Veškeré informace na této stránce pocházejí od uživatelů portálu, nikoli od lékařů nebo specialistů.

Podstoupila jsem zvětšení prsou s implantáty

Jsem po zákroku Stojí to za to
lenks450904
Lenks450904
Vytvořeno: 25. 1. 2017 · Aktualizováno: 26. 1. 2017

O lékaři

Kontaktovat odborníka
Hodnocení:

Podstoupila jsem zvětšení prsou s implantáty

Příběh

Podstoupila jsem zvětšení prsou s implantáty na soukromé klinice Medicom clinic v Brně. Ráda bych touto cestou chtěla poděkovat celému personálu za úžasný přístup a mé velké díky hlavně pana doktorovi Pachmanovi. Hned od první návštěvy na klinice jsem věděla, že můj výběr byl správný a že o mne bude skvěle postaráno po celou dobu. Mudr. Pachman je velmi ochotný odpovědět na veškeré otázky a doporučit velikost implantátů tak, aby vše vypadalo ce nejpřirozeněji. Toho si moc vážím a dnes jsem nesmírně ráda, že jsem se odhodlala na tento zákrok jít. Zvedla jsem si své sebevědomí a po dlouhé době se cítím jako krásná žena. Ještě jednou všem mnohokrát děkuji a vím, že kdykoliv v budoucnu budu přemýšlet o jakémkoliv zákroku, vždy si zvolím právě Medicom clinic.

Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

mark6154328
mark6154328

·

· 26. 1. 2017

Ahoj Lenks, děkujeme, že ses podělila o svoji zkušenost a radost! Jak dlouho jsi o zvětšení přemýšlela a jaké máš implantáty? Díky, Markéta

Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Aktualizujte svůj příběh
Aktualizujte svůj příběh
Líbil se vám tento příběh?
Podělte se o svůj příběh s estetickou chirurgií
Začít hned
Zobrazit vše

Více skutečných příběhů

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.