Veškerý obsah v této sekci vytvářejí skuteční uživatelé portálu, nikoli lékaři nebo specialisté.

Zmenšení prsou s vynikajícím vysledkem

Už jsem po zákroku Stojí to za to
Looca
Vytvořeno: 13. 3. 2017 · Aktualizace: 14. 3. 2017

O lékaři

Kontaktovat odborníka
Hodnocení:

Zmenšení prsou s vynikajícím vysledkem

Zkušenost

Dobrý den,za sebe můžu říct,že jsem opravdu spokojená.Dlouho jsem hledala kliniku s nejlepším chirurgem a našla jsem.p.doktor má 23 letou praxi v oboru a je soudním znalcem + x dalších aktivit co se týká oboru,takže špička.Byla jsem na zmenšení prsou jelikož bůh mi nadělil víc než musel a než chci nosit a p.doktor Tomášek mi od toho odpomohl.Neznám žádného doktůrka který opravdu pokaždý má dobrou náladu,není namyšlený a zodpoví vše co vás zajímá.Kdykoli mu můžete zavolat s jakýmkoli problémem a nikdy není naštvaný ani neodsekává.Skvělí človíček.Sestřičky byly taky moc fajn-vždy pomohly a staraly se a byly nápomocny a také usměvavé.Prostě líp jsem si nemohla vybrat ikdyž to mám cca 150km

Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

alice_p385122

·

· 14. 3. 2017

Vždycky čtu takové zprávy hrozne ráda. Žena by se měla cítit sama se sebou spokojená. Já jsem to podstoupila v 15 letech a až si nasetrim, chci znovu (psa mi totiž opět narostla diky puberte, porodu...) kéž by na to pojišťovna aspoň něco přispěla.

Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Aktualizujte svoji zkušenost
Aktualizujte svoji zkušenost
Líbil se vám tento příběh?
Popište své zkušenosti s estetickou chirurgií
Začít hned
Zobrazit vše

Více zkušeností

Informace, které se objevují na Estheticon.cz, nemohou v žádném případě nahradit vztah mezi pacientem a lékařem. Estheticon.cz nepodporuje komerční produkty nebo služby.