Labioplastika v lokální anestezii

Omnina

Pan doktor je velmi zkušený plastický chirurg, příjemně se s ním jedná. Taktéž sestřička je moc příjemná, zákrok jsem absolvovala v lokální anestezii a během něj semnou mile konverzovala. Je to teprve pár dní ale už nyní vše vypadá velmi dobře a hlavně naprosto přirozeně. Pokud budu někdy v budoucnu zase potřebovat něco upravit, půjdu určitě k panu Vrbickému.

Zobrazit příspěvky2 Skrýt příspěvky2
Jana

Dobrý den, děkuji za hodnocení. Jak jste se s doktorem domluvili na Vaší představě? Předce je to dost intimní záležitost :) Jak probíhá hojení?

Zobrazit odpověď
Omnina

Dobrý den, na tom jak bych chtela aby to vypadalo jsme se domluvili na úvodní schůzce, pan doktor se ptal co mě k operaci vede a potom mne prohlédl. Myslela jsem ze se operace provádí tak ze se labia "seříznou" nicméně pan doktor mi vysvětlil ze to nevypadá přirozeně. Operaci u mě chtěl provést tak, ze na stranách labií vyřízne takové okénko které potom sesije k sobě a labia se tím zkrátí (omlouvám se za laický popis ale takto mi to vysvětlil). Musím říct ze díky tomu není poznat ze jsem byla na plastice. Na tom všem byl nejhorší můj strach, z operace, hojení. Zpětné musím říct ze nebyl důvod, trochu nepříjemná byla injekce s anestezií. Po operaci jsem nakonec odjela domů MHD (bála jsem se posadit v taxíku :-). První den jsem doma ležela ale další dny jsem už neměla skoro možnost , mám dvouleté dítě. Cca týden jsem měla trochu otok a občas si vzala Ibalgin, oplachovala Rosalginem ve spreji.. Ale není to nic co by se nedalo přežít a vypadá to proste skvěle, jestli váháte, objednejte se na konzultaci a uvidíte, pan doktor vám vše vysvětlí.

Recenze lékaře

Celkové hodnocení
Chování, jednání a přístup lékaře
Odpověděl na mé dotazy
Čas strávený se mnou
Pooperační péče
Komunikace přes telefon nebo email
Ochota a příjemnost personálu
Čekací doba
Související recenze a zkušenosti
Labioplastika, 27let - skvěle odvedená práce
Plastická operace stydkých pysků (Labioplastika)
  Spokojený/á
S výsledkem zákroku jsem velice spokojená!!:) Plusy: - Perfektně odvedená práce!! - bezproblémové hojení (ale první dny si vezměte dovolenou) - 5 týdnů po operaci jsem kompletně zahojená (viz foto... Více 
2 měsíce po labioplastice - spokojenost
Plastická operace stydkých pysků (Labioplastika)
  Spokojený/á
Jsem 2 měsíce po zákroku a naprostá spokojenost. Zákrok prováděl pan doktor Tomáš Ventruba na V-CLINIC a všem jej mohu doporučit. Velmi kladně hodnotím i příjemný personál Více 
Doktor ve Vašem okolí