39 rokov, zvacsenie poprsia, korekcia laveho dvorca

39 rokov, zvacsenie poprsia, korekcia laveho dvorca

Zuzana SR

Pan MUDr. Hyza je nielen skvely clovek ale aj precizny odbornik so zmyslom pre estetiku. Na jeho kontakt som sa dostala od kamaratky a veru inam by som uz ani nesla. Velmi pekne dakujem.

Zobrazit příspěvky4 Skrýt příspěvky4
Lucie

Zuzko, ahoj, můžu se zeptat na bližší informace ke korekci toho dvorce? Copak jsi s ním měla? Nevložila bys fotku před a po, prosím?

Zobrazit odpovědi 3
Zuzana SR

ahoj Lucko, nehnevaj sa nerada take fotim..., mala som ho nizsie o 1,5 cm a bolo to vidno aj cez oblecenie. Teraz su bradavky sumerne, uz sa hojim 3 mesiace, jazvu vidno, mozno dam pretetovat po zahojeni (6m)...

Reakce na Zuzana SR
Lucie

Jasně Zuzi, to akceptuji, moc děkuju za odpověď...a masíruješ si jizvy? Mažeš si je čím?

Reakce na Lucie
Zuzana SR

pan doktor mi radil mat to prelepene 6 m priedusnym mikroporom (aby sa jazva neroztahovala) a obcas nechat navolno namazane (uz si nepamatam cim, bud niecim silikonovym na hojenie jaziev alebo aj kludne nejakou mastou co hoji rany) ja to mam uz po 3 mesiacoch zahojene tak uz to nicim specialnym nemazem.

Hodnocení lékaře

Celkové hodnocení
Chování, jednání a přístup lékaře
Odpověděl na mé dotazy
Čas strávený se mnou
Pooperační péče
Komunikace přes telefon nebo email
Ochota a příjemnost personálu
Čekací doba
Další podobná doporučení
Andrea
Zvětšení prsou (Augmentace)
  Spokojený/á
Zprvu jsem váhala, zda si zvětšit prsa. Připadalo mi to jako marnost a přepych.Někde hladoví, žijí v bídě a já si za několik desítek tisíc nechám udělat augmentaci. Také jsem měla strach, nechat si... Více 
Doktor ve Vašem okolí