Zmenšení prsou - 167cm, 62kg, 70G-H

Zuzika

Jsem ráda, že patřím k velké skupině spokojených pacientů pana doktora Streita, kterému patří můj obdiv, úcta a obrovské díky. Vše, od první nesmělé návštěvy u pana doktora, přes předoperační vyšetření, operaci, pooperační péči bylo bez chybičky.
Pro zmenšení prsou jsem se odhodlávala nějakou dobu. Při mé výšce 167cm, váze 62kg a díky působení gravitace, prsa velikosti 70 G-H opravdu nevypadala hezky, ať si říká každý, co chce. O zdravotních potížích ani nemluvím. Bolesti krční páteře, ohnutá záda, deprese z nákupu jakéhokoli prádla nebo oblečení. Představa, že se to věkem bude jen a jen zhoršovat mě nasměrovala do ordinace pana doktora Streita a udělala jsem dobře.
Pan doktor je milý – svým projevem, laskavý a lidský – svým přístupem, svědomitý – v celém operačním procesu, pečlivý, starostlivý a profesionální – ve své péči o pacienta.
Jsem 7 měsíců po operaci a cítím se skvěle!
Děkuji, pane doktore :-)

Zobrazit příspěvky2 Skrýt příspěvky2
Lucie

Zuziko, jak jste zvládla bolest po operaci? A ustoupila po zmenšení bolest zad?

Zobrazit odpověď
Zuzika

Dobrý den Lucko, bolest se dala v pohodě zvládnout. Já jsem jela druhý den po operaci domů a byla jsem doma 14 dnů. První dny to bylo bolestivější ( nechápala jsem, že i otevření lednice může bolet :-) ), snažila jsem se šetřit. Po týdnu jsem už pracovala na počítači a po dvou týdnech jsem už byla v práci. Pokud jde o záda, je to obrovská úleva! Chodím vzpřímeně, nemám kulatá záda, nemám vyrytá ramínka od podprsenky v kůži až k lopatce :-). Jo, užívala jsem jen nějaké antibiotika proti zánětům, asi 5 dnů a klasický Aescin Teva. Léky od bolesti jsem nebrala žádné.

Recenze lékaře

Celkové hodnocení
Chování, jednání a přístup lékaře
Odpověděl na mé dotazy
Čas strávený se mnou
Pooperační péče
Komunikace přes telefon nebo email
Ochota a příjemnost personálu
Čekací doba

Související recenze a zkušenosti

Doktor ve Vašem okolí