Vyšší sebevědomí díky novému nosu

L. Š

Vážený pane docente,
Chtěla bych Vám velice poděkovat.
Moje dcera byla, vysoké a štíhlé postavy, drobnější obličej s výrazným nosem, který byl po úrazu z dětství poměrně zřetelně ohnutý. Její výsledky ve škole byly tak nějak průměrné, přesto pro ni byla školní docházka nepříjemnou záležitostí a zdrojem nočních můr. Ve škole byla uzavřená, málo komunikativní, odmítala se účastnit školních akci a mimoškolní činnosti, snad s výjimkou některých sportovních akcí. Od spolužáků se jí často dostávalo různých rádobyvtipných poznámek, občas také drobných úsměšků, ale v pubertě stačí málo, aby se vytvořil blok.
Po operaci, kterou jste ji osobně provedl, dostal konečně ten nešťastný nos správné proporce k jejímu drobnému obličeji. To, že neuvěřitelně prokoukla, je jedna věc, i její do té doby neoblíbená paní učitelka jí řekla, že jí ta operace velice prospěla. Dříve průměrné známky se začaly pomalu zlepšovat, najednou se školou začala i tak nějak více bavit. Nevím, zda to bylo zvýšením sebevědomí, ale bylo velmi zajímavé pozorovat, jak se stává v kolektivu oblíbenou a z té tiché holčiny se rodí třídní mluvčí. Odmaturovala na výbornou. V současné době studuje vysokou školu, je zdravě sebevědomá v kolektivu oblíbená a přiměřeně drzá. Užívá si života, co k tomu dodat. Máte zlaté ruce.
Ještě jednou Vám moc děkuji nejen já, L. Š.

Zobrazit příspěvky3 Skrýt příspěvky3
Jana

To je krásné hodnocení, moc dcerce fandím. V kolika letech byla operace nosu provedena? Nedalo se operovat i dřív, když se jednalo o úraz, nebo se skutečně muselo čekat než se dokončí růst? Jak dlouho po operaci nemohla dcera do školy?

Zobrazit odpověď
L. Š

Dobrý den, dceři bylo osmnáct let. Po operaci byla čtrnáct dní doma a po sundání sádry šla hned do školy.
Hezký den

ververka

Dobrý den, mohla bych se prosím zeptat, kolik vás operace celkově stála ? Předem moc děkuji za odpověď.

Související recenze a zkušenosti
Komplex z nosu
Operace nosu (Rhinoplastika)
  Spokojený/á
Nemá asi cenu sáhodlouze popisovat průběh operace nosu, protože paní Soňa v prvním příspěvku popsala průběh naprosto přesně a dokonale.I já jsem zhruba před třema lety absolvovala operaci měkké i... Více 
Úžasný nos - krásný profil
Operace nosu (Rhinoplastika)
  Spokojený/á
Jsem měsíc po operaci a jsem maximálně spokojená! Pan doktor je opravdu skvělý člověk a operatér, doporučuji ho všem. Změnilo mi to život a lituji jen toho, že jsem operaci nepodstoupila dřív.   Více 
Doktor ve Vašem okolí