Vyšší sebevědomí díky novému nosu

Vážený pane docente,
Chtěla bych Vám velice poděkovat.
Moje dcera byla, vysoké a štíhlé postavy, drobnější obličej s výrazným nosem, který byl po úrazu z dětství poměrně zřetelně ohnutý. Její výsledky ve škole byly tak nějak průměrné, přesto pro ni byla školní docházka nepříjemnou záležitostí a zdrojem nočních můr. Ve škole byla uzavřená, málo komunikativní, odmítala se účastnit školních akci a mimoškolní činnosti, snad s výjimkou některých sportovních akcí. Od spolužáků se jí často dostávalo různých rádobyvtipných poznámek, občas také drobných úsměšků, ale v pubertě stačí málo, aby se vytvořil blok.
Po operaci, kterou jste ji osobně provedl, dostal konečně ten nešťastný nos správné proporce k jejímu drobnému obličeji. To, že neuvěřitelně prokoukla, je jedna věc, i její do té doby neoblíbená paní učitelka jí řekla, že jí ta operace velice prospěla. Dříve průměrné známky se začaly pomalu zlepšovat, najednou se školou začala i tak nějak více bavit. Nevím, zda to bylo zvýšením sebevědomí, ale bylo velmi zajímavé pozorovat, jak se stává v kolektivu oblíbenou a z té tiché holčiny se rodí třídní mluvčí. Odmaturovala na výbornou. V současné době studuje vysokou školu, je zdravě sebevědomá v kolektivu oblíbená a přiměřeně drzá. Užívá si života, co k tomu dodat. Máte zlaté ruce.
Ještě jednou Vám moc děkuji nejen já, L. Š.

Zobrazit příspěvky3 Skrýt příspěvky3

To je krásné hodnocení, moc dcerce fandím. V kolika letech byla operace nosu provedena? Nedalo se operovat i dřív, když se jednalo o úraz, nebo se skutečně muselo čekat než se dokončí růst? Jak dlouho po operaci nemohla dcera do školy?

Reakce na Jana

Dobrý den, dceři bylo osmnáct let. Po operaci byla čtrnáct dní doma a po sundání sádry šla hned do školy.
Hezký den

Dobrý den, mohla bych se prosím zeptat, kolik vás operace celkově stála ? Předem moc děkuji za odpověď.

Další podobná doporučení

Michaela

Operace nosu (Rhinoplastika)
  Spokojený/á
Nemá asi cenu sáhodlouze popisovat průběh operace nosu, protože paní Soňa v prvním příspěvku popsala průběh naprosto přesně a dokonale.I já jsem zhruba před třema lety absolvovala operaci měkké i... Více 
Doktor ve Vašem okolí