Veškeré informace na této stránce pocházejí od uživatelů portálu, nikoli od lékařů nebo specialistů.

Touha po menších prsou

Jsem po zákroku
pastelka
PASTELKA
Vytvořeno: 21. 3. 2017 · Aktualizováno: 25. 3. 2017
Příběh

Můj problém velkých prsou mi po MD, dlouhém kojení činí zdravotní problémy se zády, ale také s oblečením. Más strch do toho jít, nese to s sebou mnoho rizik a strachu z nepoznaného, ale chtěla bych se dozvědět něco více o pacientkách, které tento problém měly a podstoupily operaci a mají svůj názor na to a zda by to udělaly znovu či ne, chci se rozhodnout. ale i nechat si poradit. Je mi 47 let.Děkuji za to.

Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

intuicia
Doporučený člen

·

· 25. 3. 2017

zdravim vas, pastelka. nebola som sice na zmenseni, ale na modelacii, tiez mam 47 rokov a jedine, co si vycitam je, ze som zakrok nepodstupila uz skor. najvacsi strach som mala z anestezie, bola to moja prva operacia v narkoze, ale vsetko dopadlo vynikajuco a tesim sa z peknych prs. pred zakrokom som bola na troch konzultaciach, aj u dr.mensika v body clinic v brne a urobil na mna velmi dobry dojem. drzim vam palce, myslite pozitivne a nebojte sa, s pozdravom, I.

Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Aktualizujte svůj příběh
Aktualizujte svůj příběh
Líbil se vám tento příběh?
Sdělte nám svůj příběh s estetickou chirurgií
Začít hned
Zobrazit vše

Více skutečných příběhů

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.