce klínovým vyříznutím víčka. Na zákrok jsem nakonec jela do Jihlavy do Laserového centra , kde mi to odstranil laserový terapeut pan Thomas Goll frakčním laserem CO2 . Cestu jsem musela absolvovat sice 2x, ale byla jsem velmi spokojena profesionálním přístupem pana Thomase Golla i jeho asistentky, kterým tímto děkuji.
Doporučuji všem!

Zobrazit příspěvky2 Skrýt příspěvky2
Lucie

Ann, takže řasám se nic nestalo? Nemáte fotku?

Zobrazit odpověď
Ann

Sice se pár řas upálilo při zákroku (bylo to spíše cítit než vidět) - týden jsem si neměla líčit oči, ale asi to dorostlo není to vůbec znát a zákrok nebyl nijak bolestivý spíše trochu nepříjemný. Snad vám to pomůže v rozhodování. Terri Ann

Recenze lékaře

Celkové hodnocení
Chování, jednání a přístup lékaře
Odpověděl na mé dotazy
Čas strávený se mnou
Komunikace přes telefon nebo email
Ochota a příjemnost personálu
Čekací doba

Související recenze a zkušenosti

Lenka Oltova 1.7.2016
Spokojený/á

Dobry den, je to asi deset dní,co jsem podstoupila Laserové odstraneni znamének. Celkem jich bylo sedum. Na zádech a břiše. Zakrok byl skoro bezbolestný a výsledek vyborný. Vše je krásně zahojené a už teď jsou jizvičky t... Více 

1 Like  
Anonymous 25.10.2013
Spokojený/á

Před pár dny jsem si v laserovém centru nechala odstranit velký fibrom na krku. Zákrok byl velice rychlý, místo nekrvácelo a nemám ani žádnou jizvičku. Přístup byl velice profesionální, jsem velice spokojená.

Doktor ve Vašem okolí