Abdominoplastika - velký kožní převis břicha

kajas

Jsem velice spokojená s operací s krásným výsledkem ve FN Brno Bohunice. Skvělá práce.

Zobrazit příspěvky4 Skrýt příspěvky4
Jana

Dobrý den, kajas, jak dlouho máte po operaci? Ty hadičky, to jsou drény, že? Takhle čerstvě jsem to ještě neviděla. Gratuluji, určitě se Vám ulevilo. Co bolest, jak jste ji vnímala? Držím pěsti, ať se Vám to dobře zhojí. Měla jste zákrok na zdravotní pojišťovnu, nebo jste si platila zákrok sama? děkuji za fotky

Zobrazit odpovědi 3
kajas

Na operaci jsem byla 11.9.2017 ty hadičky jsou opravdu dreny v den 15.9.2017 odchodu jsem neměla už žadný dren . Bolest teměř žadná jen vstávání mě bolelo jinak vše uplně v pohodě. Jsem velice spokojená opravdu se mi hodně ulevilo ,protože ten kožní převis a laloky byly opravdu veliké moc jsem se za takové tělo styděla ted už ne má krasnou jizvičku která se hojí dobře. Zákrok jsem měla na pojištovnu.

Reakce na kajas
Jana

Jak jste si zákrok na pojišťovnu vybavila? Co všechno bylo potřeba? Jste už doma? Jak u Vás probíhá hojení a co ten stahovací pás, dá se to v něm vydržet?

Reakce na Jana
kajas

Nic jsem nemusela řešit s pojištovnou paní doktorka to na konzultaci rovnou napsala na pojištovnu a dala termín operace nepotřebovala jsem vůbec nic. 11.9 jsem měla operaci a 15.9 mě už pouštěli domů hojí se to krásně a stahovací pás na něj už jsem si zvykla cítím se v něm bezpečněji .

Recenze lékaře

Související recenze a zkušenosti

Doktor ve Vašem okolí