Veškeré informace na této stránce pocházejí od uživatelů portálu, nikoli od lékařů nebo specialistů.

Rád bych se informoval o operaci

Jsem po zákroku
pedrogrosso
Pedrogrosso
Vytvořeno: 5. 2. 2017 · Aktualizováno: 6. 2. 2017
Příběh

Rád bych se informoval na podrobnosti o endoskopické operaci karpálního tunelu. Mám dlouhodobé problémy, prvně mi SKT byl diagnostikován před cca 10 lety. Konvenční metody nepomohly (ultrazvuk, rehabilitace), bohužel jsem si však nemohl nikdy dovolit dvou až tří měsíční ekonomický výpadek. Tato nova metoda vypadá jako cesta. Pracovně nicméně pobývám většinou v zahraničí a je pro mne podstatná koordinace časová. Zjišťuji tedy - lhůty pro objednání - předoperační vyšetření ( kolik a jak dlouho před zákrokem) - kontroly po zákroku (kolik a jak dlouho po zákroku) - výslednou cenu zákroku

Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

davi6148309
davi6148309

· Trutnov

· 6. 2. 2017

Dobrý den, doporučuju se zeptat konkrétních lékařů. Tady je seznam lékařů, kteří tuto operaci provádějí: http://www.plasticka-chirurgie.info/chirurgove/endoskopicka-operace-karpalniho-tunelu. Možná to budete mít rychlejší, když si zavoláte a budete mít odpovědi hned.

Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Aktualizujte svůj příběh

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.